«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Серпня 2017 року

 Політика

Земляки закликали Віталія Скоцика балотуватися на посаду президента України

Це відбулося 13 серпня, напередодні Маковія, у рідному селі лідера Аграрної партії Симонові, що у Гощанському районі. Воно у цей день відзначало 472 річницю із дня свого заснування. Із цієї нагоди, за підтримки Аграрної партії, влаштували народне свято «Маковій настає – благодать нам дає». На ньому віншували як ветеранів аграрного руху, так і нинішніх хліборобів. До свята в місцевому господарстві «Агат» завершили жнива. Свою тисячу тонн хліба, як і в попередні роки, встиг намолотити і лідер Аграрної партії Віталій Скоцик разом із сином Данилом.

33
 
 
Віталія Ундіра призначено на посаду заступника голови РОДА

Відповідне розпорядження 14 липня, підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Документу передувало розпорядження про звільнення з посади директора департаменту соціального захисту населення ОДА, де Віталій Ундір працював до цього.

28
 
 
Постер УКМЦ забрали з борду біля місця проведення саміту G20

Київ, 08 липня 2017. 7 та 8 липня німецький Гамбург приймає одну з ключових політичних подій року, а саме саміт G20, на якому Україна офіційно не представлена. Український кризовий медіа-центр підготував для політиків наймогутніших країн світу нагадування про українських патріотів, які борються за мир в зоні АТО.

27
 
 
Державна служба: що зроблено і що далі?

Ще донедавна для того аби ознайомитись із європейською моделлю державної служби та побачити її у дії, пересічному громадянину чи тому ж рядовому державному службовцю, як мінімум, необхідно було увімкнути телевізор, як максимум - погостювати у найближчих сусідів європейців. Що ж, навіть якщо безвіз для українців значно спростив варіант із подорожами до країн Європи, для того, аби побачити у дії європейські механізми, що працюють у державній службі не обов’язково купувати квитки на найближчий авіарейс чи потяг. Тепер усе тут, на місці.

24
 
 
До Рівного завітав новий Генеральний Консул Республіки Польща в Луцьку Вєслав Мазур

В рамках початку своєї дипломатичної місії, пан Мазур вирішив обговорити з міським головою Рівного Володимиром Хомком найбільш нагальні аспекти співпраці, які мають перспективу до розвитку.

24
 
 
Новий бюджет, нові громади і «нові старі» керівники

Сесія обласної ради, що відбулася минулого тижня, зацікавила чимало людей, адже, як мінімум, обіцяла бути не нудною з декількох причин: депутати повинні були затвердити зміни у головному фінансовому документі області та перспективному плані формування громад, призначити керівників комунальних закладів, а також вирішити, кому надати і чи надати взагалі в користування «бурштинові» землі краю. Отже, про все по черзі.

23
 
 
У КВАСИЛОВІ ЗАМІСТЬ ДИТСАДКА БУДУВАТИМУТЬ ДУХОВНИЙ ЦЕНТР

Скандальне рішення про виділення землі Рівненській Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату для будівництва Духовно-просвітницького центру на болоті поблизу кафе «Затишок» ухвалили вчора, 24 травня, на позачерговий сесії Квасилівської селищної ради депутати.

21
 
 
Конкурс виграв Віталій Ундір

Четвертим заступником голови ОДА став депутат облради. Претендентів на цю посаду було всього троє. Окрім пана Ундіра, помічник голови Рівненської облради Андрій Лендел та екс-депутат Дубровицької райради від БПП «Солідарність» Олексій Лясковець. Подейкують, що інші претенденти про конкурс просто не знали, адже все відбувалося у дуже стислі терміни.

20
 
 
Марина Порошенко відкрила Тиждень Китайсько-українського культурного обміну

24 квітня Дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у відкритті Тижня Китайсько-українського культурного обміну в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях». За словами дружини Глави держави, проведення цього заходу має особливе значення, оскільки у 2017 році відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською народною республікою.

16
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»