«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Липня 2017 року

 Суспільство

Президент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг та транспортного обслуговування таких осіб

Президент Петро Порошенко під час відвідання середньої загальноосвітньої школи № 168 Києва підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» та Закон «Про внесення змін до статті 31 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю».

26
 
 
Що необхідно для подорожі за кордон на автівці

Українці з 11 червня користуються безвізовим режимом та без додаткових ускладнень подорожують Європою. Головний сервісний центр МВС інформує власників авто про те, які документи мають бути при собі для користуванням транспортним засобом.

24
 
 
Три мільйони українців заявили: «Не дамо вкрасти землю!»

Акція зі збору підписів «Не дамо вкрасти землю!» розпочалася в усіх областях України з ініціативи Аграрної партії наприкінці квітня – як реакція на Меморандум з МВФ, у якому влада зобов’язалась у стислий термін ухвалити закон про обіг землі сільськогосподарського призначення і розпочати продаж земель із 2018 року. Українське суспільство активно підтримало збір підписів.

23
 
 
Зведений бюджет країни отримав від Рівненщини понад 2,3 мільярди гривень податків

За січень – травень звітного року платники податків Рівненщини перерахували до зведеного бюджету 2 мільярди 334,8 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш як на 658 мільйонів гривень перевищує минулорічні показники.

23
 
 
Головне - зробити перший крок

Десять років тому рівнянин Микола Бобровський перестав їздити на заробітки в Росію і започаткував власний бізнес у Корецькому районі. Уродженець села Головниця Корецького району 41-річний Микола Бобровський – один із тих, хто не на словах, а власними справами розбудовує Україну, щодня роблячи свій посильний внесок у цей непростий процес.

21
 
 
Герою відкрили меморіальну дошку

У селі Городок, що у Рівненському районі, на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку колишньому учневі закладу – захиснику України Тарасу Прончуку. Хлопець загинув під час проведення антитерористичної операції у лютому цього року. Йому було лише 19…

20
 
 
Аеропорт до туристичного сезону готовий

Із 2 червня стартують щотижневі авіарейси з Рівного до Анталії (Туреччина). Аби перевірити, чи готове летовище до нового туристичного сезону, до Міжнародного аеропорту «Рівне» завітали голова обласної ради Микола Драганчук, його перший заступник Олександр Корнійчук і голова ОДА Олексій Муляренко, повідомляє прес-служба обласної ради. – Рівненський аеропорт готовий приймати літаки, й уже чимало зроблено для того, аби в найближчій перспективі з’явилися рейси не тільки в Туреччину, а й в інші країни та міста.

20
 
 
Оксана зможе!

Доволі часто кожному з нас доводиться чути нарікання на життя, на якісь нестерпні умови, проблеми рідних, друзів та знайомих. Проте коли дивишся на змучену, але сповнену оптимізму 28-річну Оксану Поліщук, то розумієш, що проблеми кожного з нас є дріб’язковими у порівнянні з тими, які щоденно долає ця дів­чина.

19
 
 
Проти 94-річного Бориса Стекляра – кримінальне провадження

В Україні відкрили кримінальне провадження стосовно колишнього співробітника КДБ, 94-річ­ного мешканця Рівного Бориса Стекляра. Йому інкримінують знищення відомого художника УПА Ніла Хасевича. У минулому році Борис Стекляр, дізнавшись про те, що розсекречена інформація про його діяльність в органах держбезпеки на Волині в 1940-50-х роках зацікавила київських істориків, звернувся до Рівненського міського суду з позовом. Він вимагав заборонити доступ до своєї особистої справи, що зберігається в архівах СБУ. У затребуваних матеріалах йдеться про знищення чекістами українських патріотів - бійців ОУН-УПА. Зокрема, вбивство в 1952 році одного з керівників українського націо­налістичного підпілля художника Ніла Хасевича. Однак на засідання ні сам Борис Стекляр, ні його представники не прийшли.

18
 
 
Помер відомий поет Анатолій Криловець

Відійшов у вічність відомий поет та викладач Національного університету «Острозька академія» Анатолій Криловець

17
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»