«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Липня 2017 року

 Звідусіль

Зажинки німець святкував по-українськи

Свято зажинок порадувало минулої суботи громаду села Озірко Здолбунівського району. Ідея належить німцю Александеру Волтерсу – керівнику підприємства «АГРО-КОНСАЛТ АВ», яке орендує паї у мешканців довколишніх сіл. Він не лише дбайливо господарює тут, а й переймається проблемами місцевих людей, допомагає у їх вирішенні. Нині ж вирішив ще й свято для них організувати.

28
 
 
Пожежу гасили усім селом

Хороший приклад згуртованості у важку хвилину продемонструвало село Половлі Володимирецького району. На подвір’ї в одного з господарів зайнявся віз із сіном, яке він привіз із поля. Допомагати йому гасити полум’я піднялося все село. Ще до приїзду пожежників люди гуртом відтягли палаючий віз подалі від будинків. Вогнеборці гасили полум’я, а селяни розтягували сіно, повідомляє ГУ ДСНС.

28
 
 
Сонце й вітер підкорив маестро

Повз обійстя Петра Тимощука у Грабові Рівненського району проходить електромережа, яка забезпечує село світлом. Втім, йому вона абсолютно без потреби. Вже кілька років поспіль ентузіаст освітлює та обігріває своє господарство з допомогою вітру й сонця. При цьому облаштував свою домашню, так би мовити, теплоелектростанцію, власними руками, використовуючи переважно підручні засоби, зокрема, деталі зі старих авто.

27
 
 
Волинські Афіни повертають свою велич

Я познайомилася з ним, коли він був провінційним і тихим. Ніякі зорі тоді не віщували, що в його серці оселиться мрія про академію, хоча в думках окремих сміливців такі фантазії вже жевріли й от-от мали б заіскритися полум’ям. Я бачила його скромність, що десь навіть межувала з убогістю. Ба, тоді я мало що знала про його минуле, але камерність, затишок, тепло, із яким він мене зустрів уперше, й до цього часу гріють і роблять кожну нашу зустріч трепетною й незабутньою, а спогади світлими, щирими й смішними.

25
 
 
Запрацював пост патрульної поліції

Віднині об’єднана громада сіл Великі Межи­річі, Невірків, Світанок та Щекичин Корецького району матиме свою поліцейську патрульну службу. Громадський порядок у цих селах нестимуть четверо поліцейських.

23
 
 
Млинівчани ділилися досвідом

Із усіма етапами ведення лісокультурного виробництва – від вирощування посадкового матеріалу до догляду за лісовими культурами – ознайомилися учасники виїзного семінару-наради, який відбувся у ДП “Млинівський лісгосп”.

21
 
 
Одеса має чим подивувати

Кому належить Одеса? Відповісти на це запитання дуже непросто. Адже попри те, що територіально місто є частиною України і належить, зрозуміло, в першу чергу одеситам, його топоніміка вказує на його поліетнічний характер. Адже тут є Грецька, Польська, Німецька, Болгарська вулиці, Молдаванка, а також Французький та Італійський бульвари.

20
 
 
Мандрівка у гирло вулкана

Признаюся вам чесно - я люблю людей. Бо вони різні – гарні й добрі, сердиті та занудні, худі й товсті, цікаві та… скажімо, дуже помірковані. Вони різні, й з кожним із них почуваєшся по-іншому. Хтось навчить чогось нового, хтось відучить від шкідливих звичок, дехто змусить задуматися, трапиться і той, з ким можна весело і бездумно провести час.

20
 
 
З підрозділами охорони військових частин Повітряних Сил проведено тактико-спеціальне заняття з бойовою стрільбою

На полігоні "Рівненський" Сухопутних військ Збройних Сил України проведено триденне тактико-спеціальне заняття з виконанням бойових стрільб по повітряним та наземним цілям з 15 обслугами ЗУ-23-2 та 12 обслугами ДШК та НСВ «Утес» військових частин Повітряного командування «Захід». Заняття були організовані та проводилися відповідно до вимог керівних документів, тож порушень заходів техніки безпеки не допущено, а основна мета заходу досягнута.

19
 
 
Зоря - Плютинському: памятаємо і шануємо

4 травня минуло 90 років із дня народження Володимира Антоновича Плютинського – багаторічного керівника агрофірми «Зоря», двічі Героя Соціалістичної Праці, народного депутата кількох скликань, Господаря із великої літери, людини, яка фактично збудувала і прославила «Зорю» не лише на всю Україну, а й на весь колишній Союз та за його межами. З ініціативи та за спонсорства Групи компаній «VITAGRO» цього дня було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті видатного земляка.

19
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»