Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Для ДП «Соснівський лісгосп» закупили мотоцикли

15 нових мотоциклів для працівників державної лісової охорони, придбаних за кошти підприємства, вручили сьогодні працівникам ДП «Соснівський лісгосп». 

- Це необхідний транспорт для оперативного реагування на лісопорушення, можливість вчасно виявляти лісові пожежі, - наголосив перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук , - забезпечення службовим транспортом державної лісової охорони на сьогодні одне з першочергових завдань, адже це робить наших працівників більш мобільними і оперативними у вирішенні робочих питань, додав Михайло Прокопчук.

З початку цього року державні лісогосподарські підприємства Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства придбали 170 мотоциклів для працівників державної лісової охорони. 

Вручаючи документи на мотоцикли своїм працівникам, директор ДП «Соснівський лісгосп»  Олександр Прохор нагосив на необхідності дотримання правил охорони праці під час використання транспортних засобів.

Сьогодні документи на мотоцикли отримали старші майстри всіх 8 лісництв ДП «Соснівський лісгосп».


Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства

#лісгосп 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: