Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Благодійні концерти Павла Дворського відбудуться 18 березня у Рівному та 19 березня у Дубно

SWEET.TV запрошує на ювілейний концерт Павла Дворського «За Україну»!
Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та агенція івентів «Садиба мьюзік» запрошують на ювілейні концерти народного артиста України Павла Дворського, які відбудуться 18 березня у Рівному і 19 березня у Дубно. 

В цьому році улюбленому українському співаку і композитору виповнилось 70 років. Але у цей надскрутний для України час він не відпочиває, а бере участь у благодійних концертах, виступає перед ЗСУ. На ювілейних концертах Павло Дворський вийде на сцену зі своїми синами. Такий творчий тандем - це символ єднання поколінь заради музики, добра і України.
Концерти Павла Дворського - третя хвиля виступів улюблених артистів у благодійному турі містами України «З піснями до перемоги» за підтримки SWEET.TV.  Кошти від продажу квитків підуть на закупівлю необхідних речей, гаджетів і устаткування для наших мужніх ЗСУ.
Завдяки глядачам вже зібрано 120 тис. грн. І, впевнені, що ця цифра значно зросте після концертів улюбленого виконавця України Павла Дворського.  
Квитки можна придбати на сайтах    Kontramarka.ua, Karabas.com, Internet-bilet.ua. Також частина квитків буде передана безкоштовно захисникам і захисницям та ВПО.
Глядачі концерту отримають подарунок від ініціатора туру - національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV ? сертифікат на вільний доступ до контенту сервісу на 1 місяць.
Приходьте, надихайтесь українськими піснями, підспівуйте в такт чарівливих мелодій і допомагайте нашим ЗСУ. Адже ми всі разом - то сила, яку не подолати.

 

#Павла Дворського 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: