«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Листопада 2017 року

 Політика

Долучилися до проекту «Книга Миру»

Дружина Президента України Марина Порошенко вчора перебувала з візитом у Рівненській області. Перша леді України відвідала Горбаківський НВК, де презентувала загальноукраїнський проект «Книга Миру». Учні закладу разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Рівненська область». Діти учасників АТО поділилися сімейними фотографіями та побажаннями миру Україні.

5
 
 
Миритися чи прощатися?

Звільнити першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського “по-тихому” не вийшло. Чи не захотіли?

43
 
 
Світлані Богатирчук-Кривко у Страсбурзі довелося повоювати

Заступник голови Рівненської ОДА вкотре представляє українську делегацію в Конгресі місцевих і регіональних Влад Ради Європи у Страсбурзі, де цими днями відбувається 33-тя сесія. Світлані Богатирчук-Кривко довелося добряче повоювати аргументами із росіянами, аби переконати колег і роз’яснити суть наших поправок щодо Криму.

42
 
 
Україна та США мають спільне бачення безпекової співпраці двох країн - зустріч Глав держав

За результатами зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом Глава Української держави Петро Порошенко повідомив, що Україна та США мають спільне бачення нової якості безпекової співпраці між двома країнами.

38
 
 
На Рівне чекає катастрофа?

У цьому переконаний градоначальник обласного центу Володимир Хомко. Міська влада всерйоз занепокоєна законом, який нещодавно підписав Президент України Петро Порошенко і в результаті якого місту буде заборонено фінансово допомагати комунальним підприємствам.

37
 
 
Рівненські депутати вважають Саакашвілі загрозою

У четвер на сесії Рівненської міської ради депутати планували підтримати звернення до Уряду та парламенту України. У ньому йшлося про загрозу територіальній цілісності та суверенітету держави внаслідок перетину Саакашвілі держкордону в пункті пропуску «Шегині» 10-го вересня. Про результати голосування повідомив у себе на сторінці в соцмережі Фейсбук депутат міськради Рівного Назарій Поліщук.

37
 
 
Не можуть визначитися, хто керуватиме комунальними закладами

Свого часу депутати облради вирішили, що саме вони мають обирати керівників комунальних закладів. І хоча за процедурою такі вибори проводять спочатку в трудових колективах, проте це звичайнісінька «фількіна грамота» – останнє слово все одно за депутатами – як вони вирішать, так тому і бути.

36
 
 
Три дні для влади

Збігає термін ультиматуму, який добровольці-учасники АТО поставили обласній владі. Від неї вони вимагають визнання, тобто надання статусу ветерана війни-добровольця, учасникам бойових дій. – Ми планували повністю заблокувати роботу сесії, але вирішили дати вам останній шанс. Проте, якщо наші вимоги до кінця тижня не будуть виконані, то сесії тут ніхто більше не проводитиме, – заявив із сесійної трибуни лідер добровольців Роман Коваль.

36
 
 
Земляки закликали Віталія Скоцика балотуватися на посаду президента України

Це відбулося 13 серпня, напередодні Маковія, у рідному селі лідера Аграрної партії Симонові, що у Гощанському районі. Воно у цей день відзначало 472 річницю із дня свого заснування. Із цієї нагоди, за підтримки Аграрної партії, влаштували народне свято «Маковій настає – благодать нам дає». На ньому віншували як ветеранів аграрного руху, так і нинішніх хліборобів. До свята в місцевому господарстві «Агат» завершили жнива. Свою тисячу тонн хліба, як і в попередні роки, встиг намолотити і лідер Аграрної партії Віталій Скоцик разом із сином Данилом.

33
 
 
Віталія Ундіра призначено на посаду заступника голови РОДА

Відповідне розпорядження 14 липня, підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Документу передувало розпорядження про звільнення з посади директора департаменту соціального захисту населення ОДА, де Віталій Ундір працював до цього.

28
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»