Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Діти в приватних садках: у Рівному батькам частково компенсуватимуть витрати

Бюджетна комісія Рівнеради підтримала рішення щодо часткової компенсації батькам, чиї діти відвідують приватні дитячі садочки. Про це повідомили в управлінні освіти. Компенсація стосуватиметься родин, для яких не знайшлося вільних місць у комунальних дошкільних закладах.

Заступниця начальника управління освіти Рівного Катерина Сичик повідомила, що бюджетна комісія Рівнеради підтримала рішення про часткову компенсацію витрат батькам, чиї діти відвідують приватні дитячі садочки через відсутність місця для них у муніципальних дитсадках. Це відбулось на засіданні 4 березня.

"Є така мотивація, якщо будуть з'являтися приватні садки у нашому місті, які будуть мати ліцензію, бо у місті є нерозуміння поняття "дитячий садок". Дуже багато є центрів розвитку, які не є дитячими садками. А такими вважаються ті, які мають ліцензію, належну базу, педпрацівників, працюють не менше 10,5 годин, організоване триразове харчування. То такі заклади мають право на законну компенсацію", – зазначила заступниця начальника управління освіти Рівного Катерина Сичик. 

У проєкті рішення освітяни просять виділити цього року майже 3 мільйони 900 тисяч гривень. Запланована у міському бюджеті сума витрат на одного дошкільняти – 32 тисячі гривень на рік, відтак, йдеться про 120 місць.

Посадовиця уточнила: у Рівному в черзі на влаштування у дошкільні заклади є 580 дітей віком від 3 до 7 років. Окрім розвантаження комунальних садочків, хочуть також створити умови для відкриття приватних. 

Нині на території Рівненської тергромади є один подібний заклад – "Baby Land". Він відкрився у 2019-му році в мікрорайоні "На щасливому".

Джерело: Суспільне

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: