«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Листопада 2017 року

 Суспільство

За піввіку «прощупав» усе місто

Згадуючи його ім’я, колеги з усмішкою кажуть, що ця людина – енциклопедія водоканалу. Ще б пак, адже Валерій Кожемякін у «Рівнеоблводоканалі» трудиться уже понад пів сотні років. Тому-то й належить він до когорти тих, до кого передусім йдуть за порадою, адже за понад 50 років служби краянам, він буквально все місто з околицями «прощупав» своїми руками і знає досконало, яким чином і звідкіля потрапляє вода у домівки рівнян.

7
 
 
25 грудня буде вихідним

Верховна Рада схвалила законопроект про оголошення вихідним 25-го грудня, коли відзначається Різдво Христове за григоріанським календарем. За схвалення законопроекту № 5496 проголосували 238 народних депутатів із мінімально необхідних 226. Документом також скасовано святковий день 2 травня, святковим відтепер вважається тільки 1 травня – День праці.

6
 
 
У родині в Глинному народилася 18 дитина

Найбагатодітніше не лише на Рівненщині, а й в Україні та Європі, село Глинне на Рокитнівщині вкотре підтвердило свій статус. У місцевого подружжя Ковалевичів нещодавно народилася …18 дитина. Донечку назвали Настею. 18, 17 і 16 дітей в одній сім’ї… Село на Рокитнівщині б’є рекорди народжуваності. Тут, майже на кордоні з Білоруссю, живе 613 багатодітних сімей.

42
 
 
Дім із казенними доглядальницями?

У Гощі збудують пансіонат для батьків байдужих дітей. Явище, коли своїх рідних доживати віку діти відвозять у пансіонат, негативно на прикладі героя Володьки Лободи змалював у своєму романі «Собор» Олесь Гончар. Попри те, що така практика є дуже поширеною на Заході, в Україні вона поки що є неприйнятною в першу чергу через моральні принципи. Людину, яка віддала своїх батьків у пансіонат, чекає суспільний осуд, оскільки за прадавніми звичаями українців діти зобов’язані самі доглянути своїх батьків, щоб і їхні діти колись доглянули їх. Отож побачимо, чи знайдуться на Рівненщині послідовники Володьки Лободи. А «проштовхнути» цю ідею в маси вирішив рівненський бізнесмен - 66-річний Станіслав Рязанов.

41
 
 
ЗАРУЧНИКИ МАСТИФІВ

Свого часу рівненський бізнесмен Юрій Бойко, ставши власником радіозаводу, влаштував на його території розплідник для елітних собак тибетської породи мастиф. Згодом, через невиконання інвестиційних зобов’язань, суд повернув радіозавод у власність держави. А собачийрозплідник як був на його території, так і залишився. Ще рік тому міський суд зобов’язав пана Бойка забрати собак із території радіозаводу. Адже через постійний гавкіт люди не можуть вночі спокійно спати, а студенти МЕГУ – навчатися. Проте рік минув, а Бойко так і не виконав рішення суду.

39
 
 
Селяни «скинулися» на дорогу

За ремонт дороги у селі самотужки взялися мешканці Перебродів, що у Дубровицькому районі. Селяни назбирали 250 тис. грн. на мате­ріали й зорганізували толоку. Вийшли на неї і малий, і старий.

36
 
 
Із Сачиле - зі щирою любов’ю до України

Сімнадцять років тому вчителька молодших класів однієї з рівненських шкіл Раїса Махнік, як і тисячі наших співвітчизників, покинула Україну і виїхала на заробітки в Італію. Згодом покликала до себе чоловіка Петра та двох доньок Катерину й Аню. Старша донька поїхала разом із чоловіком, а менша знайшла своє кохання вже там. В Італії народилися і двоє внуків. Заробітки не лише змінили життя жінки та її родини, а й стали поштовхом до творчості.

35
 
 
Учасникам АТО Рівненщини потрібно якнайшвидше виготовити документи на право володіння землею

Ці роботи необхідно завершити до 1 жовтня 2017 року. Про це повідомляють із Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області. Так, військовослужбовці повинні розробити, погодити та затвердити проекти землеустрою із відведення у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

34
 
 
Захисник опинився у виправній колонії

В’язня Андрія Дуня нагорода за оборону Донецького аеропорту знайшла у Полицькій виправній колонії. Донецький аеропорт вже декілька років сприймається як символ героїзму і самопожертви. Саме він став горнилом, з якого вийшли мужні і незламні “кіборги” – надлюди в очах ворогів і справжні Герої для нас. Багато з них житимуть лише нашій пам’яті, бо віддали своє життя у цьому смертельному протистоянні із ворогами. Багато хто воює й далі, аби не марною була смерть побратимів. Є й такі, хто повернувся o мирного життя і розбудовує державу, допомагає армії, стверджує ті цінності, за які боровся. Та Доля – пані дуже химерна, а тому її стежки часто заплутані і без вказівників. тож і люди, йдучи ними, втрапляють у різні історії – добрі і не дуже. Так сталося і з героєм нашої оповіді, але про все по порядку.

33
 
 
Блошиний проспект у Рівному

Мешканці кількох будинків на проспекті Миру потерпають від нашестя земляних бліх. Рівнянка Світлана Хомич разом із чоловіком є власниками офісного приміщення на проспекті Миру, 9, у Рівному, в якому знаходиться “Весільний салон”. Нинішнього літа вони вирішили встановити тут сучасне автономне опалення, оскільки орендарі скаржаться на те, що централізоване опалення є надто дорогим. Втім, на заваді стали... блохи!

32
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»