Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сталі відомі результати перевірки закладів для літніх людей на Рівненщині

На території Рівненської області нині тривають перевірки закладів для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Нагадаємо, після жахливої пожежі у Харкові уряд анонсував масштабні інспекції по всій Україні.

Так, сьогодні у Рівненській ОДА відбувся тематичний брифінг, де працівники ДСНС, поліції та департаменту соціального захисту населення розповіли про перші результати.

«Такі перевірки триватимуть до середини квітня, вже розроблені відповідні графіки. За цей час ми повинні перевірити 115 закладів для літніх людей та осіб з інвалідністю, психоневрологічні інтернати, а також пансіонати для алко- та наркозалежних. Серед них 29% об’єктів комунальної власності, а 74% - приватної», - розповів заступник начальника Головного управління ДСНС у Рівненській області Олег Панюк.

Так, мобільні групи комплексно перевірять пожежну безпеку, законність пансіонатів та умови проживання в них. Окрім цього, інспектори пожежного нагляду нагадують персоналу закладів, як слід поводитися у разі виникнення пожежі.

«Наразі фахівці мобільних груп перевірили 18 приватних закладів для алко- та наркозалежних. З них 5 - знаходяться без відповідних дозвільних документів. Ці заклади розміщені на території Рівненського, Дубенського та Вараського районів. Наразі ці дані вже внесені у відповідну облікову книгу реєстрів», - зазначив заступник начальника ГУ національної поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький.

Заступниця начальника обласного департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Інна Бойко зазначила, що головна мета таких перевірок - налагодити механізм спільної взаємодії.

«Насамперед, ми будемо перевіряти наявність закладів у реєстрі надавачів соціальних послуг, а також звертатимемо увагу на умови проживання та перебування там. Важливо сумлінно поставитися до таких перевірок, аби попередити навіть імовірність пожежних подій», - наголосила Інна Бойко.


Рівненська ОДА

#РОДА 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: