«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
27 Червня 2017 року

 Різне

Знайдено тіло невідомої особи

23.06.2017 поблизу полігону в лісопосадці, яка належить Гощанському лісництву знайдене тіло невідомої особи. На місці події працюють експерти національної поліції та працівники прокуратури, обставини з’ясовуються. • Прес-служба управління оперативного командування «Захід»

25
 
 
Безвісти зникли неповнолітні

Поліцейські розшукують 15-річного Миколу Каташинського та 14-річного Анатолія Шевчука, які самовільно залишили обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, що в села Олександрія Рівненського району і пішли у невідомому напрямку. Діти неодноразово залишали заклад.

24
 
 
Сучасні технології – для найдушевнішого зоопарку

Спільний проект ПриватБанку та Рівненського зоопарку презентовано у вівторок. Його підопічним відтепер можна допомогти усього лише за хвилину, при цьому навіть не відходячи від клітки з пухнастим чи пернатим улюбленцем.

24
 
 
«Водіння куста» – то всьо є Труйца»

Регіональний відкритий фестиваль народного мистецтва «Водіння куста» у сeлі Сварицeвичі зібрав сотні шанувальників українського фольклору. «Фeстиваль народного мистeцтва «Вoдіння куcта» щoрічно прoводиться саме в цьому сeлі на 50-й дeнь після Великодня, у святo Трiйці. Того дня його жителі йдуть усі до храму, а пiсля святої літургії на мoгили рiдних принoсять лeпеху – «клечaння» і оплaкують помeрлих – «гoлосіння».

23
 
 
Діти єднають серця

Проведіть час з малечею весело та корисно. До дня захисту дітей у ляльковому театрі пройдуть дві благодійні вистави від театральної студії "Лялькові сходинки". У виставах грають діти!

21
 
 
24-річний уродженець м. Дубно, котрий нині мешкає у Львові, потребує термінової допомоги

У Львові Дмитра знають як активіста «Феміністичної майстерні» та екологічно свідомого громадянина. Як громадський діяч хлопець намагається протидіяти різним формам дискримінації та насильства. Незважаючи на хворобу, в червні Дмитро завершує першу ступінь навчання на терапевта. Юнак прагне стати психотерапевтом і допомагати іншим людям, які потрапили в таку ж складну ситуацію.

21
 
 
Руїни скандального кафе «Домінус» в центрі парку демонтовано

Завершилась багаторічна епопея зі знесенням аварійного комплексу кафе «Домінус», що розташовувався в самісінькому центрі парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Багато рівнян дивувалися, чому ця руїна так довго залишалася недоторканною і «прикрашає» своїм виглядом центральний парк міста.

19
 
 
Просимо не стояти осторонь і відгукнутися на чужу біду

В учениці І курсу ВПУ №24 м. Корець Галі Рудяк два тижні тому Галині підтвердили страшний діагноз - лімфома Ходжкіна. Дівчині почали курс лікування у Рівненській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Хвороба спровокувала прояв такого захворювання як туберкульоз.

17
 
 
Батьки чотирирічного мешканця Квасилова Максима Очередька просять небайдужих людей допомогти хлопчику впоратися зі страшною хворобою

Максим – єдина і бажана дитина в родині. Він – життєрадісний і сонячний хлопчик, а ще – дуже розумний. Максим любив книги про тварин, казки, вчити нові вірші. Але восени 2016-го року дитина почала хворіти. Боліло горло, нічого не допомагало. Батьки зверталися до лікарів – результату не було, а гроші витрачалися.

15
 
 
У День здоровя всіх небайдужих закликають стати донорами

До «Всесвітнього Дня здоров’я» 4 квітня 2017 року з 9-00 до 12-30 години, відбудеться донорське здавання крові за участі представників депутатського корпусу Рівненської міської ради. Закликаємо всіх небайдужих завітати до Станції переливання крові та допомогти тим хто цього потребує. Хай донорство принесе Вам відчуття гордості і радості за врятовані, з вашою допомогою, життя. Готуючись до здачі крові, необхідно дотримуватись таких правил:

13
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»