Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Дубенщині за втручання прокуратури недобросовісному підприємству скасували перемогу у тендері

Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено  позовну заяву Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Вербської сільської ради Дубенського району та будівельного підприємства про визнання недійсними рішення тендерного комітету та договору підряду з капітального ремонту будинку культури по с. Верба на майже 1 млн гривень.

Так, прокурором встановлено, що рішенням Адмінколегії Південно-західного міжобласного територіального відділення у 2020 році підприємство притягувалось до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відтак, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник мав би відхилити тендерну пропозицію такого підприємства.

Крім того, прокурором встановлено, що і сама тендерна пропозиція будівельної фірми не відповідала вимогам, які передбачалися тендерною документацією.

Однак, всупереч цьому, сільська рада обрала вказане підприємство переможцем тендеру на ремонт будинку культури та уклала з ним відповідний договір.

Під час розгляду справи, суд у повному обсязі погодився з доводами прокурора та задоволив позов.

Рівненська обласна прокуратура


 

#102  #прокуратура  #корупція 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: