Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Острозькі рятувальники завітали до дітей з вадами слуху

В рамках проведення Тижня безпеки дитини острозькі рятувальники завітали до дітей з вадами слуху

12 травня ДПРЧ-17 ГУ ДСНС в Рівненській області провели показ техніки та спорядження на території КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа — інтернат № 1 І — ІІІ ст.» Рівненської обласної ради для дітей даного закладу із застосуванням спеціального гідравлічного, пневматичного та електричного інструменту, яким оснащено аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-Л на базі «FORD RЕNGER», який наявний у підрозділі.

Діти мали змогу побачити на власні очі справжніх вогнеборців, спецтехніку на якій вони виїжджають, та навіть самим спробувати себе у ролі рятівників, все це викликало неабиякий емоційний сплеск. Автомобіль призначений для забезпечення дій рятувальників у кількості 5 осіб, проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм першої медичної допомоги, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також надання допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних пригодах.

Проведення таких заходів є невід’ємною частиною виховання підростаючого покоління, виховання у дусі патріотизму та допомога у виборі майбутньої професії. Після цього Острозькі рятувальники роз’яснили присутнім правила безпечної поведінки та наголосили на значенні заходів у формуванні стереотипів безпечної поведінки та поведінки у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації.

Головне управління ДСНС у Рівненській області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: