Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Здолбунівчанина засудили за контрабанду культурних цінностей

Вироком Здолбунівського районного суду 27-річного здолбунівчанина визнано винним у закінченому замаху на контрабанду культурних цінностей, (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України).

Так, під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором доведено, що обвинувачений, діючи умисно, на початку березня цього року оформив міжнародне відправлення Укрпоштою. Він намагався переслати до Російської Федерації металевий чайний сервіз. Відповідно до висновку експерта - це предмети столового посуду з високохудожнім оздобленням виробництва французької мануфактури «CHRISTOFLE», виготовлені у середині ХІХ – на початку ХХ століття та відносяться до культурних цінностей.

За даними слідства обвинувачений тривалий час займається збутом предметів старовини і знає про особливий порядок вивезення таких предметів за межі території України. Однак вказав у митній декларації неправдиві відомості.

За результатом судового розгляду чоловікові призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки, з іспитовим строком – 1 рік.

Культурні цінності підлягають вилученню у власність держави у зв’язку із застосуванням спеціальної конфіскації.


Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

#контрабанда  #102  #прокуратура 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: