"Кардинал-Рівне" перервав триматчеву серію поразок

"Кардинал-Рівне" нарешті перервав серію з трьох поразок, обігравши на виїзді "Де Трейдинг".

Виграючи по ходу зустрічі з рахунком - 4:0, наша команда знову змусила понервувати своїх вболівальників наприкінці зустрічі. Втім, перемога цього разу залишилася за "зелено-жовтими"!

"Де Трейдинг" - "Кардинал-Рівне" - 2:4 (0:3)

Чемпіонат України з футзалу, Favbet Екстра-ліга, 6 тур

26 вересня 2020 року, Сєвєродонецьк, Льодовий палац

"Де Трейдинг": Гурко (Чабанов, 6) - Юнаков, Доманський, Ященко, Виставний - Шеховцов, А.Чуднов, Грицовець, Сагайдачний - Теряєв, Скубченко, Почебут.

Головний тренер: Олександр Хурсов.

"Кардинал-Рівне": Бакінський - Мілінький, Шпигар, Лисенко, Кравчук - Кручок, Басич, Бондар, Мануйленко - Горпинич, Концеба. Запасні: Свинарчук, Конько.

Головний тренер: Ігор Москвичов.

Голи: Сагайдачний (25), Доманський (35) - Мілінький (7, 13), Горпинич (19), Шпигар (21).

Попередження: Ященко (6), Сагайдачний (14).

Рівняни повели в рахунку після того, як екс-"кардиналівець" Іван Гурко пропустив гол у свої ворота після удару Анатолія Мілінького практично з центру майданчика.

Потому Анатолій Мілінький оформив дубль, реалізувавши штрафний удар. А наприкінці тайму Роман Горпинич замкнув передачу Олександра Бондаря від бокової лінії.

На старті другої половини гри відзначився вже Микита Шпигар. Асистентом у цьому епізоді виступив Анатолій Мілінький.

Повівши - 4:0, наша команда знову змусила вболівальників нервувати. Сагайдачний і Доманський двічі засмутили Іллю Бакінського. Окрім цього, "Де Трейдинг" мав ще декілька хороших шансів. Втім, цього разу перемога - за "Кардиналом".

Таким чином "Кардинал-Рівне" перериває серію невдач і здобуває першу у сезоні перемогу.