Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Тактико-спеціальні навчання підрозділів СБУ у приміщенні Рівненської ОДА

В Рівненській ОДА проходили тактико-спеціальні навчання підрозділів СБУ в області. Терористи захопили 15 заручників, після чого забарикадувались в кабінетах установи. Переговори велися впродовж трьох годин за допомогою електронної пошти та рації. 

За легендою навчань, умовна група із п’яти терористів проникли в шестиповерхову будівлю. Зловмисники захопили 15 заручників, серед яких двоє нацгвардійців, після чого забарикадувались у кабінетах установи. Переговори вели двома шляхами – за допомогою електронної пошти та рації.

У замін на звільнення заручників терористи висували матеріальні та політичні вимоги – 100 тисяч доларів, броньований мікроавтобус, звільнення свого спільника із Полицької виправної колонії, а також визнання в Україні наявності громадянського конфлікту, а не війни з РФ.

Переговори тривали майже три години. Після безрезультатних спроб керівництво антитерористичного центру при СБУ в області санкціонувало задіяння штурмових груп, які нейтралізували умовних диверсантів і звільнили заручників.

 «Найважливіше у проведенні будь-якої антитерористичної операції – збереження життя і здоров’я заручників. І найважчий процес – схилення терористів до здачі. Крім того, було відпрацьовано ще декілька варіантів силової фази. Заходи проводили  в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням озброєння та спеціальної техніки», - розповів голова антитерористичного центру СБУ в області Олександр Пиж.

Під час операції  відпрацювали увесь механізм – від оформлення документів, до отримання цих коштів.

«До участі у навчаннях залучені підрозділи СБУ, Нацполіції, патрульної поліції, Держспецзв'язку, Нацгвардії, ЗСУ, Військової служби правопорядку ЗСУ, Державної прикордонної служби, Державної служби з НС, представники місцевої влади. У результаті навчань ми побачили чітку координацію дій, пов’язану із визволенням заручників», - відзначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.


Рівненська ОДА

#РОДА  #навчання  #СБУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: