«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
22 Травня 2017 року

 Культура

За емоціями та враженнями - до Клеваня

Весна цьогоріч не радує нас теп­лом і сонцем. Часом і з-під теплої ковдри виповзати не хочеться, не те, що в подорож лаштуватися. Але ж інколи таки варто одягнутися відповідно до погоди, взутися у щось зручно-мандрівне і податися у світи широкі за емоціями та враженнями. Он для японців наші природні перлини стали мало не Меккою. І то ж скільки добиратися, та ще й у чужу культуру занурюватися, фактично, без знання мови!

19
 
 
Незмірима сила Кулішевого слова

Заходи вшанування світлої пам’яті українського письменника Леоніда Куліша-Зіньківа з нагоди 75-річчя від дня народження розпочалися в районі ще два місяці тому. В навчальних закладах краю, бібліотеках з вуст педагогів та працівників книгозбірень звучало величаве слово земляка, яке таїть у собі магічну силу єднання небайдужих до літератури сердець.

17
 
 
Рівненська Месопотамія

У Корецькому районі знаходиться ще одна оаза для любителів минувшини та історії рідного краю – село Великі Межирічі. І не просто собі село, а колишній районний центр зі славною історією та статусом містечка. Перші асоціації, що народжуються у мене від його назви, це древня Месопотамія - країна, що теж розташовувалася між двома річками - Тигр і Єфрат - і була колискою потужної цивілізації. Сама назва «Месопотамія» перекладається з давньогрецької як «країна, земля між ріками», а Рівненщині пощастило, як мінімум двічі, у нас аж дві свої Месопотамії - Великі Межирічі в Корецькому і Межиріч в Острозькому районах! І в обох місць потужна енергетика, древні корені та багата історія.

17
 
 
Ледве “дошльопала” до сцени

Олі Поляковій рівненські активісти влаштували “теплий” прийом. Людно й гамірно було у понеділок на Театральній площі у Рівному. Тут у приміщенні Рівнен­ського обласного академічного музично-драматичного театру мав відбутися концерт відомої співачки Олі Полякової. Майже всі квитки були розпродані, тож очікувався аншлаг. Утім, перед його початком під стінами театру почали збиратися молодики у спортивних костюмах та балаклавах, люди у військовій формі, які аж ніяк не були схожі на шанувальників артистки. Вочевидь, не через прихильність до творчості Олі Полякової і, найімовірніше, без квитків на її концерт були тут і очільник патрульної поліції міста Сергій Мерчук разом із підлеглими, а пізніше компанію копам склали й рятувальники, сапери, кінологи, аварійна газова служба та бригада швидкої.

17
 
 
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання памяті Бориса Возницького

19 квітня 2017 року, об 11:00, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання пам’яті Героя України, довголітнього директора Львівської галереї мистецтв, уродженця Рівненщини Бориса Возницького. Борис Григорович за час своєї роботи зібрав величезну кількість предметів музейного значення, зберіг та сприяв відтворенню багатьох об’єктів історико-культурної спадщини.

15
 
 
Христина Соловій у Рівному!

Принцеса лемків Христина Соловій, яка підкорила своїм шармом та голосом усю Україну, - вперше у нашому місті з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».

15
 
 
Заримоване Рівне

Літературний редактор “Вістей Рівненщини” перемогла у поетичному конкурсі. Впродовж місяця на телеканалі «Рівне 1» проходив поетичний конкурс «Заримуй Рівне». Його переможницею авторитетне журі визнало літературного редактора газети «Вісті Рівненщини» Мирославу Іщук (Кирильчук). Її щемна поезія «Пахне чебрець» торкається найтонших струн душі, найсокровеннішого.

13
 
 
У Рівному розпочався конкурс присвячений Дню Конституції Польщі

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з Культурно-просвітницьким центром ім. Т.О. Сосновського оголошує відкритий конкурс присвячений Дню Конституції Польщі. До розгляду журі будуть представлені роботи виконані юними художниками і поетами на тему: «Польща і Україна. Подібність двох братніх народів».

12
 
 
Таємні гори

Ми часто вирушаємо в далекі мандри, аби побачити історичні пам’ятки, красиві пейзажі, стародавні замки чи їх руїни. Якщо це за кордоном, то витрачаємо солідні кошти на паспорти, візи, квитки, проживання у готелях та всяке інше.

10
 
 
Відбувся обласний конкурс «Кобзаре, в пам’яті людській»

Вже увосьме відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Традиційно, захід проводиться серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів з метою популяризації творів Тараса Шевченка.

9
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»