Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Зловмисники злили близько півтони трансформаторної оливи на підстанції 35/10 кВ "Бережниця"

Працівники ПрАТ «Рівнеобленерго» попередили надзвичайну ситуацію та знеструмлення понад 2 тисяч споживачів.

В умовах війни шкоду інфраструктурі країни, на жаль, завдають не лише окупанти, це роблять і місцеві. Напередодні було злито близько пів тони дороговартісної трансформаторної оливи на підстанції 35/10 кВ «Бережниця» Сарненського району, що ледь не призвело до пожежі, можливо й вибуху електрообладнання, від якого заживлені 2 тисячі споживачів Дубровиччини та Сарненщини.

Лише завдяки пильності персоналу Дубровицької дільниці з експлуатації розподільних мереж вдалося попередити вихід з ладу обладнання підстанції – як відомо, на час воєнного стану збільшено кількість оглядів електрообладнання, посилено чергування персоналу ПрАТ «Рівнеобленерго». Під час одного з таких рейдів і було виявлено крадіжку оливи.

Про подію повідомлено правоохоронні органи, триває встановлення причетних до неправомірних дій осіб.

ПрАТ «Рівнеобленерго» закликає населення пильнувати і не приховувати від наших працівників та правоохоронців особи правопорушників – зазвичай це добре відомі односельцям люди. Адже їхні дії не лише завдають суттєвих матеріальних збитків нашому підприємству та можуть спричинити шкоду життю і здоров’ю самих крадіїв, а й ставлять під загрозу швидке відновлення електропостачання. Комплекс ремонтних робіт на обладнанні 35/10 кВ складний та довготривалий.

Нагадуємо, країна живе в умовах воєнного стану, підготовки до опалювального сезону, суттєвого подорожчання та дефіциту матеріалів. Натомість нашому енергорозподільчому підприємству вкрай важливо мати достатній запас комплектуючих, матеріалів, оливи, пального для ліквідації аварійних ситуацій, в тому числі бути готовими до їх виникнення внаслідок бойові дії, що нелегко у такий скрутний час.

Закликаємо також до свідомості, дотримання законодавства, пам’ятаймо про відповідальність за умисне пошкодження об`єктів електроенергетики.
Лише спільними зусиллями, відрізняючись від наших ворогів, ми можемо їх перемогти.

Рівнеобленерго


 

#102  #крадіжка  #Рівнеобленерго  #електропостачання 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: