«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Події

Несвяткові штрихи до портрета рівненських патрульних

Понад сотня патрульних поліцейських на майдані Незалежності у Рівному в середу робили з рівнянами селфі та катали їх на своїх автівках. Таку акцію вони влаштували на честь річниці роботи патрульної поліції.

16
 
 
Двох бійців з Рівненщини посмертно нагороджено орденом «За мужність»

Президент України підписав Указ про відзначення державними нагородами - за мужність і самовіддане виконання військового обов’язку

15
 
 
Конкурс проектів уже стартував

У середу відбулося засідання конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. На попередньому (другому) засіданні 17 березня депутати облради виділили на цей проект 800 тисяч гривень. Такий конкурс проводиться щороку, у ньому можуть брати участь проекти, розроблені сільськими, селищними, міськими, районними радами Рівненської області, або розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

13
 
 
Учора, 26 березня, у промзоні Авдіївки Донецької області загинув 20-річний Сергій Мосійчук

Смерть настала в результаті розриву міни. Сергій родом із Корця, служив у Збройних Силах України з січня 2016 року. Приймав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

12
 
 
На базі військової прокуратури Західного регіону України відбувся регіональний круглий стіл за участю делегацій ООН, силових відомств України, Республіки Польща, Словацької республіки, Румунії та Угорщини

Уперше за часів незалежності України в Західному регіоні проведено регіональний круглий стіл «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи їх вирішення». Захід відбувся в приміщенні Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за сприяння військової прокуратури Західного регіону України, Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та Національної академії прокуратури України.

12
 
 
На спільній нараді керівники правоохоронних органів Рівненщини обговорили шляхи забезпечення правопорядку в області

У прокуратурі Рівненської області 23.02.2017 відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії корупції та злочинності, насамперед, на пріоритетних напрямах та в організованій формі, за підсумками роботи у 2016 році.

8
 
 
На Рівненщині втрата – в АТО загинув військовий матрос

16 лютого від кульового поранення під час виконання бойового завдання в селі Саханка Донецької області загинув боєць з Рівненщини Тарас Прончук. Старший матрос служив на посаді кулеметника батальону морської піхоти.

7
 
 
Сарненський, Рівненський та Корецький райони – у передовиках

Вони увійшли в трійку лідерів за соціально-економічними показниками у минулому році,повідомляє прес-служба РОДА. У Сарненському районі суттєво зросли доходи місцевих бюджетів, відсутня заборгованість, високий рівень сплати за житлово-комунальні послуги. Також на Сарненщині завершено будівельні роботи на масштабних проектах – школі в Тинному та дитячому садку «Сонечко» в Ремчицях.

7
 
 
Надзвичайний стан в енергетиці

Заходи діятимуть до 17 березня 2017 року. Надзвичайний стан в енергетиці України, згідно з розпорядженням Уряду, набув чинності з 16 лютого. Про це свідчить розпорядження №103.

7
 
 
Вшанували визволителів Рівного

У Рівному, за участю першого заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука, відбулися заходи з нагоди 73-ї річниці з часу визволення міста від німецько-нацистських загарбників. Аби вшанувати тих, хто виборював свободу та захищав Рівне та його мешканців від окупанта, зібралися учасники мітингу біля Вічного вогню на військовому меморіалі кладовища «Дубенське». Олександр Корнійчук, звертаючись до присутніх відзначив, що вчинок воїнів-визволителів назавжди залишиться непересічною подією та згадав героїв, які нині повторюють подвиг своїх земляків.

5
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»