«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Вересня 2018 року

 Освіта

На Рівненщині розпочав роботу «Педагогічний стартап – 2018»

З усієї країни у Рівне з’їхалися представники інститутів післядипломної педагогічної освіти, які координують в своїх областях конкурс «Учитель року». Протягом двох днів, 13-14 вересня, тут працюватиме всеукраїнська Школа педагогічної майстерності. Ініціатором заходу є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

37
 
 
У Дубровиці буде школа майбутнього

Дубровицький НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» вже давно підтвердив статус одного з кращих загальноосвітніх закладів Рівненщини. Зокрема, за результатами цьогорічного захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук він посів перше місце cеред районів Рівненській області.

23
 
 
Маленька школа – як родина

Про малокомплектні сільські школи говорити якось не прийнято, бо вони опинилися не в тренді нинішніх суспільних процесів оптимізації, укрупнення, об’єднання тощо. А такі школи є, і діти та вчителі там живуть, як одна сім’я. І реалії та завдання влади й громадськості забезпечити однаково якісний доступ до освіти як у школі, де вчиться тисяча учнів, так і в тій, де їх кілька десятків. Обирати заклад для навчання виключне право мають батьки і діти, а не представники влади та освітянські чиновники. Ми побували у чотирьох невеличких школах Корецького району і переконалися, наскільки відповідально, професійно, з любов’ю та ентузіазмом там ставляться до своєї місії - плекати розумне, добре, вічне.

21
 
 
Рівненська мала академія наук – у п’ятірці лідерів України

У Рівненському драматичному театрі відбулась Підсумкова сесія Рівненської малої академії наук учнівської молоді. Нагороджували 31 школяра-призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. А у ІІ етапі переможцями стали 380 школярів.

20
 
 
Педагоги Рівненщини у лідерах конкурсу «Учитель року-2018»

Підведено підсумки ІІІ (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

17
 
 
У Рівному відбувся масштабний Форум професій та майстерності

На базі одного з найбільших навчальних відділень Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у співпраці з ВПУ№1 м. Рівне, Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області та Патрульною поліцією у Рівненській області відбувся Форум професій та майстерності.

17
 
 
Досвід України і Польщі у системі правотворення

На базі Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України відбулася І Міжнародна українсько-польська науково-практична конференція «Сучасні проблеми правотворення: досвід України та Польщі». Проблемні питання, які піднімалися на форумі, є важливими для обох держав. І хоч Польща вже має чималий досвід у сучасному правовому європейському співтоваристві, а Україна лише долає перші етапи розбудови розвиненої правової демократичної держави, повчитися одне в одного є чому. На цьому наголосив, відкриваючи конференцію, ректор Київського університету права НАН України, керівник Міжнародного центру правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький.

16
 
 
У Рівненській ОДА запропонували три напрямки вирішення конфлікту РЕГІКа

У Рівненській ОДА відбулась робоча зустріч співзасновників Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, студенства та батьківського комітету під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

16
 
 
Хто має складати ЗНО у магістратуру

Вступники у магістратуру у 2018 році за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти три тести у формі ЗНО. Вступники у магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» — один іспит у формі ЗНО з іноземної мови.

7
 
 
У Рівненському МАНі відкрили гурток радіозвязку

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді у співпраці з Рівненським молодіжним радіоклубом створили гурток радіозв’язку. Зміст роботи гуртка спрямовано на теоретичне навчання і роботу радіостанції у короткохвильових та ультракороткохвильових діапазонах, на використання комп’ютерної техніки. Але найголовніше для гуртківців – спілкування з ровесниками-радіоаматорами з різних країн, що дасть змогу представляти Рівненщину у світовому радіопросторі.

6
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»