Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чи залишиться екс-працівниця СБУ на вулиці?

У Рівному, доки пенсіонерка лежала в лікарні, її квартиру продали. Тепер 84-річна жінка опинилася просто неба. Хто її ошукав та які шанси повернути квартиру?

Доки Тамара Володимирівна лікувалася у стаціонарі від COVID-19, -  її квартиру продали. Жінка - вдова, жила сама, і коли лягала на лікування до медзакладу, документи на житло довірила подрузі.

Тамара Радієнко, жителька Рівного: «В перший же день вони продали квартиру, і в купівлі-продажі в цьому документі зазначено – «виселитися наступного дня». Тобто, я в лікарні, і мені ж – виселитись! Так і виселятися нікуди, - каже бабуся. - Єдиний син давно мешкає з родиною за кордоном»

Переїхати до нього 84-річна жінка справді хотіла. І сусідці про наміри згодом продати квартиру розповідала...

"Я не збиралася квартиру продавати саме зараз, це була лише усна домовленість і це подруга знала прекрасно. Усі нотаріальні дії - лише після приїзду мого сина"...

Хворобу старенька жінка подолала, та де тепер їй жити - не знає. Ні грошей не буде, ні квартири. Пенсіонерку ошукали - запідозрив її адвокат. Каже, квартиру продали за дорученням.

Сергій Мусевич, адвокат:  "Тамара Володимирівна стверджує, що з нотаріусом не зустрічалася, і на сьогодні ніяких нотаріальних документів не підписувала. І коштів від продажу квартири, яку ніби-то від її імені продали, теж не отримувала. Я вважаю, що це може бути аферою".

Як виявилося, квартиру старенької ще два місяці тому купила ріелторка, вона ж керує одним із місцевих агентств нерухомості. Зустрічатися з нами вона відмовилася, як і продавчиня бабусиної квартири.

Вікторія Кучина, теперішня власниця квартири Тамари Радієнко: "Квартира дійсно, я її придбала, я цього не скриваю. Ну ось, але ви просто з'ясуйте у поліції. Там слідство відкрите."

Оксана Лосінська, продавчиня квартири Тамари Радієнко: "Я не хочу ні з ким спілкуватися хочте ідіть в міліцію чи куди там - в прокуратуру."

У поліції повідомили - через квартиру лікарки відкрили кримінальне провадження аж за двома статтями. Запевняють: вже навіть провели експертизу підпису. Але з цим - дивина!

Тарас Гутюк, начальник відділення слідчого відділу Рівненського районного управління поліції: "Кримінальне провадження розслідується за статтею ч3. Статті 190 - це шахрайство в особливо великих розмірах та ч.1 ст 358 Кримінального кодексу України, це підробка документів. Експерт підтвердив справжність її підпису на документах".

Тамара Радієнко, жителька Рівного: "З нотаріусом я не зустрічалася, я, навіть, не бачила його, і ніяких документів не підписувала".

Поки триватиме слідство, квартиру Тамари Володимирівни арештували. Тим часом адвокат шукає можливості, як повернути житло пенсіонерці.

https://podrobnosti.ua/2404296-shahrajstvo-u-rvnomu-pensonerku-zalishili-bez-dahu-nad-golovoju.html?fbclid=IwAR0x2mEVvU7TgrY1sEUvV40vrU73yAV-BtiNdWh7HNPFoEcwkY7g7u5Xa44

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: