«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Подробиці

Диміло ще й після Пасхи

Школа у селі Слобідка, що в Острозькому районі, відкрилась у 1935 році. Вона, як кажуть селяни, і війну перестояла, і період так званої перебудови, а на цьогорічний Великдень від чепурного шкільного приміщення залишилось всього кілька стін, та й ті недовго простоять.

16
 
 
Весняні турботи рокитнівських лісівників

Із приходом весни для працівників державного підприємства «Рокитнівське лісове господарство» розпочинається найважливіша і найвідповідальніша пора - весняна лісокультурна кампанія. Нинішнього року погода внесла свої корективи у плани лісівників, тому вже буквально з перших весняних днів вони розпочали свою кропітку роботу. Адже важливу роль у посадці лісу відіграє те, що ці роботи потрібно виконувати в короткі терміни, ранньою весною, коли в ґрунті ще багато вологи. Це ж бо дає високі результати приживлюваності.

13
 
 
Віталій Сухович керуватиме лісівниками області

Але спочатку переможець конкурсу має пройти спецперевірку, гарно зарекомендувати себе у період випробувального тримісячного терміну, а вже потім зможе спокійно працювати на займаній посаді. Вже не один місяць серед громадськості активно мусувалося питання про те, хто очолить Управління лісового та мисливського господарства Рівненщини. Після того, як посаду в зв’язку з виходом на пенсію залишив багаторічний незмінний керівник Володимир Грицайчук, боротьба за крісло начальника перейшла в активну фазу.

13
 
 
Завтра, 25 березня, о 20:30 проводитиметься Всесвітня кампанія «Година Землі»

Можна багато розмірковувати про екологію та екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати на тему, що стан навколишньої природи можливо був би зовсім іншим, якщо б...

12
 
 
Рівне втратило ще одного Героя

В обласному центрі в останню путь провели сержанта Збройних Сил України Сергія Голубєва, який ціною власного життя вберіг десятки підлеглих. Він народився у Рівному в 1979 році. З вересня 2014 року добровольцем вступив до батальйону «Айдар» та виконував завдання в районі Антитерористичної операції, де був поранений, та після нетривалого лікування знову повернувся на бойові позиції.

11
 
 
Переможець Міжнародної олімпіади із Здолбунівщини зустрівся з Президентом

Здолбунівський одинадцятикласник, переможець Міжнародної олімпіади Максим Кіпранишин разом з іншими молодими науковцями зустрівся із Президентом України.

10
 
 
«Рівнеазот» знову не працює

Хімічні заводи в Рівному і Черкасах, які належать до холдингу Ostchem Дмитра Фірташа, були змушені почати процедуру «гасіння» агрегатів аміаку через різке зниження тиску газу. Директор ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда стверджує, що завод відключили від газопостачання несподівано і безпідставно. Про це він повідомив «Радіо Трек».

10
 
 
200 тисяч – закопали і забули?

Вісім років тому на території Рівненського обласного краєзнавчого музею мала з’явитися криївка УПА. Про цю історію нині уже мало хто пам’ятає, але вона є яскравим свідченням того, що кожна нова влада в нашій державі страждає на амнезію. Ще у 2008 році Рівненська обласна рада виділила з обласного бюджету на будівництво станиці УПА (криївки) майже 300 тис. грн. Саме рішення ради було доволі несподіваним, прийняте в сесійній залі на основі пропозиції з голосу тодішнього депутата облради Галини Кульчинської.

10
 
 
Селяни – в ОДА, а вона – в поліцію

Колишні працівники СГП “Шубківське” просять захисту від земельних шахраїв. Шубківські селяни минулого тижня приходили шукати правду в облдерж­адміністрацію. Їх непокоїть подальша доля понад 2260 гектарів землі, які надані ПАТ «Сільськогосподарське підприємство «Шубківське» в постійне користування для ведення товарного сільгоспвиробництва, а люди хочуть розпаювання цих земель та приватизації.

8
 
 
Князєв очолить Нацполіцію

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс на розгляд премєра Володимира Гройсмана кандидатуру Сергія Князева - для призначення його керівником Національної поліції. Про це він написав на Facebook.

5
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»