«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

 Звідусіль

Немовицька громада продовжує роботу над організаційними питаннями

Немовицька громада Сарненського району, яка утворилася минулоріч восени одна з найбільш багаточисельних, і нараховує 11800 мешканців. До її складу увійшли три сільські ради - Немовицька, Тиннівська та Зносицька. Своє самостійне господарювання громада розпочала вже у 2018 році. Там сформували виконком, опрацьовують статут громади, план соціально-економічного розвитку, Готуються до прийому-передачі майна з комунальної власності району - медичних, освітніх, соціальних закладів.

10
 
 
В транспортному цеху Хмельницькій АЕС гасили умовну пожежу

22 лютого цього року на автозаправній станції (АЗС) транспортного цеху Хмельницької АЕС гасили умовну пожежу під час проведення тактико-спеціальних навчань. За легендою навчань, відбулося загорання розлитого дизельного пального та автомобіля. На момент прибуття вогнеборців пожежа поширилася територією АЗС на площу близько 90 м2 .

8
 
 
До 100-річчя затвердження Тризубу на Рокитнівщині встановили чотириметровий Тризуб

На перетині міжнародної траси Київ – Ковель, при в’їзді до району, з ініціативи місцевої влади звели чотирьохметровий металевий Державний Герб. А виготовили його підприємці. Як розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, місце біля каплички обрано не випадково. «Якщо ми будемо єдині у вірі, ми будемо непоборні. І цей символ має бути закликом для всіх, що нас роз’єднати не можливо», - звернувся до присутніх керівник району.

7
 
 
Борбинський ультиматум

У селі, де народився владика Павло, митрополит Вишгородський та Чорнобильский, намісник Успенської Києво-Печерської лаври, батьки погрожують не пустити дітей в аварійну школу, в якій він колись навчався. Борбинську школу планували закрити ще торік, попри те, що тут навчається понад 250 учнів. Проводити уроки заборонили у двох класних кімнатах через їх аварійний стан. Особливо занепокоєні батьки в період снігопадів, вони побоюються, що шкільний дах може просто завалитися. Обіцянки щодо будівництва нової школи звучали й не один раз, натомість жодних реальних кроків ніхто не робив.

3
 
 
В ініціативних громад можливостей завжди більше

Про це йшлося під час засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Корецької районної ради. У багатьох районах Рівненщини вже давно забули про такий дорадчий орган як координаційно-консультативна рада з питань місцевого самоврядування при голові райради.

6
 
 
Корецькі реєстратори підкорили сім областей

Два роки тому, коли у Корці, як і в інших районах області, довелося закривати реєстраційну службу, тут пішли на ризикований, але, як показав час, абсолютно виправданий крок – створили комунальне підприємство – Центр реєстрації прав. Багато депутатів районної ради цю ідею спочатку не підтримували, мовляв, для чого створювати аналог ЦНАПу.

6
 
 
Збирає урожай сонця

Василь Власюк із Дубна не звик сидіти склавши руки, усе життя знаходиться в постійному пошуку. Свого часу здобув медичну освіту і працював фельдшером, затим – юридичну, має й диплом народного цілителя-екстрасенса, вміє професійно робити масаж та вправляти диски, здобув солідні спортивні перемоги, займається підприємництвом… Одне слово, і експериментувати, і постійно вчитися, і ризикувати не боїться. Вкотре підтвердив це Василь Степанович, коли нещодавно відважився одним із перших в області встановити у себе на обійсті справжню сонячну електростанцію.

5
 
 
Голова обласної ради привітав мешканців Нової Українки зі святом села

Голова обласної ради Микола Драганчук побував у Новій Українці Рівненського району. Зокрема, привітав із 90-річчям із часу заснування села місцевих жителів і вручив відзнаки обласної ради.

38
 
 
На Рівненщині створена нова ОТГ - Малолюбашанська

У серпні Рівненська облдержадміністрація затвердила висновки щодо відповідності проектів рішень трьох сільських рад Костопільського району "Про добровільне об’єднання територіальних громад" . Вже 11 серпня Малолюбашанською, Мащанською та Мирненською сільськими радами були прийняті остаточні рішення про обєднання в Малолюбашанську об’єднану територіальну громаду із центром у селі Мала Любаша. Нова територіальна громада налічуватиме понад 5700 мешканців.

33
 
 
На Дубенщині всихають сосни

Всихання соснових насаджень, що масово шириться Поліссям, не оминуло, на жаль, і південні райони Рівненщини. Про те, якої шкоди завдає це лихо лісам і як з ним боротися, йшлося на семінарі на тему: «Проблеми сучасного лісу – всихання хвойних насаджень», який відбувся на базі ДП «Дубенський лісгосп».

33
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»