Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Острог приймає спортивну естафету у Вараша

Черговий (зональний) етап обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність» пройшов на базі Острозького НВК «Школа I-III ст.-гімназія», де на спортивному майданчику зустрічались сім’ї Здолбунівського, Острозького районів та міста Острога.

Традиційно, організатором заходу виступив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Першим у програмі був інтелектуальний поєдинок. Протягом 2-х хвилин команди мали дати якомога більше правильних відповідей на спортивну тематику. Продовженням програми змагань стала спортивна частина, щоскладалася з комплексу естафет. Боротьба була впертою і безкомпромісною. Доросліпоказували приклад спортивного завзяття дітям, а ті в свою чергу з усіх сил намагалисяпідтримувати в цьомусвоїхбатьків.

У загальному підсумку змагань перемогу здобулазбірна команда представників сімей ЛевчуківтаМельників з Острозького району, яка виборола право взяти участь у суперфіналі гри. Сім’їШевчуків (Здолбунівський район) та Панчуків (м.Острог) посіли відповідно друге та третємісце.

Далі естафету «Сімейних перегонів. Рухова активність» приймає містоРівне.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: