«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Липня 2017 року

 Крок до здоров'я

Медичні реформи: для людей чи проти людей?

Чергове судове засідання у справі за позовом працівників Мізоцького терапевтичного відділення до головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ Владислава Сухляка засвідчило, що ініціатори “медичної реформи по-здолбунівськи” намагаються якнайдовше затягнути розгляд справи. Історія закриття терапевтичного відділення Мізоцької лікарні тривала, болісна й конфліктна. Прикриваючись процесом реформування вторинної медичної допомоги, а також майбутнім Здолбунівської ЦРЛ як центру госпітального округу, головний лікар ЗЦРЛ, депутат обласної ради Владислав Сухляк довгий час відволікав увагу громадськості від ситуації із закриттям Мізоцького терапевтичного відділення. Пам’ятаєте, як це було? Ще 21 грудня 2016 року на сесії прийняли рішення про збереження відділення зі скороченням тільки семи ліжкомісць, а вже 26 грудня того ж року всім працівникам було вручено трудові книжки.

25
 
 
Пляж готовий, а озеро?

Купальний сезон ще не розпочався, а воду в Басівкутському озері, найпопулярнішому місці літнього відпочинку в Рівному, вкотре визнали небезпечною для купання. Проблема забруднення водойми піднімається щороку, адже в озеро продовжують скидати каналізаційні стоки з прилеглих домогосподарств й воно дедалі більше перетворюється на болотну канаву.

23
 
 
Діти з Костополя долучилися до фестивалю здорового способу життя

Учні Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 взяли учать у фестивалі здорового способу життя, який традиційно проводить КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Приводом для такої зустрічі з школярами стало успішне проведення у Костопільському районі фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області. Адже, за його підсумками, костопільчани посіли почесне третє місце.

19
 
 
На Рівненщині 250 аптек вже залучено до державної програми «Доступні ліки»

Така кількість – одна з найвищих по Україні. Про це йшлося під час селектору щодо впровадження урядової програми доступності лікарських препаратів під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

15
 
 
Із 1 квітня стартує державна програма «Доступні ліки»

Завдяки їй мешканці Рівненщини зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми через процедуру реінбурсації - безкоштовно або з незначною доплатою. На медикаменти область отримала майже 15 мільйонів гривень з Держбюджету. За ці кошти зможуть оплатити понад 20 препаратів. Пацієнт отримуватиме від лікаря рецепт по діючій речовині, а не по медикаментам з комерційною назвою.

13
 
 
На Рівненщині провели дослідження стану медичної галузі області

Перше із чотирьох щорічних соціологічних досліджень про стан медичної галузі в Рівненській області презентували сьогодні фахівці соціологічної групи «Рейтинг». Дані соц.дослідження проводяться в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоровя на службі у людей», однак питання, які аналізували соціологи стосувалися не лише хвороб серцево-судинної системи, але й стану медичної галузі в області в цілому.

10
 
 
Голова обласної ради Микола Драганчук, медики та депутати обговорили, як розвивати кардіохірургію на Рівненщині

Сьогодні в обласній раді відбулася зустріч із генеральним директором «Інституту серця» Міністерства охорони здоровя України, членом-кореспондентом НАМНУ Борисом Тодуровим. У ній взяли участь голова обласної ради Микола Драганчук, головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В. Поліщука Роман Шустик, начальник управління охорони здоровя Рівненської ОДА Юрій Осіпчук та голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Микола Кучерук.

9
 
 
Чума прийшла в Поліське

У Березнівському районі, де 6 лютого у селі Поліське виявили хворого на африканську чуму домашнього кабана, ввели карантин. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

6
 
 
Медична реформа ще не в дії

Україна планує переходити на страхову медицину, яка передбачає заключення угоди між пацієнтом та сімейним лікарем. За планами, такі угоди повинні укластися до 1 липня 2017.

3
 
 
У Хотині відкрили оновлений ФАП

Лише за півроку мешканці села Хотин, що в Березнівському районі, відремонтували у ФАПі дах, підлогу, замінили двері. Також у лікувальний заклад придбали медичне обладнання.

1
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»