«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Травня 2017 року

 Правопорядок

Спіймав і спіймався

Рейдовою групою Рівненського рибоохоронного патруля 05 – 06 травня 2017 року, під час здійснення рибоохоронного рейду Гощанським та Рівненським районом було виявлено громадянина П., який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням промислового знаряддя лову – сітки, у кількості 1 шт.

18
 
 
Питання протидії бурштиновидобутку та знищенню лісів обговорено у Сарненській місцевій прокуратурі на спільній нараді

Незаконні дії з видобутку надр та неправомірне використання лісів набули розповсюдження у Березнівському, Володимирецькому, Дубровицькому, Рокитнівському та Сарненському районах, а останнім часом у Зарічненському районі області.

18
 
 
Між вилами, возом і хлівом можуть знайти ще й необліковане відро

Юрист і правозахисниця Марина Лук’янова коментує цьогорічні особливості подання декларацій про доходи громадян й те, як космічні статки співвітчизників могли б врятувати нашу державу. Ті, хто вже здав декларацію, здавалося б, можуть полегшено зітхнути і забути про це. Проте, як вважає рівненський адвокат і правозахисниця Марина Лук’янова, робити цього не слід.

14
 
 
Зусилля органів прокуратури Рівненщини та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» дають плідні результати в боротьбі з корупцією

Вчора прокурор Рівненської області Олег Соболь провів прес-конференцію. Її темою стали актуальні питання боротьби з корупцією, а також співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

12
 
 
На Рівненщині поліцейські охорони затримали любителя «дармових» солодощів

До поліцейських охорони звернулись працівники служби безпеки місцевого торговельного центру із повідомленням про спробу крадіжки. Близько 19.00 години на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» із супермаркету, який перебуває під охороною Управління поліції охорони в Рівненській області. Прибувши до торговельного закладу, наряд взводу реагування батальйону поліції охорони затримав підозрюваного у крадіжці громадянина.

4
 
 
Педофіла шукають поліція і рівняни

Поліція Рівного днями зафіксувала два напади чоловіка на малолітніх дівчаток. Невідомий чіплявся до них у мікрорайоні “Північний”, про це повідомили УНН у відділі комунікації управління НП у Рівненській області.

4
 
 
У дезертирів відбиратимуть документи

За минулий рік на Рівненщині до лав військових прийнято 1365 контрактників, які служитимуть у зоні АТО, і ще очікують понад три сотні в першому кварталі цього року.

3
 
 
Керівники Рівненщини на спільній нараді у прокуратурі області обговорили шляхи ефективності боротьби із незаконним видобутком бурштину

«Це найгостріша проблема регіону. Саме через незаконний бурштиновий промисел завдається велика екологічна шкода довкіллю.

3
 
 
За реагування прокуратури Рівненщини захищено 8 тис га земель від неправомірного посягання

На Рівненщині прокурори реагують на порушення вимог земельного законодавства та захищають землі від неправомірного посягання. Так, упродовж 2016 року прокуратура пред’явила позовів на захист більше 9 тис га земель вартістю понад 300 млн грн. Вже судами задоволено позовів щодо земель загальною площею 8 тис га вартістю 255 млн грн.

2
 
 
І знову “здравствуйтє”

Затриманого на півмільйонному хабарі Михайла Олійника, який два дні встиг поголовувати у Зорі Рівненського району, суд знову відсторонив від роботи на два місяці.

2
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»