«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
23 Травня 2018 року

 Освіта

Рівненська мала академія наук – у п’ятірці лідерів України

У Рівненському драматичному театрі відбулась Підсумкова сесія Рівненської малої академії наук учнівської молоді. Нагороджували 31 школяра-призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. А у ІІ етапі переможцями стали 380 школярів.

20
 
 
Педагоги Рівненщини у лідерах конкурсу «Учитель року-2018»

Підведено підсумки ІІІ (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура».

17
 
 
У Рівному відбувся масштабний Форум професій та майстерності

На базі одного з найбільших навчальних відділень Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у співпраці з ВПУ№1 м. Рівне, Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області та Патрульною поліцією у Рівненській області відбувся Форум професій та майстерності.

17
 
 
Досвід України і Польщі у системі правотворення

На базі Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України відбулася І Міжнародна українсько-польська науково-практична конференція «Сучасні проблеми правотворення: досвід України та Польщі». Проблемні питання, які піднімалися на форумі, є важливими для обох держав. І хоч Польща вже має чималий досвід у сучасному правовому європейському співтоваристві, а Україна лише долає перші етапи розбудови розвиненої правової демократичної держави, повчитися одне в одного є чому. На цьому наголосив, відкриваючи конференцію, ректор Київського університету права НАН України, керівник Міжнародного центру правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький.

16
 
 
У Рівненській ОДА запропонували три напрямки вирішення конфлікту РЕГІКа

У Рівненській ОДА відбулась робоча зустріч співзасновників Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу, студенства та батьківського комітету під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко.

16
 
 
Хто має складати ЗНО у магістратуру

Вступники у магістратуру у 2018 році за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» мають скласти три тести у формі ЗНО. Вступники у магістратуру за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини» — один іспит у формі ЗНО з іноземної мови.

7
 
 
У Рівненському МАНі відкрили гурток радіозвязку

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді у співпраці з Рівненським молодіжним радіоклубом створили гурток радіозв’язку. Зміст роботи гуртка спрямовано на теоретичне навчання і роботу радіостанції у короткохвильових та ультракороткохвильових діапазонах, на використання комп’ютерної техніки. Але найголовніше для гуртківців – спілкування з ровесниками-радіоаматорами з різних країн, що дасть змогу представляти Рівненщину у світовому радіопросторі.

6
 
 
У професійного кухаря звичайні галушки смакують по-особливому

Оцінювання результатів неформального навчання кухарів у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - процесне лише затребуваний, але й цікавий. Щоразу нова зустріч із досвідченими кухарями з різних регіонів України стає своєріднимвідкриттям, адже у кожної господині свої секрети, і нерідко саме вони впливають на остаточне рішення членів комісії.

3
 
 
Кваліфіковані перукарі після навчання – нарозхват

Легка недбалість у локонах та бездоганна «чистота» укладок. Саме такі модні тенденції пропонують сьогодні стилісти та саме такими ознаками вирізнялися роботи випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр) на державній кваліфікаційній атестації. Успіхами пишаються наставники перукарів-початківців, про них говорили і запрошені роботодавці.

2
 
 
Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту – третій у рейтингу навчальних закладів

Комунальний заклад «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради нагородили дипломом та Кубком Міністерства молоді та спорту України за ІІІ місце у рейтингу серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

1
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»