Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС та військові в/ч 3045 Нацгвардії України провели спільні навчання

Сьогодні, 13 травня, рятувальники 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області провели спільні навчання з військовою частиною №3045 Національної Гвардії України, щодо ліквідації умовної пожежі на території військової частини.

Згідно тактичного задуму пожежа виникла в будівлі штабу військової частини. До прибуття рятувальників члени позаштатної пожежної команди військової частини провели евакуацію працюючого персоналу та власними силами намагалися ліквідувати «пожежу». Прибувши на місце виклику підрозділи 22-ї та 23-ї державних пожежно-рятувальних частин у кількості 5 відділень, встановили автоцистерни на вододжерела та провели оперативне розгортання, для проведення розвідки було створено 3 ланки газодимозахисної служби. Через 15 хвилин спільної злагодженої роботи рятувальників і військових, умовну пожежу вдалося повністю ліквідувати.

Метою проведених даних спільних навчань було відпрацювання інструкцій взаємодії 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та військовою частиною №3045 Національної Гвардії України. Також в ході навчань була проведена перевірка готовності позаштатної пожежної команди військових.

Головне управління ДСНС у Рівненській області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: