Дівочий гурт з Рівненщини записав кліп-звернення "Москалю йди додому"

Дівочий гурт "ВІА ТоШоНаДо" записав кліп-звернення до москалів.

Троє виконавиць, вбраних у національний одяг, заспівали на природі.

Продюсував співачок рівненський музикант Сашко Невже. Він повідомив, що склад гурту змінився, оскільки 5-річний контракт із попередніми вокалістками закінчився. 

За матеріалом Рівне Вечірнє.