Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Острозьким судом визнано поліцейського винним у хабарництві

Вироком Острозького районного суду нині вже ексзаступника начальника одного з відділень поліції ГУНП в Рівненській області визнано винним  у проханні надання та одержанні неправомірної вигоди для себе за не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, а також у зловживанні впливом (ч. 1 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

 Так, під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором доведено, що поліцейський налагодив схему незаконного одержання неправомірної вигоди. Зокрема, він отримував по 200 доларів США щомісяця за не притягнення до відповідальності підприємця, який займався перевезенням горілчаних виробів територією Рівненської області, у т.ч шляхом надання протиправних вказівок підлеглим співробітникам про безперешкодний пропуск автомобіля підприємця під час транспортування підакцизних товарів. Протизаконну діяльність правоохоронця припинили у квітні цього року.

За результатом судового розгляду чоловікові призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 42500 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов′язані з виконання функцій представника влади та здійсненням правоохоронної діяльності строком на 2 роки.

Рівненська обласна прокуратура

#прокуратура  #102  #хабар 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: