«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Серпня 2017 року

 Подробиці

Розслідують злочини на 74 мільярди

На потребі взаємодії як із громадськими організаціями, так і з пересічними громадянами наголосив під час прес-конференції у Рівному директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.

32
 
 
Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в рамках робочої поїздки на Вінниччину привітав льотчиків із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Петро Порошенко здійснив переліт на бойовому винищувачі Міг-29 40-й бригади тактичної авіації на місці другого пілоту з аеродрому бригади у місті Васильків до військового аеродрому у селі Гавришівка, Вінницької області.

31
 
 
По пенсію – під ОДА

Днями біля Рівненської облдержадміністрації та облради вже вкотре мітингували колишні правоохоронці. З плакатами на кшталт «Ні пенсійному геноциду!», «Дайте жити, не бажаємо виживати!», «Можновладцям – наші пенсії» відставники вимагали втручання влади у ситуацію із пенсійним забезпеченням силовиків, позаяк впродовж кількох десятків років їхні пенсії не індексують і не перераховують відповідно до окладів нинішніх працівників МВС.

30
 
 
Відомого літературознавця звільнили з університету

Доктора філологічних наук, літературо­знавця Ярослава Поліщука, який довгий час працював у РДГУ та університетах за кордоном, звільнили з роботи в Київському університеті ім. Грінченка. Про це він повідомив через мережу «Фейсбук»: «Друзі, ви запитуєте, за що тепер звільняють з Грінченкового університету? Відповідаю. За такий пост в ФБ від 3 травня ц.р.

25
 
 
Шустика рятують флешмобом і компроматом

Не встигли вгамуватися пристрасті навколо посади очільника онкодиспансеру, як все більших обертів і резонансу набирає справа затриманого, нібито на гарячому, головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру Романа Шустика, на підтримку якого, зважаючи на суть злочину (хабарництво), стало чимало людей і серед працівників галузі, й серед медіа-спільноти Рівного та пересічних «фейсбукерів», які оголосили у мережі відповідний флешмоб.

23
 
 
Розчистили від міфів і сміття

Ореол таємничості, яким десятиліттями був оповитий так званий бункер Коха у Рівному, минулого тижня було повністю розвіяно. Понад півстоліття рівняни та гості міста перебували в полоні міфу про те, що в Рівному, поблизу краєзнавчого музею, приміщення якого у роки війни використовувалося як рейхсканцелярія Еріка Коха, знаходився ще і його особистий бункер.

22
 
 
Купувала держава - розплачуємося ми

Найближчим часом резервний фонд обласного бюджету вимушено схудне на понад 20 мільйонів. Те, що Рівненщина матиме аж два лінійних прискорювачі, у 2012 році було неабиякою гордістю як для медиків, так і для високопосадовців області. Перший апарат для Рівненського онкодиспансеру було придбано за кошти фонду Ріната Ахметова у 2011 році в рамках державно-приватного партнерства. А ось другий у 2012 році для Центру променевої терапії обласного онкологічного диспансеру планували придбати за державні кошти. Така техніка, як стверджували медики, була вкрай необхідна, адже другий апарат має значно більше функцій, наприклад, “абаз”, яка дозволяє автоматично контурувати пухлину і критичні органи структури.

21
 
 
«Розібралися» за кілька хвилин

Поки Муляренко просив Хомка знести паркан на Кавказькій, хлопці з Нацкорпусу за лічені хвилини не залишили від нього й сліду. Нещодавно будівлю «Рівнеагропроекту» на вулиці Кавказькій, 9, що знаходиться навпроти «білого дому», обгородили парканом. Забудовник начебто мав дозвіл на упорядкування фасаду будівлі, але громадськість чомусь була переконана, що це початок незаконного будівництва.

47
 
 
На Рівненському полігоні розпочалися командно-штабні навчання

11 травня в управлінні оперативного командування "Захід", під керівництвом начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» полковника Валерія Залужного, розпочались командно-штабні навчання з підпорядкованими військовими частинами які мають значний бойовий досвід отриманий під час участі у бойових діях на Сході нашої держави.

19
 
 
На мітинг – як на роботу

Днями у Рівному під стінами обласної державної адміністрації вкотре було людно. Як і минулого тижня, із вимогами щодо легалізації видобутку бурштину, а насправді, як виявилось, для чергової картинки сепаратистським медіа, під ОДА прийшли майже дві сотні протестувальників із тих же учнів місцевих шкіл та студентів ВНЗ, але цього разу підтримати рівненських «мітингарів» прибули й «гастролери». Зрештою, як і минулого разу, чимало присутніх не розуміли, проти чого протестувати й до кого апелювати, а також уже в притаманній їм манері взагалі клеїли дурня, мовляв, тут опинились випадково.

19
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»