Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Безславний хепі-енд Данильчука – «зальотного, але не гнилого хлопця»

За кермом авто, яке потрапило в ДТП на проспекті Миру в Рівному минулої суботи, поруч із гастро-рестораном Gusto, була рівненська піарниця Ольга Ферар у компанії екс-голови облради Олександра Данильчука. Були там ще екс-депутат облради В’ячеслав Пугайко і, як подейкують, ще одна піарниця-журналістка Вікторія Момотюк, яка зникла з місця пригоди щойно почалися зйомки. Ймовірно, вони цілу добу обговорювали рішення сесії облради, яка відбулася напередодні у п’ятницю. На відео, опублікованому на Фейсбук-сторінці рівнянки Ольги Лихач, ми побачили дуже вже стомлених героїв того дня. Причому героїня була дуже роздратованою, навіть агресивною і постійно нецензурно лаялася. Видно, що втома добре таки далася взнаки.

А вже у понеділок Олександр Данильчук заявив, що через суботній скандал він вирішив скласти із себе повноваження депутата Рівненської обласної ради. Сам прийшов до такого рішення чи хтось допоміг, сказати важко. Можливо, у мирний час йому в черговий раз все зійшло б із рук, але нині ситуація в країні кардинально інша. Якось надто вже зухвало прозвучало з його вуст твердження: «Я тут цар і все рішаю». Без сумніву, у нинішній непростий час це не могло залишитися поза увагою компетентних органів.
Олександр Данильчук на своїй сторінці у Фейсбуці виклав повідомлення наступного змісту: «Щодо ситуації, яка склалася в суботу ввечері за моєї участі. Усі помиляються. Я усвідомлюю, що був неправий. І не хочу нікого втягувати в цей процес. Це моя відповідальність – і як чоловіка, і як депутата.
Тому прийняв рішення скласти повноваження депутата Рівненської обласної ради. Хочу своїм прикладом показати, що народні обранці мають нести відповідальність за свої вчинки. Особливо в часи війни.
Продовжуватиму підтримувати рідний край! Залишаюся з Рівненщиною».
Офіційна реакція ОДА на згадану подію була миттєвою. Начальник управління цифрової трансформації Рівненської ОДА Олександр Поліщук повідомив:
 «Водійка притягнута за 130-ю статтею. Автомобіль вилучений. Як це було із сотнями інших вилучених автомобілів у нетверезих водіїв. На Рівненщині всі рівні перед законом. Винятків немає. Це позиція начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля. Його філософія: «Рівненщина – територія рівних можливостей» стосується і рівної відповідальності за свої вчинки кожної людини, незалежно від статусу, прізвищ чи посад».
Поки невідомо, чи потрапить вилучений дорогий автомобіль на фронт, бо це, начебто, вирішують військові, і чи буде власнику виплачена за нього компенсація (бо так передбачає закон)?
І, все ж таки, завершення цієї історії, на мій погляд, є щасливим. Адже автопригода обійшлася без людських жертв, і це головне, а гроші на новий «крузак» у Данильчука є, не варто навіть сумніватися. Винуватці пригоди уже несуть покарання. Чисто по-людськи Данильчука, можливо, й шкода. Хоча вин­ним у всіх своїх «пригодах» є він сам. Втім, він «хлопець хоч і зальотний, але не гнилий», як написала під постом одна з читачок. І з цим справді не можна не погодитися.
• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: