«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Травня 2017 року

 Звідусіль

Мандрівка у гирло вулкана

Признаюся вам чесно - я люблю людей. Бо вони різні – гарні й добрі, сердиті та занудні, худі й товсті, цікаві та… скажімо, дуже помірковані. Вони різні, й з кожним із них почуваєшся по-іншому. Хтось навчить чогось нового, хтось відучить від шкідливих звичок, дехто змусить задуматися, трапиться і той, з ким можна весело і бездумно провести час.

20
 
 
З підрозділами охорони військових частин Повітряних Сил проведено тактико-спеціальне заняття з бойовою стрільбою

На полігоні "Рівненський" Сухопутних військ Збройних Сил України проведено триденне тактико-спеціальне заняття з виконанням бойових стрільб по повітряним та наземним цілям з 15 обслугами ЗУ-23-2 та 12 обслугами ДШК та НСВ «Утес» військових частин Повітряного командування «Захід». Заняття були організовані та проводилися відповідно до вимог керівних документів, тож порушень заходів техніки безпеки не допущено, а основна мета заходу досягнута.

19
 
 
Зоря - Плютинському: памятаємо і шануємо

4 травня минуло 90 років із дня народження Володимира Антоновича Плютинського – багаторічного керівника агрофірми «Зоря», двічі Героя Соціалістичної Праці, народного депутата кількох скликань, Господаря із великої літери, людини, яка фактично збудувала і прославила «Зорю» не лише на всю Україну, а й на весь колишній Союз та за його межами. З ініціативи та за спонсорства Групи компаній «VITAGRO» цього дня було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті видатного земляка.

19
 
 
Змайстрував вулик зі скла, щоб бачити, як танцюють бджоли

Аби спостерігати за працею бджіл, житель села Тараканів Дубенського району Рівненщини Микола Максимчук змайстрував скляного вулика. Нині свій виріб господар возить чи не на усі виставки народних промислів. Займатися бджільництвом Микола Максимчук почав майже півстоліття тому, коли в підлітковому віці отримав у подарунок два заселених вулики.

17
 
 
По-сучасному і з ентузіазмом

Якщо характеризувати роботу ДП «Дубенське лісове господарство», визначальною рисою буде новаторство чи не за всіма напрямами роботи, пошук і втілення економічних, технологічних, організаційних та іншого роду новинок. Свого часу саме це державне підприємство стало пілотним щодо впровадження польської моделі господарювання й успішно впоралося із непростим викликом, саме дубенські лісівники одними з перших у галузі запровадили електронний облік деревини, вирощування сіянців із закритою кореневою системою та багато інших прогресивних речей. Втім, пошук нових методів роботи триває постійно.

13
 
 
День українського добровольця відзначили у Костополі

Днями в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід із нагоди відзначення Дня українського добровольця. Участь у заході взяли члени добровольчих військових формувань України, голова райдерж­адміністрації Олександр Середа, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, керуючий справами міськвиконкому Ніна Ткачук, учні загальноосвітніх шкіл міста та активісти.

11
 
 
У Млинівському навчальному відділенні перукарі влаштували свято епох

Державна кваліфікаційна атестація (ДКА) слухачів групи перукарів у РЦПТО ДСЗ - це традиційно яскраве дійство, яке не лише підтверджує практичні вміння майстрів, але й передає настрій кожного його учасника, презентує втілення професійних знань і нестримних фантазій, натхнення та енергії майстрів – початківців.

10
 
 
У Сарнах встановили дві меморіальні дошки бійцю полку «Азов»

Пам’яті загиблого учасника АТО Степана Криворученка у Сарнах відкрили дві меморіальні дошки – на будинку, де він проживав, та фасаді школи, в якій здобував освіту. Командир спецзагону полку «Азов» Степан Криворученко загинув два роки тому, захищаючи територіальну цілісність України. 5 лютого 2015 року він потрапив в засідку під час виконання бойового завдання поблизу міста Маріуполь. Похований у місті Бориспіль Київської області на Рогозівському кладовищі.

5
 
 
На Хмельницькій АЕС гасили умовну пожежу

1 лютого цього року на території Хмельницької АЕС відбулися планові пожежно-тактичні навчання. За легендою навчань внаслідок короткого замикання електропроводки сталася пожежа в адміністративно-побутовому корпусі Хмельницької АЕС. У ліквідації умовної пожежі, яка охопила приміщення конференц-зали площею 70 м² були задіяні сили, засоби та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області та аварійні бригади ВП ХАЕС.

5
 
 
Зарічненська аптека виборола першість

КП «Аптека №1» Зарічненської районної ради, яке очолює Галина Клімович, отримало дві золоті відзнаки у рейтингу «Державне підприємство року-2016» серед підприємств, що здійснюють роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

1
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»