«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
27 Червня 2017 року

 Освіта

Випускник РЦПТО ДСЗ дає майстер-класи із приготування суші

На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за сприяння ТОВ «Саві Нейшн», відбувся цікавий, смачний і корисний майстер-клас із приготування суші. Рівненські дітлахи, які відпочивають у розвиваючому літньому таборі, мали унікальну нагоду познайомитися із японською кухнею. У лабораторії приготування їжі навчального закладу заняття проводив колишній слухач РЦПТО ДСЗ, а нині авторитетний сушист Павло Кособуцький.

25
 
 
Веселі старти для малят

У рамках проведення різних спортивних заходів у Костопільському дошкільному закладі № 5 «Ромашка» нешодано пройшов масовий спортивний захід серед дошкільнят «Веселі старти», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Спортивне свято проводилося з метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, що є дуже важливою, складовою частиною розвитку особистості.

24
 
 
Професія на всі часи

Нова спеціальність “Фізична терапія, ерготерапія” у Національ­ному університеті водного господарства та природокористування. Нині багато випускників шкіл, коледжів, профтехучилищ стоять перед вибором: як із величезної кількості професій вибрати таку, яка була б до душі, приносила моральне та матеріальне задоволення й була затребувана на ринку праці.

24
 
 
11-класницю вітала оплесками вся школа

У неї не було сусіда по парті й не буде випускного вечора, адже цього року Оксана Зінчук не мала однокласників.

22
 
 
Мелодія Останнього дзвінка

26 травня у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок, який сповістив про фініш у марафоні тривалістю в навчальний рік. На свято зібралася вся ліцейська родина: випускники та їх батьки, ліцеїсти 8-10 класів, педагоги, тренери-викладачі, усі працівники закладу.

21
 
 
Змагання юних лісівників

Одинадцятий рік поспіль навесні юні лісівники з усієї Рівненщини звітують про свою роботу на щорічному зборі учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч на заході, який відбувся на базі КЗ «Станція юних натуралістів», юні лісолюби відзвітували про роботу у 2016-2017 навчальному році, поділилися науковими здобутками та визначили кращу команду, яка представлятиме Рівненщину на Всеукраїнському зборі у Житомирі.

21
 
 
Учень із Костополя переміг у Всеукраїнському конкурсі

У Києві відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник». Серед переможців – учень четвертого класу із Костополя Антон Рябков. Понад 100 юних дослідників із різних регіонів, віком від 9 до 11 років, захищали дослідницько-експериментальні роботи за секціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров’я».

21
 
 
До свята виготовили солодку «Вишиванку»

Свято вишиванки не лише зігріває та милує око, це свято ще й надихає. У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вирішили відзначити його у дещо новий спосіб. Слухачі – майбутні кондитери разом спільно із працівниками Центру підготували «вишитий» торт. Ідея народилася під час планування майбутнього свята. А втілити її у життя допомогла майстер виробничого навчання, кондитер Світлана Рибачок.

20
 
 
На Рівненщині завершився 5 сезон «Розминки від чемпіона»

Вже протягом п’яти років кожної осені на Рівненщині стартує черговий сезон обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона». Під час нього школярі мають нагоду поспілкуватися з провідними спортсменами області, дізнатися більше про їх тренування та участь у змаганнях і, звичайно, отримати настанови та цінні поради. Під час таких зустрічей спілкування відбувається максимально неформально, тому діти дуже полюбили подібні заходи і завжди радо беруть в них участь.

18
 
 
У Рівному на базі Вищого професійного училища-1 запрацював навчально-практичний Центр "Снєжка"

Тут готуватимуть фахівців за спеціалізацією «маляр», «столяр» та «утеплювач». Також тут зможуть удосконалити навички викладачі місцевих училищ та професійні майстри. Таку ініціативу вдалося реалізувати завдяки державно-приватному партнерству – співпраці Міністерства освіти і науки з ТзОВ «Снєжка-Україна».

13
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»