«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

 Освіта

Досвід України і Польщі у системі правотворення

На базі Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України відбулася І Міжнародна українсько-польська науково-практична конференція «Сучасні проблеми правотворення: досвід України та Польщі». Проблемні питання, які піднімалися на форумі, є важливими для обох держав. І хоч Польща вже має чималий досвід у сучасному правовому європейському співтоваристві, а Україна лише долає перші етапи розбудови розвиненої правової демократичної держави, повчитися одне в одного є чому. На цьому наголосив, відкриваючи конференцію, ректор Київського університету права НАН України, керівник Міжнародного центру правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький.

16
 
 
У Рівненській ОДА запропонували три напрямки вирішення конфлікту РЕГІКа

У Рівненській ОДА відбулась робоча зустріч співзасновників Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, студенства та батьківського комітету під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

16
 
 
Хто має складати ЗНО у магістратуру

Вступники у магістратуру у 2018 році за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти три тести у формі ЗНО. Вступники у магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» — один іспит у формі ЗНО з іноземної мови.

7
 
 
У Рівненському МАНі відкрили гурток радіозвязку

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді у співпраці з Рівненським молодіжним радіоклубом створили гурток радіозв’язку. Зміст роботи гуртка спрямовано на теоретичне навчання і роботу радіостанції у короткохвильових та ультракороткохвильових діапазонах, на використання комп’ютерної техніки. Але найголовніше для гуртківців – спілкування з ровесниками-радіоаматорами з різних країн, що дасть змогу представляти Рівненщину у світовому радіопросторі.

6
 
 
У професійного кухаря звичайні галушки смакують по-особливому

Оцінювання результатів неформального навчання кухарів у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - процесне лише затребуваний, але й цікавий. Щоразу нова зустріч із досвідченими кухарями з різних регіонів України стає своєріднимвідкриттям, адже у кожної господині свої секрети, і нерідко саме вони впливають на остаточне рішення членів комісії.

3
 
 
Кваліфіковані перукарі після навчання – нарозхват

Легка недбалість у локонах та бездоганна «чистота» укладок. Саме такі модні тенденції пропонують сьогодні стилісти та саме такими ознаками вирізнялися роботи випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр) на державній кваліфікаційній атестації. Успіхами пишаються наставники перукарів-початківців, про них говорили і запрошені роботодавці.

2
 
 
Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту – третій у рейтингу навчальних закладів

Комунальний заклад «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради нагородили дипломом та Кубком Міністерства молоді та спорту України за ІІІ місце у рейтингу серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

1
 
 
Нагородили 250 юних призерів всеукраїнського рівня

У Рівненському обласному ліцеї відбулося урочисте вручення іменних сертифікатів на отримання обласних премій всеукраїнським призерам. Привітали талановиту молодь Рівненщини заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, голова обласної ради Микола Драганчук та головний освітянин області Григорій Таргонський.

11
 
 
Дитячі заклади зі своїми «фішками»

У місті майже десяток закладів такого типу, й у кожному з них можуть, окрім загального розвитку малюків, подбати й про реалізацію його талантів або ж відкрити хист… батьків малечі. Йдеться про ДНЗ міста Сарни, які мають чим здивувати. Як зазначає міський голова Світлана Усик, нині їх відвідують майже півтори тисячі найменшеньких місцевих жителів. Тож, коли мова заходить про фінансову підтримку ДНЗ, задіюють усі можливі ресурси. Питання виховання маленьких сарненчан у належних умовах завжди на контро­лі міської ради. Плідно попрацювали і цьогоріч.

11
 
 
Острозька академія отримає 60 мільйонів

Восьмого грудня на Рівненщині з робочою поїздкою перебували члени комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Вони оглянули ряд соціальних об’єктів області та провели виїзне засідання комітету. Свій візит розпочали з огляду Корнинської школи, де завершується реконструкція першої черги навчального закладу.

10
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»