«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
23 Травня 2018 року

 Політика

«Рівнеазот» знову під прицілом – тепер Луценковим

Гучні заяви, але, як правило, без жодних наслідків - схоже, що саме такий стиль уподобав у своїй роботі наш земляк та за сумісництвом Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Чого лишень була варта безпрецедентна операція із затримання бурштинової мафії на Рівненщині, яка завершилася нічим, а її фігуранти нині розповідають студентам про те, як має працювати прокуратура у правовій державі. Втім, метод цей не такий вже й поганий – Генпрокурор буде постійно на слуху, а всі невдачі можна завжди списати на недосконалу систему, корупцію тощо.

12
 
 
Царський подарунок Данильчуку

У день Стрітення Господнього вчетверте у ниніш­ньому скликанні обирали голову облради. Даремно кажуть, що двічі в одну річку не ввійдеш. У минулий четвер депутат облради Олександр Данильчук довів, що зробити це під силу кожному чи майже кожному депутату. На позачерговій 16-й сесії Рівненської облради депутати тридцятьма сімома голосами достроково припинили повноваження Миколи Драганчука та обрали своїм новим вожаком Олександра Данильчука.

7
 
 
Не тиснув, а хотів змусити працювати

Газета «Закон і бізнес» повідомила, що голова Рівненської облради Микола Драганчук написав скаргу до Вищої Ради Правосуддя на колегію суддів, щоб на них відкрили дисциплінарну справу і притягнули до відповідальності. Йдеться про суддів Рівненського окружного адміністративного суду Юрія Гломбу, Людмилу Жуковську та Андрія Сала.На думку людей у мантіях, такі дії є неприпустимими, протиправними та такими, що створюють тиск на суддів з метою прийняття ними «зручного» для скаржників рішення у справах, що є прямим втручанням у здійснення правосуддя.

2
 
 
Микола Поровський: шлях від бійця Майдану Гідності до заступника командира полку «кіборгів» та полковника Генштабу

Микола Поровський – знана постать сучасної української історії. Народний депутат 1, 2 та 4 скликань Верховної Ради України, один із фундаторів Народного Руху України і учасник прийняття Акту державної незалежності України та Конституції. Голова Республіканської християнської партії, автор ряду книг. Нагороджений орденами «За заслуги» 1-го, 2-го та 3-го ступеня, орденами УПЦ КП Святого Володимира 1-го та 2-го ступенів.

8
 
 
У Рівненській обласній раді відбувся День депутата

Вже вдруге за ініціативи голови обласної ради Миколи Драганчука проходить на Рівненщині День депутата. Цього разу обласні обранці побували в Дубні, де ознайомилися з роботою ПАТ «Дубномолоко», відвідали Дубенський замок і вивчили, в якому стані перебувають окремі обєкти щодо яких були звернення до обласної ради.

9
 
 
Політичний тераріум

Щоб вижити холодними довгими зимами, теплолюбні змії збираються разом і впадають у сплячку. Вони особливо ретельно підшукують собі тепле затишне місце, сплутуються в клубок і засинають аж до настання тепла. Політики ж своє тепле й затишне місце підшуковують раз у декілька років – у період виборів. А посівши його, буває, сплять увесь термін депутатства, особливо, якщо не пахне смаженим чи немає бажання посісти ще тепліше й затишніше місце.

9
 
 
Долучилися до проекту «Книга Миру»

Дружина Президента України Марина Порошенко вчора перебувала з візитом у Рівненській області. Перша леді України відвідала Горбаківський НВК, де презентувала загальноукраїнський проект «Книга Миру». Учні закладу разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Рівненська область». Діти учасників АТО поділилися сімейними фотографіями та побажаннями миру Україні.

5
 
 
Миритися чи прощатися?

Звільнити першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського “по-тихому” не вийшло. Чи не захотіли?

43
 
 
Світлані Богатирчук-Кривко у Страсбурзі довелося повоювати

Заступник голови Рівненської ОДА вкотре представляє українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних Влад Ради Європи у Страсбурзі, де цими днями відбувається 33-тя сесія. Світлані Богатирчук-Кривко довелося добряче повоювати аргументами із росіянами, аби переконати колег і роз’яснити суть наших поправок щодо Криму.

42
 
 
Україна та США мають спільне бачення безпекової співпраці двох країн - зустріч Глав держав

За результатами зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом Глава Української держави Петро Порошенко повідомив, що Україна та США мають спільне бачення нової якості безпекової співпраці між двома країнами.

38
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»