«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
15 Серпня 2018 року

 Культура

«В Юзефіни на гостини»

Етнографічне свято «В Юзефіни на гостини» відбулося минулої п’ятниці неподалік села Глинне Рокитнівського району. Барвисте мистецьке дійство розгорнулося в легендарному урочищі, де височіє древній Юзефінський дуб.

24
 
 
Літературний бренд України

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася респект-зустріч з Олександром Ірванцем, відомим поетом, прозаїком, драматургом та перекладачем. Письменник вже кілька десятиліть безупинно бере активну участь в літературному процесі. Він один з творців легендарного творчого угрупування «Бу-Ба-Бу», лауреат премії Фонду Гелен Щербань-Лапіка (США), стипендіат Академії Шльосс Солітюд (Німеччина).

21
 
 
Я вишиваю власними сльозами

Pозповідь про Іванну Голуб (Шепеляк) – світлу й приємну людину, всебічно освічену, мудру молоду маму - розпочнеться з того, що днями уершої поетичної збірки «Я вишиваю власними сльозами» («Письменницька робітня «Оповідач»). Диву даєшся, як встигає ця симпатична жінка постійно вчитися, працювати, творити літературно й виховувати аж п’ятеро дітей!

20
 
 
Родзинки древнього Острога

УЗа свою історію Острог пережив роки піднесення, розквіту, слави, ставав центром культури та освіти, за що надбав собі назву - Волинські Афіни, але зазнавав і періоду занепаду, коли перетворився у звичайнісіньке провінційне містечко. Але нині він має всі можливості стати туристичною Меккою, адже ніде на Рівненщині не збереглося стільки яскравих пам’яток архітектури, як у цьому районному центрі.

19
 
 
Нагородили кращих

Обласний конкурс «Краща книга Рівненщини» започатковано у 2009 році. Цьогоріч вдев’яте визначали найкращі видання, які найбільше сподобались читачам. 38 тисяч читачів і бібліотечних фахівців, дітей і молодих людей, представників інтелігенції висловились щодо своїх вподобань. Опитування тривало з 1 лютого 2017 року до 1 лютого 2018 року, й до заключного етапу дійшла 51 книга із числа понад 300 видрукованих минулоріч на Рівненщині. А вже серед них члени журі обрали кращі видання в 11 номінаціях.

17
 
 
У РІВНЕНСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕАТРІ ЛЯЛЬОК - НОВА ВИСТАВА!

Відбулась премєра вистави "Крокуй собі безпечно". Це повчальна вистава про правила поведінки на дорозі. Вона розрахована на дітей віком від трьох років. Постановка зроблена в ігровій формі, що робить виставу інтерактивною. Глядачі відгадують загадки, відповідають на питання наших героїв, підспівують їм.

16
 
 
«За мить до весни»

Після суворої зими з холодними вітрами, завірюхами, ожеледицею усі з нетерпінням чекають приходу весни, адже зі зміною природи і навколо відчувається все по-новому: хочеться говорити приємні слова, робити корисні справи, посміхатися, радіти життю.

10
 
 
Єднаймо душі словом Кобзаря

5 березня, з нагоди 204-ї річниці від дня народження великого патріота України, геніального поета, художника, славетного сина і пророка Тараса Григоровича Шевченка, в читальній залі Костопільської районної бібліотеки традиційно відбувся вечір-вшанування «Віще слово Кобзаря». Вечір був проведений бібліотекою спільно із міським осередком ГО «Союз Українок».

9
 
 
Відгомін «Веселої толоки»

Українцям притаманне бажання веселитися самим і веселити інших, адже гумор дозволяє переключитися з негативу на позитив, подивитись на проблему зі сторони, підбадьоритись у скрутні хвилини. Вмілий та дотепний жарт є справжнісіньким мистецтвом, а жартівлива пісня - привілля для веселощів та іронії. Це продемонстрував і перший фестиваль української народної жартівливої пісні, танцю та гумору «Весела толока», що відбувся у Будинку культури цементників міста Здолбунів.

8
 
 
Самородок із Бережниці

Уродженець Дубровицького району Дмитро Самко розвернув крісла чотирьох тренерів “Голосу країни”. Участь у співочому телевізійному шоу є омріяною для багатьох українців. Лише потрапити на «сліпі прослуховуванння» – то вже удача, а коли виконавець своїм голосом зачаровує зіркових суддів і вони всі бажають мати такий талант у своїй команді – це вже успіх і безмежне задоволення.

5
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»