Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У МВС назвали попередні причини розгерметизації на Рівнеазоті

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський назвав попередні причини розгерметизації трубопроводу на "Рівнеазоті" — старі труби та відсутність капремонту. Таку версію він озвучив 21 липня на засіданні уряду. Остаточний висновок зробить спецкомісія.

Аварія на "Рівнеазоті", яка мала місце 20 липня, ймовірно сталася через старий трубопровід та невідповідність його матеріалу. Таку версію на засіданні уряду озвучив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Джерело Суспільне Рівне.

"За попередньою інформацією, капітальний ремонт із заміною трубопроводів не відбувався останнє десятиліття. Тому попередні причини можуть бути — невідповідність матеріалу трубопроводу заявленим характеристикам виробника, а також корозія ділянки трубопроводу. Остаточний висновок зробить спеціальна комісія, яка зараз працює на території підприємства", — зазначив міністр.
Він уточнив, що внаслідок події було призупинено роботу одної ділянки цеху азотної кислоти, а виробничий процес не зупинявся. З його слів, витік газу припинив персонал об'єкту через 26 хвилин. Саме ж підприємство працює з 1969 року.


Також Денис Монастирський додав, що правоохоронці розслідуватимуть порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або цехах.

Постраждалих не зафіксували, – сказав міністр, а викид газу загрози життю та здоров'ю населення не несе.

#АЗОТ  #аварія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: