Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На соціальні виплати у січні бізнес Рівненщини направив понад 460 млн гривень

За перший місяць 2021 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в регіоні склали 466,5 мільйона гривень.

За словами начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталія Чуя, порівняно з січнем минулого року роботодавці та самозайняті особи збільшили сплату внеску на 47 млн гривень, або на 11 відсотків.

У податковій службі Рівненщини наголошують, що соціальні та пенсійні програми забезпечуються завдяки коштам єдиного соціального внеску. Тому дуже важливо, щоб усі роботодавці не допускали виплату заробітної плати «в конвертах». Саме тому податківці й надалі постійно і системно контролюватимуть дотримання податкового законодавства.

«Соціально відповідальні підприємства особисто для мене є прикладом локального патріотизму – працюють чесно, забезпечують роботою місцеве населення, стабільно сплачують податки. Від цього залежить соціально-економічний розвиток регіону. Тому влада має допомагати такому бізнесу та створювати рівні умови для їх розвитку», - наголошує голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.


Рівненська ОДА

#соціальні виплати  #РОДА  #Коваль 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: