«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Березня 2018 року

 Суспільство

Зайнятість населення – найважливіша з проблем

В останні роки українці продовжують масово виїжджати на заробітки за кордон. Серед них дуже велика частка - це люди, які працюють у сільському господарстві, але втративши роботу й не бачачи перспектив отримати її на місцях, наважуються на поїздки до близького та далекого зарубіжжя. Отож подекуди в Україні складається ситуація, коли в деяких галузях починає не вистачати кадрів.

11
 
 
Виживають за рахунок дитини, поки чиновники «кивають» одне на одного

Як не дивно, але те, про що піде мова у цьому матеріалі, вже, як мінімум, не сприймається суспільством із пересторогою, натомість стало звичною буденністю у віддалених селах краю й у владних кабінетах обласного центру. Цього разу за приклад послугує сім’я зі села Ступно, що на Здолбунівщині.

11
 
 
Олександр Прохор: «Ми щодня вчимося працювати в нових умовах і долати нові виклики часу»

У спішний розвиток лісової галузі в найближчій перспективі однозначно залежатиме від того, чи вдасться зупинити процес всихання лісу, ураженого верхівковим короїдом. Так вважає директор Соснівського лісгоспу Олександр Прохор, який очолив його наприкінці минулого року. Ротація керівників – річ звична не лише для військових, але й для лісівників.

10
 
 
У патрульної поліції – обличчя рівнянки

Коли перші новоспечені копи складали присягу на майдані Незалежності в Рівному, у складі рівненських патрульних на службу заступало 26 представниць прекрасної половини людства. Була серед них й Іванна Бояківська, котра у нову поліцію прийшла служити разом із чоловіком Любомиром.

10
 
 
По всій Рівненській області знову будували зимові фортеці

Цієї зими в більшості районів області з’явилися довжелезні фортеці зі снігу. І ні, це не тому, що всі раптом вирішили організувати змагання з гри в сніжки, а тому, що вкотре відбувався обласний конкурс «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах. Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою.

10
 
 
Успіхи Миляцької громади

Миляцька об’єднана територіальна громада створена першою у Дубровицькому районі. Їй уже понад два роки. Приймалося це важливе для місцевих людей рішення непросто, були і вагання, і сумніви, а потім труднощі, зокрема й через законодавче неврегулювання багатьох питань. Втім, переконаний лідер громади, Миляцький сільський голова Федір Хлебович, це стало правильним кроком, адже відкрило реальні перспективи для розвитку сіл, а самоврядування у форматі ОТГ дійсно відповідає своїй суті.

8
 
 
Допомога доречна там, де її потребують

Зима прикрасила сніговою периною територію Голишівського дошкільно-навчального закладу, що в Рівненському районі. Під снігом майданчики, гойдалки, доріжки, дерева і покрівля дитячого садка, збудованого майже три десятиріччя тому. Навколо незвична тиша. Та й не дивно. Адже завітали ми до дітей в тиху годину.

8
 
 
Аби зібрати гроші на лікування сину, мама продає печиво

Оксана Стрільчук – слідча Дубенського райвідділу поліції. Нині виховує двох синочків. Старшому – майже три роки, молодшому Матвію – лише 1 рік і 3 місяці. Чоловік працює майстром на місцевому молокозаводі. Жінка розповідає: про те, що в хлопчика є певні проблеми зі здоров’ям, навіть не здогадувалися. Ба, більше - коли батьки запідозрили недобре, лікарі в один голос твердили, що їхній син абсолютно здоровий.

8
 
 
Від Сороки – до Муляренка

Як часто нам доводиться чути солодкі слова чиновників про те, як щиро вони дбають про громадян. До того ж, кожна наступна влада запевняє, що робить це набагато краще, аніж її попередниця. Але чи готова влада подбати про одного звичайного громадянина, якому від цього життя треба зовсім небагато – вода в помешканні та туалет? На прикладі Антоніни Демчук бачимо, що таки ні.

6
 
 
Замерзли з доларами серед мотлоху

У сестер-пенсіонерок, які замерзли у власній хаті на хуторі села Старий Корець, знайшли тисячі доларів і гривень. В помешканні ні опалення, ні світла. Купа мотлоху в кожній кімнаті і дві кози у сінях. Таку картину застали сусіди та поліція, коли зайшли до будинку двох сестер Раїси та Зої на хуторі в селі Старий Корець Корецького району. Пенсіонерки довго не виходили з дому, тому односельці забили на сполох. І не дарма: тіла замерзлих жінок виявили в занедбаному будинку. 71-річна Раїса та 65-річна Зоя жили відлюдницями. Тримали двох кіз, які й давали жінкам молоко. В одній кімнаті складали сіно для худоби. Самі тулилися в іншій кімнатці. Її навіть важко назвати оселею: всюди гори сміття та мотлоху, лише одне ліжко. У вікнах не було скла, його заміняло шмаття.

4
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»