«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
23 Травня 2018 року

 Суспільство

Мешканцям Рівненщини на замітку: як приватизувати квартиру?

Про те, як приватизувати житло і що для цього потрібно, в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультує Міністр юстиції Павло Петренко. Хто має право на приватизацію? Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

17
 
 
Буковель у всеукраїнському вимірі

Гірськолижне курортне містечко в Карпатах може стати проекцією розвитку України в наближчому майбутньому – переконаний нардеп Олександр Шевченко. Коли вперше побуваєш у «Буковелі», зміряєш оком всю широчінь і масштабність цього дивовижного курортного містечка, то неодмінно поцікавишся, скільки ж часу створювали всю цю красу. Виявляється, не так довго.

12
 
 
Зайнятість населення – найважливіша з проблем

В останні роки українці продовжують масово виїжджати на заробітки за кордон. Серед них дуже велика частка - це люди, які працюють у сільському господарстві, але втративши роботу й не бачачи перспектив отримати її на місцях, наважуються на поїздки до близького та далекого зарубіжжя. Отож подекуди в Україні складається ситуація, коли в деяких галузях починає не вистачати кадрів.

11
 
 
Виживають за рахунок дитини, поки чиновники «кивають» одне на одного

Як не дивно, але те, про що піде мова у цьому матеріалі, вже, як мінімум, не сприймається суспільством із пересторогою, натомість стало звичною буденністю у віддалених селах краю й у владних кабінетах обласного центру. Цього разу за приклад послугує сім’я зі села Ступно, що на Здолбунівщині.

11
 
 
Олександр Прохор: «Ми щодня вчимося працювати в нових умовах і долати нові виклики часу»

У спішний розвиток лісової галузі в найближчій перспективі однозначно залежатиме від того, чи вдасться зупинити процес всихання лісу, ураженого верхівковим короїдом. Так вважає директор Соснівського лісгоспу Олександр Прохор, який очолив його наприкінці минулого року. Ротація керівників – річ звична не лише для військових, але й для лісівників.

10
 
 
У патрульної поліції – обличчя рівнянки

Коли перші новоспечені копи складали присягу на майдані Незалежності в Рівному, у складі рівненських патрульних на службу заступало 26 представниць прекрасної половини людства. Була серед них й Іванна Бояківська, котра у нову поліцію прийшла служити разом із чоловіком Любомиром.

10
 
 
По всій Рівненській області знову будували зимові фортеці

Цієї зими в більшості районів області з’явилися довжелезні фортеці зі снігу. І ні, це не тому, що всі раптом вирішили організувати змагання з гри в сніжки, а тому, що вкотре відбувався обласний конкурс «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах. Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою.

10
 
 
Успіхи Миляцької громади

Миляцька об’єднана територіальна громада створена першою у Дубровицькому районі. Їй уже понад два роки. Приймалося це важливе для місцевих людей рішення непросто, були і вагання, і сумніви, а потім труднощі, зокрема й через законодавче неврегулювання багатьох питань. Втім, переконаний лідер громади, Миляцький сільський голова Федір Хлебович, це стало правильним кроком, адже відкрило реальні перспективи для розвитку сіл, а самоврядування у форматі ОТГ дійсно відповідає своїй суті.

8
 
 
Допомога доречна там, де її потребують

Зима прикрасила сніговою периною територію Голишівського дошкільно-навчального закладу, що в Рівненському районі. Під снігом майданчики, гойдалки, доріжки, дерева і покрівля дитячого садка, збудованого майже три десятиріччя тому. Навколо незвична тиша. Та й не дивно. Адже завітали ми до дітей в тиху годину.

8
 
 
Аби зібрати гроші на лікування сину, мама продає печиво

Оксана Стрільчук – слідча Дубенського райвідділу поліції. Нині виховує двох синочків. Старшому – майже три роки, молодшому Матвію – лише 1 рік і 3 місяці. Чоловік працює майстром на місцевому молокозаводі. Жінка розповідає: про те, що в хлопчика є певні проблеми зі здоров’ям, навіть не здогадувалися. Ба, більше - коли батьки запідозрили недобре, лікарі в один голос твердили, що їхній син абсолютно здоровий.

8
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»