«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

 Політика

Обмін досвідом: на Рівненщину завітала польська делегація

Цими днями Клеванська об’єднана територіальна громада, в рамках виконання Договору про міжрегіональне співробітництво між Рівненської областю та Вармінсько-Мазурським воєводством, приймає на теренах Рівненського району польську делегацію, яка завітала з гміни Видміни.

28
 
 
10 кроків для порятунку України

Партія «Основа» презентує Доктрину «Україна 2030». Україна уже перетворилася у найбіднішу країну Європи за показником ВВП на душу населення. Темпи росту упродовж двох останніх років залишаються нижче світового рівня. За розрахунками ООН, для таких країн, як наша, темпи росту ВВП мають бути не менші 7 відсотків на рік. А Україні, щоб лише розрахуватися з боргами, треба рости не менше ніж на 6 відсотків у рік. Таких темпів ми не можемо досягти через численні помилки в проведенні реформ і загрозливу структурну деформацю економіки.

25
 
 
«Рівнеазот» знову під прицілом – тепер Луценковим

Гучні заяви, але, як правило, без жодних наслідків - схоже, що саме такий стиль уподобав у своїй роботі наш земляк та за сумісництвом Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Чого лишень була варта безпрецедентна операція із затримання бурштинової мафії на Рівненщині, яка завершилася нічим, а її фігуранти нині розповідають студентам про те, як має працювати прокуратура у правовій державі. Втім, метод цей не такий вже й поганий – Генпрокурор буде постійно на слуху, а всі невдачі можна завжди списати на недосконалу систему, корупцію тощо.

12
 
 
Царський подарунок Данильчуку

У день Стрітення Господнього вчетверте у ниніш­ньому скликанні обирали голову облради. Даремно кажуть, що двічі в одну річку не ввійдеш. У минулий четвер депутат облради Олександр Данильчук довів, що зробити це під силу кожному чи майже кожному депутату. На позачерговій 16-й сесії Рівненської облради депутати тридцятьма сімома голосами достроково припинили повноваження Миколи Драганчука та обрали своїм новим вожаком Олександра Данильчука.

7
 
 
Не тиснув, а хотів змусити працювати

Газета «Закон і бізнес» повідомила, що голова Рівненської облради Микола Драганчук написав скаргу до Вищої Ради Правосуддя на колегію суддів, щоб на них відкрили дисциплінарну справу і притягнули до відповідальності. Йдеться про суддів Рівненського окружного адміністративного суду Юрія Гломбу, Людмилу Жуковську та Андрія Сала.На думку людей у мантіях, такі дії є неприпустимими, протиправними та такими, що створюють тиск на суддів з метою прийняття ними «зручного» для скаржників рішення у справах, що є прямим втручанням у здійснення правосуддя.

2
 
 
Микола Поровський: шлях від бійця Майдану Гідності до заступника командира полку «кіборгів» та полковника Генштабу

Микола Поровський – знана постать сучасної української історії. Народний депутат 1, 2 та 4 скликань Верховної Ради України, один із фундаторів Народного Руху України і учасник прийняття Акту державної незалежності України та Конституції. Голова Республіканської християнської партії, автор ряду книг. Нагороджений орденами «За заслуги» 1-го, 2-го та 3-го ступеня, орденами УПЦ КП Святого Володимира 1-го та 2-го ступенів.

8
 
 
У Рівненській обласній раді відбувся День депутата

Вже вдруге за ініціативи голови обласної ради Миколи Драганчука проходить на Рівненщині День депутата. Цього разу обласні обранці побували в Дубні, де ознайомилися з роботою ПАТ «Дубномолоко», відвідали Дубенський замок і вивчили, в якому стані перебувають окремі обєкти щодо яких були звернення до обласної ради.

9
 
 
Політичний тераріум

Щоб вижити холодними довгими зимами, теплолюбні змії збираються разом і впадають у сплячку. Вони особливо ретельно підшукують собі тепле затишне місце, сплутуються в клубок і засинають аж до настання тепла. Політики ж своє тепле й затишне місце підшуковують раз у декілька років – у період виборів. А посівши його, буває, сплять увесь термін депутатства, особливо, якщо не пахне смаженим чи немає бажання посісти ще тепліше й затишніше місце.

9
 
 
Долучилися до проекту «Книга Миру»

Дружина Президента України Марина Порошенко вчора перебувала з візитом у Рівненській області. Перша леді України відвідала Горбаківський НВК, де презентувала загальноукраїнський проект «Книга Миру». Учні закладу разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Рівненська область». Діти учасників АТО поділилися сімейними фотографіями та побажаннями миру Україні.

5
 
 
Миритися чи прощатися?

Звільнити першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського “по-тихому” не вийшло. Чи не захотіли?

43
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»