«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
26 Вересня 2017 року

 Культура

Нові вистави, проекти, фестивалі

Завісу 43-го театрального сезону Рівненського театру ляльок піднято. Яким він буде? Все розповісти ми звісно ж не можемо, щоб не сполохати диво. Та дещо цікаве ви дізнаєтесь.

37
 
 
Свято вулиці Поштової

Вже четвертий рік поспіль свято на Поштовій у стилі «ретро», яке на один день повертає час у далекі 1930-і роки, збирає сотні рівнян, які небайдужі до нашої історії. Все, що відбувається в цей день на старій вулиці, нагадує про стару містечкову культуру, знайомить із цікавими постатями, надає імпровізовані сцени для виступів творчих аматорських колективів. Цьогорічне свято на Поштовій підтримала міська влада і захід увійшов до традиційних рівненських свят, що має особливий формат проведення. 16 липня у Рівному відбудеться свято вулиці Поштової. Початок об 11.00 год.

28
 
 
«Буща Папороть» - під такою назвою на території Здолбунівського району відбувся етно-еко-фестиваль

Святкування вже стало традиційним для села Буща і щороку збирає чимало люду. Фестиваль об’єднав в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

27
 
 
Микола Драганчук: «Мрію, щоб кожен земляк із гордістю казав, що він із Сарн»

На Трійцю голова обласної ради Микола Драганчук привітав мешканців Сарн із річницею з дня заснування міста. Впродовж дня тривали змагання з різних видів спорту, атракціони, виставки, фестиваль «Байкерська весна», виступали музичні колективи, звучали вітання від мешканців та гостей міста.

23
 
 
На Рівненщині вже увосьме відбудеться обласний фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Поліський краю дорогий»ОДА

Пройде пісенне дійство на третій день Трійці, 6 червня, у селі Горбаків Гощанського району.

22
 
 
Президент в Одесі відкрив Стамбульський парк

В рамках робочого візиту до Одеської області Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому відкритті нового парку в Одесі – Стамбульського парку. Подія приурочена до 20 річчя побратимських відносин Одеси і Стамбула. Глава держави наголосив на важливості відкриття Стамбульського парку і зазначив, що це лише початок більш масштабної українсько-турецької взаємодії. «Ми маємо дуже серйозний потенціал для нашого двостороннього співробітництва. Йдеться про величезні можливості у плані двосторонньої торгівлі, інвестицій, потенціал для розвитку у гуманітарній сфері, галузях освіти та культури», - зазначив Президент.

21
 
 
За емоціями та враженнями - до Клеваня

Весна цьогоріч не радує нас теп­лом і сонцем. Часом і з-під теплої ковдри виповзати не хочеться, не те, що в подорож лаштуватися. Але ж інколи таки варто одягнутися відповідно до погоди, взутися у щось зручно-мандрівне і податися у світи широкі за емоціями та враженнями. Он для японців наші природні перлини стали мало не Меккою. І то ж скільки добиратися, та ще й у чужу культуру занурюватися, фактично, без знання мови!

19
 
 
Незмірима сила Кулішевого слова

Заходи вшанування світлої пам’яті українського письменника Леоніда Куліша-Зіньківа з нагоди 75-річчя від дня народження розпочалися в районі ще два місяці тому. В навчальних закладах краю, бібліотеках з вуст педагогів та працівників книгозбірень звучало величаве слово земляка, яке таїть у собі магічну силу єднання небайдужих до літератури сердець.

17
 
 
Рівненська Месопотамія

У Корецькому районі знаходиться ще одна оаза для любителів минувшини та історії рідного краю – село Великі Межирічі. І не просто собі село, а колишній районний центр зі славною історією та статусом містечка. Перші асоціації, що народжуються у мене від його назви, це древня Месопотамія - країна, що теж розташовувалася між двома річками - Тигр і Єфрат - і була колискою потужної цивілізації. Сама назва «Месопотамія» перекладається з давньогрецької як «країна, земля між ріками», а Рівненщині пощастило, як мінімум двічі, у нас аж дві свої Месопотамії - Великі Межирічі в Корецькому і Межиріч в Острозькому районах! І в обох місць потужна енергетика, древні корені та багата історія.

17
 
 
Ледве “дошльопала” до сцени

Олі Поляковій рівненські активісти влаштували “теплий” прийом. Людно й гамірно було у понеділок на Театральній площі у Рівному. Тут у приміщенні Рівнен­ського обласного академічного музично-драматичного театру мав відбутися концерт відомої співачки Олі Полякової. Майже всі квитки були розпродані, тож очікувався аншлаг. Утім, перед його початком під стінами театру почали збиратися молодики у спортивних костюмах та балаклавах, люди у військовій формі, які аж ніяк не були схожі на шанувальників артистки. Вочевидь, не через прихильність до творчості Олі Полякової і, найімовірніше, без квитків на її концерт були тут і очільник патрульної поліції міста Сергій Мерчук разом із підлеглими, а пізніше компанію копам склали й рятувальники, сапери, кінологи, аварійна газова служба та бригада швидкої.

17
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»