«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Суспільство

В Рівненській області розпочався туристичний сезон

Стартував він із втілення ідеї голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка – відкриття першого Центру туристичної інформації. «Не випадково перший Центр з’явився саме в Острозі – у стародавньому місті з тисячолітньою історією, - розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

16
 
 
8 Березня хочуть скасувати

Завершилося громадське обговорення проекту Закону України «Про державні та інші свята, пам’ятні дати і скорботні дні», ініційованого Українським інститутом національної пам’яті. За результатами обговорення, враховуючи висловлені пропозиції, прий­нято рішення підготувати нову редакцію цього проекту закону.

16
 
 
Дотягніться до космосу із Губкова

Якби мене хто запитав, де я мріяла б мати хатку, сіножатку, і ставок, і млинок, і вишневий садок, відповіла би однозначно – у Губкові, що на Березнівщині! У хатці зробила би екологічне поселення й етнографічний музей, так би мовити, два в одному, сіножатка була б малесенька, на декілька копичок, аби можна було зробити колоритні фотографії у стародавньому одязі, позиченому в моєму ж музеї-готельчику. В ставку за помірну плату мандрівники ловили б карасів і смажили їх на облаштованих мангалах, смакуючи потім під копичками і закусуючи стиглими вишнями чи запашним варенням із них, а млин був би окрасою всього кутка і теж незмінною декорацією на світлинах. Але ні родини в Губкові, ані грошей, аби розвернути цей бізнес-план, у мене наразі немає, то ж я просто розповім вам про свої перші враження від цього благословенного краю.

15
 
 
У прицілі рудої стихії. Ліси краю потерпають від масового всихання

Прикра тенденція збільшення з року в рік площ лісових масивів, що всихають, уже не перший рік не дає спокою лісівникам. Проблема дошкульно турбує стражів лісових масивів із 2012 року. Неодноразово, задля пошуку шляхів її вирішення, запрошували науковців, фахівців галузі, всі вони сходяться на тому, що причина – тепла зима і посушливе літо.

14
 
 
Мелодія весняного лісу

Міжнародний день лісу колектив державного підприємства «Висоцьке лісове господарство», яке очолює Віталій Сухович, зустрів із вагомими здобутками, які промовисто віддзеркалюють головну суть роботи підприємства, – щойно зійшов сніг, буквально за кілька тижнів тут уже встигли посадити 150 гектарів молоденьких насаджень. Невимовно радіють господарі зелених дібров сприятливій погоді, щедрій на вологу весні, яка так потрібна для початку життя крихітних сіянців.

13
 
 
ООН підрахувала, що майже 60 відсотків українців є жебраками

В Україні нині за межею бідності живе майже 60 відсотків населення. Про це під час презентації звіту ПРООН щодо людського розвитку заявив постійний представник програми роз­витку ООН в Україні Ніл Уокер.

13
 
 
Президент підписав зміни до Податкового кодексу в частині спрощення оподаткування спадщини

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця. Документ прийнятий парламентом 23 лютого цього року.

12
 
 
Із Великобританії – у Старі Коні

Майже через вісімдесят літ віднайшов свою родину на батьківщині батьків канадець Стах Саган. Не так давно Інтернет увійшов у повсякденне життя поліщуків. З’являються нові спільноти, де мають можливість спілкуватися однодумці. А ще тепер є можливість… відшукати своїх родичів у інших країнах. Три місяці тому на блог «Заріччя» завітав житель Великобританії Стах Саган. Він шукав інформацію про село Старі Коні, звідки родом його батько.

12
 
 
Поетичний калейдоскоп

23 березня до Всесвітнього дня поезії в юнацькому відділі Костопільської районної книгозбірні було проведено поетичний калейдоскоп "Серпантин поетичних рядків". У житті все з чогось починається: річка із струмка, дерево із кореня. Так і в поезії: Т. Шевченко, Леся Українка, І.Франко, Л.Костенко, В. Стус. Ці імена входять в наше життя з дитинства і залишаться в ньому до кінця. Кажуть, що поезія - це голос істини, голос правди, який єднає серця. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати націю, об’єднати людство.

12
 
 
21 березня о 12.00 на центральній площі Костополя відбудеться прощання із загиблим в АТО Олексієм Кондратюком

Панахиду відслужать у місцевому храмі Святого Олександра Невського. Поховають Олексія на новому кладовищі міста Костопіль.

11
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»