Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Троє хірургів Рівненщини отримають премії імені Євгена Борового

Троє хірургів Рівненщини отримають премії імені Євгена Борового у галузі хірургії, серед яких – директор Рівненської обласканої клінічної лікарні, лікар-хірург обласного центру невідкладної хірургії та колонпроктології – Віктор Олександрович Ткач.

Нагадаємо, що премія імені Євгена Борового присуджується з метою стимулювання розвитку галузі хірургії та підготовки кадрів, відзначення кращих спеціалістів за високий професіоналізм, ефективне впровадження новітніх методик лікування та оперативного втручання, високопрофесійне проведення операцій різної складності, вміння чітко діяти в екстремальних ситуаціях, тих, хто своєю майстерністю продовжує життя людей, виводить на якісно новий рівень медичну практику, наближаючи її до світових стандартів.

Щорічно присуджуються три премії до Дня медичного працівника у розмірі посадового окладу лауреатам за значний внесок у розвиток хірургії, плідну медичну діяльність.

Кандидатів на присудження премії подав голова Асоціації хірургів Рівненської області, кандидат медичних наук Олександр Нестеренко. Він відзначив, що всі вони мають високі здобутки у хірургії, ефективно впроваджують новітні методики лікування, вміють чітко діяти в екстремальних ситуаціях та користуються повагою пацієнтів.


Рівненська обласна клінічна лікарня

#Борового  #жірург 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: