Представники Рівненщини вдало стартували на чемпіонаті світу з параканое

В Копенгагені проходить чемпіонат світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Змагання відбуваються з 16 по 19 вересня.

Участь в  змаганнях беруть троє представників Рівненщини: майстри спорту України міжнародного класу Наталія Лагутенко та Микола Синюк, та майстер спорту України Володимир Вельгун.

У перший день змагань Наталія Лагутенко виборола бронзову медаль на дистанції 200 метрів у класі VL3 (аутрігер) з часом 1.02,09. Вона лише на 0,06 секунди випередила веслувальницю з російської федерації каное Ларису Волік.

Микола Синюк та Володимир Вельгун у відбіркових та півфінальних заїздах вибороли право змагатися у фінальному заїзді на дистанції 200 метрів у класі KL2, який відбудеться 18 вересня.

Вітаємо Наталію та її тренерів Леоніда Камлочука і В'ячеслава Загребу із здобутою медаллю. Рівненський регіональний центр "Інваспорт"