Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Злодії у Млинові не побоялися навіть привидів

22 грудня на спецлінію 102 о 08:30 надійшло повідомлення від працівниці Млинівського краєзнавчого музею, що вона виявила відчиненими вхідні двері та пошкоджений на них замок. Знаходиться музей, як відомо, у будівлі колишнього палацу Ходкевичів.

Вперше його власники побачили привида у 1793 році. Господиня замку Людвіка Ходкевич одного дня почула, як стукають двері. За ними на неї чекала несподіванка – постать доньки Розалії Любомирської. ЇЇ голова була окремо від тіла. А через деякий час родина отримала сумну звістку – їх доньку відправили на гільйотину в Парижі. Пані Ходкевич була так налякана зустріччю з привидом, що негайно виїхала із Млинова до свого маєтку в Чорнобилі. У Млинів вона після цього поверталася лише зрідка та й то ненадовго Та й у наші дні працівники музею розповідали про цокання каблучків у тиші палацу та інші загадкові звуки...

Проте Млинівських злодіїв це не злякало. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що вночі невідомі особи проникли до приміщення шляхом пошкодження замка, звідки викрали історико-культурні цінності: бивень мамонта, кольчугу часів козацької доби, сокиру часів Козацтва, знак сільського старости 1861 року, штик-ніж, багнет, 2 шаблі, тисак, два пістолети "Наган" в неробочому стані часів Брусилівського прориву та Євангеліє 1913 року. 

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням), тривають необхідні слідчі дії. Оперативники Млинівського відділення поліції проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєного злочину.  

Прикметно, що зловмисники не побоялися навіть привидів. Про те, що вони існуютьу палаці, доводилося чути неодноразово. Кажуть, не допоміг позбутися від них навіть візит учасників шоу "Битва екстрасенсів."

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: