Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Держпродспоживслужба у Рівному знайшла свинець у дитячих іграшках: перевищує норму в 140 разів і призводить до анемії


Стало відомо про інцидент у місті Рівне. Там продають дитячі іграшки, які можуть викликати анемію через вміст свинцю. Токсична бомба для дітей.

Про це передавала прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби Рівненської області.

На магазинних прилавках виявили небезпечні для здоров'я дітей Іграшки. Вся справа в тому, що в них знаходиться величезна кількість свинцю, що в підсумку може викликати анемію, порушення функцій нирок, а також опорно-рухового апарату.

Такі токсичні іграшки повинні бути заборонені в Україні, а за поширення небезпечного товару буде нести відповідальність як імпортер, так і виробник.

Заступник начальника Держпродспоживслужби в Рівненській області Оксана Немкович, порталу суспільне розповіла про те, що дитячі іграшки-неваляшки «ведмедик», а також робот на колесах були знайдені в одному з дитячих магазинів в місті Рівне. При цьому, на такі можна наштовхнутися і в інших магазинах міста.

"Якщо такі знайдуть, то заборонять реалізацію, а продукція повернеться виробнику, який – в Китаї, або імпортеру, який повинен стежити за якістю", – сказала вона.

Вміст свинцю в одній було вище норми в 64 рази, а у другій аж в 140 разів. Іграшки могли призвести до анемії, та інших проблем зі здоров'ям.


#іграшки  #свинець 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: