Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Для якісного та оперативного реагування: автопарк поліції Рівненщини поповнився 23 службовими автомобілями

Ключі від нових «ToyotaCorolla», «RenaultDuster», «SkodaKaroq», «CherryTiggo 4» учора, 18 березня, вручив начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександр Ганжа та голова Рівненської ОВА. 

Віталій Коваль подякував правоохоронцям за сумлінну працю: «Сьогодні ви не просто поліцейські, ви — фундамент сил оборони. Ви перші прибуваєте на всі надзвичайні ситуації, ви першими вселяєте спокій для населення. Ви завжди з честю і гідністю ведете країну до Перемоги».

Тож, за сприяння Нацполіції України ключі отримали працівники територіальних підрозділів поліції області та апарату Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Начальник ГУНП Олександр Ганжа зазначив, що в цей скрутний для країни час держава піклується, щоб правоохоронці могли безперервно та якісно надавати поліцейські послуги: «Попереду ще багато завдань, тому — тільки вперед!», —підкреслив він.

Оновлення автопарку сприятиме оперативному реагуванню, якісному наданню поліцейських послуг, а відтак — підвищенню рівня довіри населення. Адже це є пріоритетним напрямом у роботі правоохоронців.

#Рівненщина  #поліція  #автомобілі 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: