«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Звідусіль

По-сучасному і з ентузіазмом

Якщо характеризувати роботу ДП «Дубенське лісове господарство», визначальною рисою буде новаторство чи не за всіма напрямами роботи, пошук і втілення економічних, технологічних, організаційних та іншого роду новинок. Свого часу саме це державне підприємство стало пілотним щодо впровадження польської моделі господарювання й успішно впоралося із непростим викликом, саме дубенські лісівники одними з перших у галузі запровадили електронний облік деревини, вирощування сіянців із закритою кореневою системою та багато інших прогресивних речей. Втім, пошук нових методів роботи триває постійно.

13
 
 
День українського добровольця відзначили у Костополі

Днями в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся урочистий захід із нагоди відзначення Дня українського добровольця. Участь у заході взяли члени добровольчих військових формувань України, голова райдерж­адміністрації Олександр Середа, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, керуючий справами міськвиконкому Ніна Ткачук, учні загальноосвітніх шкіл міста та активісти.

11
 
 
У Млинівському навчальному відділенні перукарі влаштували свято епох

Державна кваліфікаційна атестація (ДКА) слухачів групи перукарів у РЦПТО ДСЗ - це традиційно яскраве дійство, яке не лише підтверджує практичні вміння майстрів, але й передає настрій кожного його учасника, презентує втілення професійних знань і нестримних фантазій, натхнення та енергії майстрів – початківців.

10
 
 
У Сарнах встановили дві меморіальні дошки бійцю полку «Азов»

Пам’яті загиблого учасника АТО Степана Криворученка у Сарнах відкрили дві меморіальні дошки – на будинку, де він проживав, та фасаді школи, в якій здобував освіту. Командир спецзагону полку «Азов» Степан Криворученко загинув два роки тому, захищаючи територіальну цілісність України. 5 лютого 2015 року він потрапив в засідку під час виконання бойового завдання поблизу міста Маріуполь. Похований у місті Бориспіль Київської області на Рогозівському кладовищі.

5
 
 
На Хмельницькій АЕС гасили умовну пожежу

1 лютого цього року на території Хмельницької АЕС відбулися планові пожежно-тактичні навчання. За легендою навчань внаслідок короткого замикання електропроводки сталася пожежа в адміністративно-побутовому корпусі Хмельницької АЕС. У ліквідації умовної пожежі, яка охопила приміщення конференц-зали площею 70 м² були задіяні сили, засоби та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області та аварійні бригади ВП ХАЕС.

5
 
 
Зарічненська аптека виборола першість

КП «Аптека №1» Зарічненської районної ради, яке очолює Галина Клімович, отримало дві золоті відзнаки у рейтингу «Державне підприємство року-2016» серед підприємств, що здійснюють роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах.

1
 
 
Молилася, щоб вижити

У новорічну ніч рівнянка стала заручницею терористів у Стамбулі. Освоївши досконало англійську, вона спершу працювала перекладачем, нині – маркетологом у одній із нафтових компаній. До того ж, Наталія Вольнова у числі керівників громадської організації, що займається втіленням міжнародних проектів найрізноманітніших напрямів – від екологічних до етнічних, а відтак поїздки за кордон стали для неї уже звичайністю, адже за рік вона здійснює понад півсотні перельотів.

1
 
 
«Львівське Різдвяне» - до зимових свят

Із року в рік, напередодні зимових свят ТМ «Львівське» тішить своїх прихильників лімітованим випуском особливого темного пива «Львівське Різдвяне». Перші партії обмеженої серії вже надійшли у продаж по всій Україні та будуть доступні до кінця січня 2017 року.

48
 
 
Розвазький хліб знають всюди

ПСП «Розвазьке», що в Острозькому районі, одне з небагатьох господарств нашої області, яке не лише вирощує зернові, але й випікає хліб, тобто виробляє кінцевий продукт хліборобської праці. Уже 16 років тут працює міні-пекарня, яка нині випікає понад 10 сортів запашного хліба та булочок.

46
 
 
У Розважі ввечері вже не спотикаються

Убиті сільські дороги і безпросвітна темінь у вечірній та нічний час – здебільшого та­кими є реалії нашого сьогодення в сільській місцевості, що відлякують сторонніх людей, які туди потраплють у темну пору доби. Ніякою Європою, насправді, тут поки, як то кажуть, і не пахне. Проте подекуди крізь суцільну темінь таки пробивається промінь світла.

44
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»