Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дубенчанам підсунули… жабу

Скульптура жаби для багатьох жителів Дубна стала місцем паломництва. Біля неї часто фотографуються молодята. Гостей міста приваблює підпис «Хто мене в душі не має, того я не задушу».

Чимало городян у жабі бачать тонкий натяк на стосунки відомих у місті людей. Справа в тому, що на основі постаменту зображені портрети трьох чоловіків. Як подейкують жителі Дубна, серед них можна розгледіти обличчя діючого міського голови, його заступника та власника колишнього універмагу. Вочевидь, у цих персон не склалися стосунки з батьками жаби, яких очолює колишній міський голова Леонід Дудко. От і вирішили останні підсунути меру… жабу.

Найцікавіше, що влада не може перенести скульптуру ропухи в менш людне місце. Адже жаба стоїть на приватній території, зазначив міський голова Дубна Василь Антонюк. За його словами, проти скульптури виступають священики, на думку яких вона провокує аварійність на перехресті поряд.

— Вони вже зверталися до мене з проханням перенести цю скульптуру, — зазначив пан Антонюк. — Однак зробити це ми не в змозі, бо скульптуру встановили люди, вона знаходиться на приватній території.        

Аргументи священиків про необхідність замінити жабу більш сакральною фігурою хреста розбиваються в пух і прах. Адже ропуха стоїть поряд з громадським туалетом. Автор ідеї також спростовує інформацію про підвищену аварійність, зумовлену скульптурою.

— Це неправда, що на перехресті збільшилася аварійність. З початку року там не сталося жодної аварії, ніхто не загинув. Водночас ні в якому разі не можна ставити хрест біля громадського туалету, який нарешті за 20 років розмов з’явився в Дубно, - вважає Леонід Дудко.

Дубенські підприємці вирішили, що створять для жаби “групу підтримки”. Біля ропухи планують встановити фігури брехуна та злодія.

• Володимир Миколайчук

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: