«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

 Подробиці

Войтович і скрипка Страдіварі?

Коли вперше почув історію про дивовижне зникнення понад столітньої скрипки з хати 82-річного діда Віталія Сагана зі села Річиця Зарічненського району, то вона мені здалася детективною та ще й із захоплюючим сюжетом. Можливо, з часом про все і забулося б, але від колеги-редактора із Зарічного дізнався, що на газету, в якій ця історія була опублікована, подав до суду відомий на Рівненщині знавець української міфології Валерій Войтович - один із фігурантів статті, а суму позову виставив заледве не фантастичну – 370 тисяч гривень.

42
 
 
В індивідуальному господарстві у селі Гвіздів на Кореччині виявили африканську чуму свиней

Діагноз підтвердила експертиза, на яку відправили тушу тварини, що захворіла, а невдовзі здохла. Нині у районі вже провели засідання протиепізоотичної комісії, де затвердили план локалізації захворювання. В першу чергу умертвили безкровним способом 55 свиней, що утримувалися в господарстві. У приміщенні провели дезінфекцію.

41
 
 
Булигу покарали?

Після звільнення з посади директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига не може влаштуватися туди навіть вченим секретарем. Багатолітнього директора краєзнавчого музею депутати Рівненської облради не лише не затвердили на цю посаду, а, схоже на те, взагалі хочуть виставити за ворота закладу. Одразу ж після звільнення, яке відбулося першого жовтня згідно з розпорядженням голови облради Олександра Данильчука, пан Булига пішов в обласний центр зайнятості і взяв направлення на роботу в музей, на посаду вченого секретаря, заявивши журналістам, що бути директором більше не хоче, а ось зайняти посаду вченого секретаря, володіючи 30-річним досвідом роботи в музеї, не проти.

40
 
 
Олексій Муляренко привітав рятувальників Рівненщини із професійним святом

Презентація давньої та сучасної техніки, освячення хоругви-оберега та вручення високих нагород офіцерам. Так рятувальники Рівненщини відзначили своє професійне свято, яке офіційно святкують 17 вересня.

37
 
 
Розум, вправність, ентузіазм

Позитивні емоції, азарт, драйв тут просто зашкалювали. 2,5 кілометра лісової траси на території Малуського лісництва ДП «Березнівське лісове господарство» минулої п’ятниці перетворилися на дорогу фізичних та інтелектуальних випробувань для лісівників Рівненщини. Тут вперше за останні роки відбулися обласні змагання з лісового багатоборства «Лісова всебічність 2018».

37
 
 
Олексій Муляренко нагородив кращих підприємців Рівненщини

У першу неділю вересня підприємці Рівненщини відзначатимуть своє професійне свято. Напередодні, кращих представників малого і середнього бізнесу відзначили у Рівненській ОДА. Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко подякував підприємцям за те, що вони створюють робочі місця, займаються виробництвом, торгівлею та надають послуги: «Щиро завдячую вашій щоденній наполегливій праці, адже ви зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти.

35
 
 
Рекорд України: найдовший український медовик виготовили у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Представник національного реєстру Рекордів України зафіксувала довжину рівненського медовика – 22.5м! Новий рекорд 2018 року підтверджено! Виріб став справжньою окрасою та насолодою свята меду і трави «Золотіївські ряди», яке днями відбулося у Рівному.

32
 
 
Муляренко обіцяє спортивний комплекс і кілька мішків картоплі для тих, хто втратив городи

Кожен голова Рівненської ОДА свого часу намагався якимось чином увійти в історію Рівненщини. Збудувати рай в окремій області – завдання практично нереальне, і тому шансів набути позитивної репутації зовсім небагато. А ось збудувати якийсь значимий об’єкт та ще й, якщо вдасться, за державні кошти – шанс цілком реальний. І як тут за нього не вхопитися?

32
 
 
В Рівненському гарнізоні для військовослужбовців-контрактників збудують казарму поліпшеного планування

У Рівненському гарнізоні завершено комплекс підготовчих робіт в межах нульового циклу будівництва казарми поліпшеного планування для проживання військовослужбовців військової служби за контрактом оперативного командування «Захід».

31
 
 
Обрано переможця конкурсу на посаду керівника КЗ «Обласний перинатальний центр»

Претендент на зайняття вакансії виявився лише один – заступник головного лікаря перинатального центру Вікторія Єнікеєва

28
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»