Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Дорога від Дубна до Буковелю вразила Зеленського

Президент України Володимир Зеленський наразі перебуває на відпочинку у Буковелі. Вчора що глава держави був проїздом на Рівненщині і повечеряв у готельно-ресторанному комплексі “Айвенго” поблизу Рівного.

За інформацією «Рівненських новин».

Сьогодні, у своєму Фейсбуці Зеленський написав, що вражений дорогами, які проїхав у 5-ти областях України. Але найбільше його вразила дорога від Дубна до Буковелю.

“Так, ще не всі дороги в ідеальному стані. Ще не все зроблено. Подекуди трапляються ділянки, які наче відносять нас у минуле – минуле поганих доріг і роздратованих водіїв. За такі ділянки справді соромно. Але точно можу сказати, що ми не зупинимося, допоки не відремонтуємо всі дороги в Україні.

Зокрема хочу відзначити трасу М-06 Київ – Чоп. Найбільш критичні ділянки на ній плануємо оновлювати в наступні роки.

З пріоритетів – реконструкція обходу Житомира, яку почнемо цього року.

Щойно ми з’їжджаємо з дороги Київ – Чоп у напрямку Тернополя (біля м. Дубна), починаємо рухатися свіжовідремонтованими ділянками. Із 329 км маршруту Дубно – Буковель нам залишилось оновити 20 км. Це чотири окремі ділянки, які розпочнемо ремонтувати цієї весни й завершимо у 2022 році. Паралельно закінчимо під’їзд до Рогатина, який перебуває в жахливому стані”, – зазначив Володимир Зеленський.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: