«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
27 Червня 2017 року

 Звідусіль

Волинські Афіни повертають свою велич

Я познайомилася з ним, коли він був провінційним і тихим. Ніякі зорі тоді не віщували, що в його серці оселиться мрія про академію, хоча в думках окремих сміливців такі фантазії вже жевріли й от-от мали б заіскритися полум’ям. Я бачила його скромність, що десь навіть межувала з убогістю. Ба, тоді я мало що знала про його минуле, але камерність, затишок, тепло, із яким він мене зустрів уперше, й до цього часу гріють і роблять кожну нашу зустріч трепетною й незабутньою, а спогади світлими, щирими й смішними.

25
 
 
Запрацював пост патрульної поліції

Віднині об’єднана громада сіл Великі Межи­річі, Невірків, Світанок та Щекичин Корецького району матиме свою поліцейську патрульну службу. Громадський порядок у цих селах нестимуть четверо поліцейських.

23
 
 
Млинівчани ділилися досвідом

Із усіма етапами ведення лісокультурного виробництва – від вирощування посадкового матеріалу до догляду за лісовими культурами – ознайомилися учасники виїзного семінару-наради, який відбувся у ДП “Млинівський лісгосп”.

21
 
 
Одеса має чим подивувати

Кому належить Одеса? Відповісти на це запитання дуже непросто. Адже попри те, що територіально місто є частиною України і належить, зрозуміло, в першу чергу одеситам, його топоніміка вказує на його поліетнічний характер. Адже тут є Грецька, Польська, Німецька, Болгарська вулиці, Молдаванка, а також Французький та Італійський бульвари.

20
 
 
Мандрівка у гирло вулкана

Признаюся вам чесно - я люблю людей. Бо вони різні – гарні й добрі, сердиті та занудні, худі й товсті, цікаві та… скажімо, дуже помірковані. Вони різні, й з кожним із них почуваєшся по-іншому. Хтось навчить чогось нового, хтось відучить від шкідливих звичок, дехто змусить задуматися, трапиться і той, з ким можна весело і бездумно провести час.

20
 
 
З підрозділами охорони військових частин Повітряних Сил проведено тактико-спеціальне заняття з бойовою стрільбою

На полігоні "Рівненський" Сухопутних військ Збройних Сил України проведено триденне тактико-спеціальне заняття з виконанням бойових стрільб по повітряним та наземним цілям з 15 обслугами ЗУ-23-2 та 12 обслугами ДШК та НСВ «Утес» військових частин Повітряного командування «Захід». Заняття були організовані та проводилися відповідно до вимог керівних документів, тож порушень заходів техніки безпеки не допущено, а основна мета заходу досягнута.

19
 
 
Зоря - Плютинському: памятаємо і шануємо

4 травня минуло 90 років із дня народження Володимира Антоновича Плютинського – багаторічного керівника агрофірми «Зоря», двічі Героя Соціалістичної Праці, народного депутата кількох скликань, Господаря із великої літери, людини, яка фактично збудувала і прославила «Зорю» не лише на всю Україну, а й на весь колишній Союз та за його межами. З ініціативи та за спонсорства Групи компаній «VITAGRO» цього дня було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті видатного земляка.

19
 
 
Змайстрував вулик зі скла, щоб бачити, як танцюють бджоли

Аби спостерігати за працею бджіл, житель села Тараканів Дубенського району Рівненщини Микола Максимчук змайстрував скляного вулика. Нині свій виріб господар возить чи не на усі виставки народних промислів. Займатися бджільництвом Микола Максимчук почав майже півстоліття тому, коли в підлітковому віці отримав у подарунок два заселених вулики.

17
 
 
По-сучасному і з ентузіазмом

Якщо характеризувати роботу ДП «Дубенське лісове господарство», визначальною рисою буде новаторство чи не за всіма напрямами роботи, пошук і втілення економічних, технологічних, організаційних та іншого роду новинок. Свого часу саме це державне підприємство стало пілотним щодо впровадження польської моделі господарювання й успішно впоралося із непростим викликом, саме дубенські лісівники одними з перших у галузі запровадили електронний облік деревини, вирощування сіянців із закритою кореневою системою та багато інших прогресивних речей. Втім, пошук нових методів роботи триває постійно.

13
 
 
День українського добровольця відзначили у Костополі

Днями в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід із нагоди відзначення Дня українського добровольця. Участь у заході взяли члени добровольчих військових формувань України, голова райдерж­адміністрації Олександр Середа, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, керуючий справами міськвиконкому Ніна Ткачук, учні загальноосвітніх шкіл міста та активісти.

11
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»