«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

 Суспільство

У Млинові побилися за гімназію

Бійка, сльозогінний газ, постраждалі поліцейські та активісти – все це елементи засідання сесії Млинівської селищної ради. У минулому номері «Вістей Рівненщини» йшлося про непросту ситуацію, пов’язану із освітньою оптимізацією у Млинівській ОТГ. Ми висвітлили цю проблему з різних поглядів. Основний камінь спотикання, нагадаємо, – заплановане закриття гімназії у Млинові.Та, схоже, консенсусу між керівництвом об’єднаної територіальної громади та місцевими жителями, котрі виступають категорично проти цього, так і не знайдено. Промовисто це засвідчила сесія Млинівської селищної ради, на засіданні якої у вівторок розглядалося конфліктне питання.

47
 
 
Олександр Шевченко: «Що робиш для себе – не забереш із собою, а що для людей – те для Бога, і залишиться з тобою...»

– Олександре, Ви успішний політик і підприємець. А разом із тим відомий не лише у своєму окрузі благодійник і меценат. Як Ви прийшли до благодійності, в чому її сенс для Вас? – У моєму житті все з’являлося поступово. Я довго шукав своє місце, своє покликання. На початку 90-х років минулого століття займався торгівлею, починав якийсь бізнес, пробував, набивав лоба, але ніколи не зупинявся.

24
 
 
У подарунок – життя та іграшка

Аби здолати нещастя, яке несподівано звалилося на долю молодої сім’ї Реутів, долучилося чимало небайдужих. Чотири місяці тому родині Сніжани і Петра Реутів, які проживають у селі Деражне Костопільського району, повідомили, що їхня шестирічна донечка Софійка потребує операції на серці, й робити її потрібно терміново, інакше наслідки можуть бути дуже невтішними. Такий вердикт лікарів для батьків був страшною новиною: як так - єдина донечка, яка народилася здоровою, веселила і радувала їх своїми успіхами, і раптом хвора?

24
 
 
Мешканцям Рівненщини на замітку: як приватизувати квартиру?

Про те, як приватизувати житло і що для цього потрібно, в рамках право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультує Міністр юстиції Павло Петренко. Хто має право на приватизацію? Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) державного житлового фонду або перебували на обліку потребуючих поліпшення житлових умов до введення в дію Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду».

17
 
 
Буковель у всеукраїнському вимірі

Гірськолижне курортне містечко в Карпатах може стати проекцією розвитку України в наближчому майбутньому – переконаний нардеп Олександр Шевченко. Коли вперше побуваєш у «Буковелі», зміряєш оком всю широчінь і масштабність цього дивовижного курортного містечка, то неодмінно поцікавишся, скільки ж часу створювали всю цю красу. Виявляється, не так довго.

12
 
 
Зайнятість населення – найважливіша з проблем

В останні роки українці продовжують масово виїжджати на заробітки за кордон. Серед них дуже велика частка - це люди, які працюють у сільському господарстві, але втративши роботу й не бачачи перспектив отримати її на місцях, наважуються на поїздки до близького та далекого зарубіжжя. Отож подекуди в Україні складається ситуація, коли в деяких галузях починає не вистачати кадрів.

11
 
 
Виживають за рахунок дитини, поки чиновники «кивають» одне на одного

Як не дивно, але те, про що піде мова у цьому матеріалі, вже, як мінімум, не сприймається суспільством із пересторогою, натомість стало звичною буденністю у віддалених селах краю й у владних кабінетах обласного центру. Цього разу за приклад послугує сім’я зі села Ступно, що на Здолбунівщині.

11
 
 
Олександр Прохор: «Ми щодня вчимося працювати в нових умовах і долати нові виклики часу»

У спішний розвиток лісової галузі в найближчій перспективі однозначно залежатиме від того, чи вдасться зупинити процес всихання лісу, ураженого верхівковим короїдом. Так вважає директор Соснівського лісгоспу Олександр Прохор, який очолив його наприкінці минулого року. Ротація керівників – річ звична не лише для військових, але й для лісівників.

10
 
 
У патрульної поліції – обличчя рівнянки

Коли перші новоспечені копи складали присягу на майдані Незалежності в Рівному, у складі рівненських патрульних на службу заступало 26 представниць прекрасної половини людства. Була серед них й Іванна Бояківська, котра у нову поліцію прийшла служити разом із чоловіком Любомиром.

10
 
 
По всій Рівненській області знову будували зимові фортеці

Цієї зими в більшості районів області з’явилися довжелезні фортеці зі снігу. І ні, це не тому, що всі раптом вирішили організувати змагання з гри в сніжки, а тому, що вкотре відбувався обласний конкурс «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах. Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою.

10
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»