«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Травня 2017 року

 Суспільство

Герою відкрили меморіальну дошку

У селі Городок, що у Рівненському районі, на фасаді місцевої школи відкрили меморіальну дошку колишньому учневі закладу – захиснику України Тарасу Прончуку. Хлопець загинув під час проведення антитерористичної операції у лютому цього року. Йому було лише 19…

20
 
 
Аеропорт до туристичного сезону готовий

Із 2 червня стартують щотижневі авіарейси з Рівного до Анталії (Туреччина). Аби перевірити, чи готове летовище до нового туристичного сезону, до Міжнародного аеропорту «Рівне» завітали голова обласної ради Микола Драганчук, його перший заступник Олександр Корнійчук і голова ОДА Олексій Муляренко, повідомляє прес-служба обласної ради. – Рівненський аеропорт готовий приймати літаки, й уже чимало зроблено для того, аби в найближчій перспективі з’явилися рейси не тільки в Туреччину, а й в інші країни та міста.

20
 
 
Оксана зможе!

Доволі часто кожному з нас доводиться чути нарікання на життя, на якісь нестерпні умови, проблеми рідних, друзів та знайомих. Проте коли дивишся на змучену, але сповнену оптимізму 28-річну Оксану Поліщук, то розумієш, що проблеми кожного з нас є дріб’язковими у порівнянні з тими, які щоденно долає ця дів­чина.

19
 
 
Проти 94-річного Бориса Стекляра – кримінальне провадження

В Україні відкрили кримінальне провадження стосовно колишнього співробітника КДБ, 94-річ­ного мешканця Рівного Бориса Стекляра. Йому інкримінують знищення відомого художника УПА Ніла Хасевича. У минулому році Борис Стекляр, дізнавшись про те, що розсекречена інформація про його діяльність в органах держбезпеки на Волині в 1940-50-х роках зацікавила київських істориків, звернувся до Рівненського міського суду з позовом. Він вимагав заборонити доступ до своєї особистої справи, що зберігається в архівах СБУ. У затребуваних матеріалах йдеться про знищення чекістами українських патріотів - бійців ОУН-УПА. Зокрема, вбивство в 1952 році одного з керівників українського націо­налістичного підпілля художника Ніла Хасевича. Однак на засідання ні сам Борис Стекляр, ні його представники не прийшли.

18
 
 
Помер відомий поет Анатолій Криловець

Відійшов у вічність відомий поет та викладач Національного університету «Острозька академія» Анатолій Криловець

17
 
 
Серцями нас закрили від біди

Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає… Годинник життя безупинно іде, Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає… Саме такими словами розпочали ведучі мітинг 26 квітня в Костополі на меморіалі Слави з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи та відкриття пам’ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що відбувся за участі голови райдержадміністрації Олександра Середи, голови райради Сергія Ткачука, міського голови Євгенія Денисюка, голови Рівненської обласної організації інвалідів Чорнобиля Віктора Ольховика, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учнівсько-студентської молоді, представників трудових колективів установ, організацій, підприємств, громадських організацій та широкого кола громадськості району.

17
 
 
В Рівненській області розпочався туристичний сезон

Стартував він із втілення ідеї голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка – відкриття першого Центру туристичної інформації. «Не випадково перший Центр з’явився саме в Острозі – у стародавньому місті з тисячолітньою історією, - розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

16
 
 
8 Березня хочуть скасувати

Завершилося громадське обговорення проекту Закону України «Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», ініційованого Українським інститутом національної пам’яті. За результатами обговорення, враховуючи висловлені пропозиції, прий­нято рішення підготувати нову редакцію цього проекту закону.

16
 
 
Дотягніться до космосу із Губкова

Якби мене хто запитав, де я мріяла б мати хатку, сіножатку, і ставок, і млинок, і вишневий садок, відповіла би однозначно – у Губкові, що на Березнівщині! У хатці зробила би екологічне поселення й етнографічний музей, так би мовити, два в одному, сіножатка була б малесенька, на декілька копичок, аби можна було зробити колоритні фотографії у стародавньому одязі, позиченому в моєму ж музеї-готельчику. В ставку за помірну плату мандрівники ловили б карасів і смажили їх на облаштованих мангалах, смакуючи потім під копичками і закусуючи стиглими вишнями чи запашним варенням із них, а млин був би окрасою всього кутка і теж незмінною декорацією на світлинах. Але ні родини в Губкові, ані грошей, аби розвернути цей бізнес-план, у мене наразі немає, то ж я просто розповім вам про свої перші враження від цього благословенного краю.

15
 
 
У прицілі рудої стихії. Ліси краю потерпають від масового всихання

Прикра тенденція збільшення з року в рік площ лісових масивів, що всихають, уже не перший рік не дає спокою лісівникам. Проблема дошкульно турбує стражів лісових масивів із 2012 року. Неодноразово, задля пошуку шляхів її вирішення, запрошували науковців, фахівців галузі, всі вони сходяться на тому, що причина – тепла зима і посушливе літо.

14
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»