Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Додаткова сесія ЗНО запланована на кінець червня

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія.  У 2021 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 29 червня до 14 липня. Результати буде оголошено не пізніше 23 липня.

Джерело ЛРЦОЯО.

Пункти проведення будуть створені в обласних центрах.

У період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання подавати документи для участі в додатковій сесії можуть особи, які:

  • у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення;
  • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути, зокрема:

− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії (підтверджується довідкою форми 095/о або випискою форми 027/о);

− навчання в класах, що знаходяться у період тестувань на самоізоляції через захворювання одного з учнів чи педагогічних працівників, які у них викладають, і мають підтверджений діагноз за умови відсутності негативного ПЛР-тесту в учасника (підтверджується клопотанням закладу освіти);

− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

− викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що підтверджене довідкою, виданою не пізніше дати проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;

− смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.

Таким учасникам протягом 5 днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно подати до регіонального центру заяву щодо участі у додатковій сесії, копію сертифіката ЗНО-2021 та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.

Терміни подачі заяв наведено в таблиці: 

Хімія 21 - 27 травня
Іспанська мова 24 - 28 травня
Німецька мова 24 - 28 травня
Французька мова 24 - 28 травня
Англійська мова 25 - 31 травня
Математика 28 травня - 03 червня
Українська мова 01 - 07 червня
Українська мова і література 01 - 07 червня
Історія України 04 - 10 червня
Фізика 07 - 11 червня
Біологія 10 - 16 червня
Географія 15 - 22 червня

Наголошуємо, що ЛРЦОЯО має отримати комплект документів у цей термін за адресою м.Львів, вул.Шевченка, 116 корп.2 або lvivtest@lv.testportal.gov.ua (у разі довідки про ізоляцію або ж довідки про захворювання COVID-19).

Також подати заяву щодо участі у додатковій сесії можуть особи які:

  • брали участь у тестуванні, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено рішеннями регламентних комісій;
  • брали участь у тестуванні, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням у пункті зовнішнього оцінювання інших обставин, що могли становити загрозу для їхнього життя та здоров’я.

Детальніше про умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися за посиланням.

У 2021 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 29 червня до 14 липня. Результати буде оголошено не пізніше 23 липня.

Хімія 29 червня
Англійська мова 01 липня
Німецька мова 02 липня
Іспанська мова 05 липня
Французька мова 06 липня
Математика 07 липня
Математика (завдання рівня стандарту) 07 липня
Фізика 08 липня
Українська мова і література 09 липня
Українська мова 09 липня
Історія України 12 липня
Біологія 13 липня
Географія 14 липня

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета. Букмекер использует его для привлечения новых игроков в индустрию ставок, но преимущество предоставляется и новому игроку.После того как он совершит первый депозит, на его бонусный счёт поступит аналогичная сумма. Промокод 1XBET Украина бонус при регистрации. Не совсем промокод, но вы все равно ставите не свои деньги, если пополните депозит, – 100% бонуса от внесенной суммы. Максимум указан в верхней части главной страницы официального сайта. 100% бонус за первое пополнение. Но прежде чем получить бонус нужно пройти регистрацию.

З рішенням регламентної комісії щодо надання можливості учаснику взяти участь у додатковій сесії чи відмові щодо участі у додатковій сесії Ви зможете ознайомитись на інформаційній сторінці учасника. Доступ до інформаційної сторінки за номером Сертифіката та пінкодом, що міститься у ньому.

#ЗНО 2021 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: