«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Листопада 2017 року

 Освіта

Рівненський навчальний заклад державної служби зайнятості один із найкращих в Україні

Цьогорічна осінь для колективу Рівненського центру професійно-технічного навчання державної служби зайнятості дуже багата на здобутки та перемоги.

7
 
 
На навчання - без готівки: млинівські школярі можуть розраховуватися в їдальні банківськими картками

Контролювати, чим харчується дитина у школі, можна просто зі свого смартфону. У рамках «проекту «Карта харчування» від «ЮніорБанку» батьки школярів не переймаються, куди малеча витратила кишенькові гроші. Тепер така система запрацювала і в Млинівській гуманітарній гімназії.

7
 
 
ПАТ "НСТУ" оголошує конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного

Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного. Однією зі складових створення суспільного мовлення в Україні є реорганізація колишніх державних обласних телерадіокомпаній та перетворення їх на сучасні регіональні філії.

5
 
 
Від біржі праці - до сервісної служби

Оновлений центр зайнятості у Березному запроваджує нові методи роботи. Уже кілька місяців поспіль фахівці Березнівського РЦЗ надають послуги в оновленому приміщенні, яке гарно відремонтували та значно розширили завдяки підтримці й розумінню нового керівництва Державної служби зайнятості.

5
 
 
Рідна мова має важливу роль у національній безпеці України

Марина Порошенко із нагоди Дня української писемності та мови відвідала «Острозьку академію».

5
 
 
За сертифікатом “універсального солдата” ІТ-галузі – до навчального центру

Багато хто з нас стикався із ситуацією, коли в житті усе доводилося починати спочатку, насамперед, у професійному плані. Попередня професія стала неактуальною і неконкуренто­здатною, а вступати до вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища вже, ніби, й запізно, а головне, – немає часу для навчання, яке розтягнеться на роки.

43
 
 
«Осінні стежки 2017»

22 жовтня 2017 року у лісовому масиві поблизу смт Оржів Рівненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено відкриті змагання з пішохідного туризму «Осінні стежки - 2017».

42
 
 
Березнівському лісотехнічному коледжу виповнилося півстоліття

У приміщенні актової зали Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбулися урочисті заходи з нагоди 50-річного ювілею від дня заснування закладу.

41
 
 
Тут зможуть навчити і юнака, і дідуся

Далеко не всі мешканці області знають, що в Рівному є унікальний професійно-технічний навчальний заклад – Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Його унікальність полягає в тому, що вчитися сюди можна прийти у будь-якому віці, як після школи, так і в 50 чи в 60 років, а можна, не маючи спеціальної освіти, але довго працюючи, скажімо, кухарем, прийти в Центр і підтвердити свою кваліфікацію.

40
 
 
Пісків матиме нову школу

Днями голова Костопільської райдерж­адміністрації Олександр Середа із експертами ТзОВ «B-Pro» здійснив планову робочу поїздку на будівництво нової школи у Пісківській об’єднаній громаді, повідомляє kostvlada.org. Компанія ТзОВ «B-Pro» є одним із сучасних лідерів впровадження інноваційних технологій та комплексних рішень у сфері освіти, експерти якої погодилися безкоштовно надати рекомендації щодо можливості реалізації комплексних рішень для здійснення сучасного навчального процесу в майбутній опорній школі.

29
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»