Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Асоціація молодих лікарів" проводить консультації в пансіонатах області

ГО «Асоціація молодих лікарів Рівненщини» проводить виїзди в геріатричні пансіонати області. На вихідних спеціалісти працювали в Тучинському геріатричному пансіонаті.

Команда медиків консультує пацієнтів, проводить обстеження, допомагають їм у цьому волонтери обласної організації «Товариства червоного хреста».

Нагадаємо, ініціативу синхронізувати зусилля влади та ГО для зміни підходу до медобслуговування підопічних інтернатів обговорили наприкінці 2020 року разом з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем.

«Зазвичай у комунальних соціальних закладах усіх підопічних обслуговує лише один фаховий лікар. Тому наша асоціація хоче долучитися до надання якісного медичного обслуговування. Ми розпочали зі Здолбунівського геріатричного пансіонату, побували й в Тучинському закладі. Разом із молодими лікарями проводимо консультації вузькопрофільних спеціалістів», - зазначає Софія Вовк.

До консультацій долучають фахових спеціалістів - кардіологів, хірургів та офтальмологів, розповідає голова правління громадської організації Софія Вовк. Таким чином вони налагоджують співпрацю з медзакладами.

За її словами, серед пацієнтів – люди похилого віку та особи з інвалідністю, зокрема, з психічними захворюваннями. Багато пацієнтів є хворими на серцеві хвороби, цукровий діабет, гастрити тощо. Тому вони потребують спеціалізованого обстеження із подальшим системним лікуванням.


Рівненська ОДА

#РОДА  #навчання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: