«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Серпня 2017 року

 Культура

Свято вулиці Поштової

Вже четвертий рік поспіль свято на Поштовій у стилі «ретро», яке на один день повертає час у далекі 1930-і роки, збирає сотні рівнян, які небайдужі до нашої історії. Все, що відбувається в цей день на старій вулиці, нагадує про стару містечкову культуру, знайомить із цікавими постатями, надає імпровізовані сцени для виступів творчих аматорських колективів. Цьогорічне свято на Поштовій підтримала міська влада і захід увійшов до традиційних рівненських свят, що має особливий формат проведення. 16 липня у Рівному відбудеться свято вулиці Поштової. Початок об 11.00 год.

28
 
 
«Буща Папороть» - під такою назвою на території Здолбунівського району відбувся етно-еко-фестиваль

Святкування вже стало традиційним для села Буща і щороку збирає чимало люду. Фестиваль об’єднав в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

27
 
 
Микола Драганчук: «Мрію, щоб кожен земляк із гордістю казав, що він із Сарн»

На Трійцю голова обласної ради Микола Драганчук привітав мешканців Сарн із річницею з дня заснування міста. Впродовж дня тривали змагання з різних видів спорту, атракціони, виставки, фестиваль «Байкерська весна», виступали музичні колективи, звучали вітання від мешканців та гостей міста.

23
 
 
На Рівненщині вже увосьме відбудеться обласний фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Поліський краю дорогий»ОДА

Пройде пісенне дійство на третій день Трійці, 6 червня, у селі Горбаків Гощанського району.

22
 
 
Президент в Одесі відкрив Стамбульський парк

В рамках робочого візиту до Одеської області Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті нового парку в Одесі – Стамбульського парку. Подія приурочена до 20 річчя побратимських відносин Одеси і Стамбула. Глава держави наголосив на важливості відкриття Стамбульського парку і зазначив, що це лише початок більш масштабної українсько-турецької взаємодії. «Ми маємо дуже серйозний потенціал для нашого двостороннього співробітництва. Йдеться про величезні можливості у плані двосторонньої торгівлі, інвестицій, потенціал для розвитку у гуманітарній сфері, галузях освіти та культури», - зазначив Президент.

21
 
 
За емоціями та враженнями - до Клеваня

Весна цьогоріч не радує нас теп­лом і сонцем. Часом і з-під теплої ковдри виповзати не хочеться, не те, що в подорож лаштуватися. Але ж інколи таки варто одягнутися відповідно до погоди, взутися у щось зручно-мандрівне і податися у світи широкі за емоціями та враженнями. Он для японців наші природні перлини стали мало не Меккою. І то ж скільки добиратися, та ще й у чужу культуру занурюватися, фактично, без знання мови!

19
 
 
Незмірима сила Кулішевого слова

Заходи вшанування світлої пам’яті українського письменника Леоніда Куліша-Зіньківа з нагоди 75-річчя від дня народження розпочалися в районі ще два місяці тому. В навчальних закладах краю, бібліотеках з вуст педагогів та працівників книгозбірень звучало величаве слово земляка, яке таїть у собі магічну силу єднання небайдужих до літератури сердець.

17
 
 
Рівненська Месопотамія

У Корецькому районі знаходиться ще одна оаза для любителів минувшини та історії рідного краю – село Великі Межирічі. І не просто собі село, а колишній районний центр зі славною історією та статусом містечка. Перші асоціації, що народжуються у мене від його назви, це древня Месопотамія - країна, що теж розташовувалася між двома річками - Тигр і Єфрат - і була колискою потужної цивілізації. Сама назва «Месопотамія» перекладається з давньогрецької як «країна, земля між ріками», а Рівненщині пощастило, як мінімум двічі, у нас аж дві свої Месопотамії - Великі Межирічі в Корецькому і Межиріч в Острозькому районах! І в обох місць потужна енергетика, древні корені та багата історія.

17
 
 
Ледве “дошльопала” до сцени

Олі Поляковій рівненські активісти влаштували “теплий” прийом. Людно й гамірно було у понеділок на Театральній площі у Рівному. Тут у приміщенні Рівнен­ського обласного академічного музично-драматичного театру мав відбутися концерт відомої співачки Олі Полякової. Майже всі квитки були розпродані, тож очікувався аншлаг. Утім, перед його початком під стінами театру почали збиратися молодики у спортивних костюмах та балаклавах, люди у військовій формі, які аж ніяк не були схожі на шанувальників артистки. Вочевидь, не через прихильність до творчості Олі Полякової і, найімовірніше, без квитків на її концерт були тут і очільник патрульної поліції міста Сергій Мерчук разом із підлеглими, а пізніше компанію копам склали й рятувальники, сапери, кінологи, аварійна газова служба та бригада швидкої.

17
 
 
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання памяті Бориса Возницького

19 квітня 2017 року, об 11:00, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання пам’яті Героя України, довголітнього директора Львівської галереї мистецтв, уродженця Рівненщини Бориса Возницького. Борис Григорович за час своєї роботи зібрав величезну кількість предметів музейного значення, зберіг та сприяв відтворенню багатьох об’єктів історико-культурної спадщини.

15
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»