«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Травня 2017 року

 Подробиці

«Розібралися» за кілька хвилин

Поки Муляренко просив Хомка знести паркан на Кавказькій, хлопці з Нацкорпусу за лічені хвилини не залишили від нього й сліду. Нещодавно будівлю «Рівнеагропроекту» на вулиці Кавказькій, 9, що знаходиться навпроти «білого дому», обгородили парканом. Забудовник начебто мав дозвіл на упорядкування фасаду будівлі, але громадськість чомусь була переконана, що це початок незаконного будівництва.

47
 
 
На Рівненському полігоні розпочалися командно-штабні навчання

11 травня в управлінні оперативного командування "Захід", під керівництвом начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» полковника Валерія Залужного, розпочались командно-штабні навчання з підпорядкованими військовими частинами які мають значний бойовий досвід отриманий під час участі у бойових діях на Сході нашої держави.

19
 
 
На мітинг – як на роботу

Днями у Рівному під стінами обласної державної адміністрації вкотре було людно. Як і минулого тижня, із вимогами щодо легалізації видобутку бурштину, а насправді, як виявилось, для чергової картинки сепаратистським медіа, під ОДА прийшли майже дві сотні протестувальників із тих же учнів місцевих шкіл та студентів ВНЗ, але цього разу підтримати рівненських «мітингарів» прибули й «гастролери». Зрештою, як і минулого разу, чимало присутніх не розуміли, проти чого протестувати й до кого апелювати, а також уже в притаманній їм манері взагалі клеїли дурня, мовляв, тут опинились випадково.

19
 
 
Рідіють ряди ветеранів...

У зв’язку з реконструкцією центральної площі міста Київської, цьогоріч урочистості присвячені дню Великої Перемоги над нацизмом у другій світовій війні відбулись біля стели, де пламініє вічний вогонь та викарбувані імена корчан, що не повернулись із фронтових доріг. Їх подвиг проявлений під час визволення батьківщини та країн Європи - незаперечний і є прикладом мужності і героїзму для прийдешніх поколінь,-відмічалось на урочистості.

18
 
 
«Дикому» ринку землі – ні!

Ініціатором її виступила Аграрна партія України, яка не підтримує дій Уряду щодо впровадження в державі непідготовленої земельної реформи, викликаної вимогою Міжнародного валютного фонду ухвалити закон обігу земель уже у травні цього року.

18
 
 
5 травня 2017 року оперативному командуванню «Захід» виповнилося 76 років

76-річний шлях пройшла 13 Загальновійськова Армія, правонаступником якої стало оперативне командування «Захід». Створена на початку Другої Світової війни, вона з честю та гідністю пройшла нелегкий бойовий шлях, і сьогодні, продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, нинішні захисники Вітчизни демонструють високий професіоналізм та героїчно стоять на захисті суверенітету та незалежності держави, гідно даючи відсіч ворожому агресору.

18
 
 
Активні рівняни зробили чистішим місто

29 квітня активні і люблячі громадяни міста Рівного вийшли на прибирання брудних територій міста. Акція збору сміття відбувалася на трьох точках: Пагорб Слави, парк імені Тараса Шевченка і на території району “Басів кут”. “Перед прибиранням, коли був запит, щоб зібране сміття вивезли, то “Трест зеленого господарства” повідомив, що там постійно прибирають і нема сміття.

17
 
 
Майже півмільярда – на дороги

Саме стільки цього року планує витратити обласна державна адміністрація на поточні ремонти шляхів Рівненщини. Відповідний перелік доріг днями презентував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

17
 
 
Диміло ще й після Пасхи

Школа у селі Слобідка, що в Острозькому районі, відкрилась у 1935 році. Вона, як кажуть селяни, і війну перестояла, і період так званої перебудови, а на цьогорічний Великдень від чепурного шкільного приміщення залишилось всього кілька стін, та й ті недовго простоять.

16
 
 
Весняні турботи рокитнівських лісівників

Із приходом весни для працівників державного підприємства «Рокитнівське лісове господарство» розпочинається найважливіша і найвідповідальніша пора - весняна лісокультурна кампанія. Нинішнього року погода внесла свої корективи у плани лісівників, тому вже буквально з перших весняних днів вони розпочали свою кропітку роботу. Адже важливу роль у посадці лісу відіграє те, що ці роботи потрібно виконувати в короткі терміни, ранньою весною, коли в ґрунті ще багато вологи. Це ж бо дає високі результати приживлюваності.

13
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»