Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині суд поновив на роботі жінку, яку звільнили за «прогули»

На Рівненщині жінка через суд домоглася поновлення на посаді, довівши поважність причин кількаденної неявки на роботі, а відтак і незаконність її звільнення. Про це повідомила пресслужба апеляційного суду. Роботодавця зобов'язали сплатити на користь працівниці середній заробіток за час вимушеного прогулу, а також середній заробіток за один місяць.

Джерело Суспільне.

Жінка працювала на підприємстві понад 20 років та обіймала керівну посаду. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну була змушена виїхати на кілька днів до Польщі, розповіли у пресслужбі апеляційного суду.

"Позивачка написала на ім’я керівника дві заяви на відпустку без збереження заробітної плати: одну на два дні, іншу на 28 лютого, у випадку, якщо вона не встигне повернутися до України", — йдеться у повідомленні.

З 28 лютого підприємство перевели на дистанційну роботу, яку жінка виконувала.

"Це підтверджується скриншотами листування з керівником та працівниками відділу, який вона очолювала. Згодом у Польщі жінка захворіла. Волонтери знайшли їй лікаря. Медикиня оглянула жінку, призначила лікування й видала довідку про тимчасову непрацездатність", — зазначили у пресслужбі.

До України жінка повернулася 6 березня і після вихідних, 9 березня, вийшла на роботу. Натомість начальник наступного дня звернувся до керівника підприємства з листом про притягнення працівниці до дисциплінарної відповідальності у зв’язку з відсутністю на роботі з 28 лютого по 4 березня без поважних причин.

"Керівник отримав дозвіл профспілкового комітету про звільнення працівниці. 23 березня позивачку ознайомили з наказом про звільнення у зв’язку із прогулами без поважних причин, що й змусило її шукати захисту порушених трудових прав у судах", — додали у пресслужбі.

Місцевий суд відмовив позивачці у задоволенні позову до підприємства про поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу. Тому жінка оскаржила судове рішення в апеляційному суді. Там скасували постанову місцевого суду, взявши до уваги пояснення сторін та докази.

"Отримання відпустки вона узгодила із начальником, а її строки — в телефонному режимі 27 лютого, коли перетинала кордон з Польщею. Тому твердження відповідача про те, що за вказівкою керівника підприємства від 24 лютого призупинено оформлення та надання відпусток усіх ланок управління на період воєнного стану й надання їх з дозволу керівника підрозділу та за погодженням з керівником функціонального напряму, є безпідставними", — зазначили в апеляційному суді.

Жінка також попереджала керівника про захворювання, своє місцеперебування та дистанційно продовжувала роботу, підтримуючи постійний зв'язок з колегами.

Апеляційний суд визнав і медичну довідку про стан здоров'я жінки достатнім доказом, який підтверджує поважність причин прогулу, а відтак підстав звільнення її з роботи немає.

"Адже ціллю вирішення цього спору є не нарахування працівниці коштів за період тимчасової непрацездатності, а встановлення обставин поважності чи неповажності пропуску нею чотирьох робочих днів. Тому довідка, виписана лікаркою на ім’я позивачки 4 березня про те, що вона хворіла і через свій стан була неспроможна дістатися до робочого місця та подолати дорогу з однієї країни в іншу, апеляційний суд оцінив як достатній доказ, що підтверджує поважність причини неявки на роботу", — йдеться у повідомленні.

У результаті Рівненський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ поновив жінку на роботі, а також зобов’язав роботодавця сплатити на користь неї середній заробіток за час вимушеного прогулу, а також середній заробіток за один місяць.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: