«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Культура

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання памяті Бориса Возницького

19 квітня 2017 року, об 11:00, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудуться V читання пам’яті Героя України, довголітнього директора Львівської галереї мистецтв, уродженця Рівненщини Бориса Возницького. Борис Григорович за час своєї роботи зібрав величезну кількість предметів музейного значення, зберіг та сприяв відтворенню багатьох об’єктів історико-культурної спадщини.

15
 
 
Христина Соловій у Рівному!

Принцеса лемків Христина Соловій, яка підкорила своїм шармом та голосом усю Україну, - вперше у нашому місті з великим сольним концертом у рамках всеукраїнського туру «Жива Вода 2017».

15
 
 
Заримоване Рівне

Літературний редактор “Вістей Рівненщини” перемогла у поетичному конкурсі. Впродовж місяця на телеканалі «Рівне 1» проходив поетичний конкурс «Заримуй Рівне». Його переможницею авторитетне журі визнало літературного редактора газети «Вісті Рівненщини» Мирославу Іщук (Кирильчук). Її щемна поезія «Пахне чебрець» торкається найтонших струн душі, найсокровеннішого.

13
 
 
У Рівному розпочався конкурс присвячений Дню Конституції Польщі

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека спільно з Культурно-просвітницьким центром ім. Т.О. Сосновського оголошує відкритий конкурс присвячений Дню Конституції Польщі. До розгляду журі будуть представлені роботи виконані юними художниками і поетами на тему: «Польща і Україна. Подібність двох братніх народів».

12
 
 
Таємні гори

Ми часто вирушаємо в далекі мандри, аби побачити історичні пам’ятки, красиві пейзажі, стародавні замки чи їх руїни. Якщо це за кордоном, то витрачаємо солідні кошти на паспорти, візи, квитки, проживання у готелях та всяке інше.

10
 
 
Відбувся обласний конкурс «Кобзаре, в пам’яті людській»

Вже увосьме відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Традиційно, захід проводиться серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів з метою популяризації творів Тараса Шевченка.

9
 
 
У музеї презентували книгу про польських військових

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Тетяни Самсонюк «Полонені вересня 1939-го». У книзі розповідається про долі 19 кадрових військовослужбовців та резервістів Війська Польського в часи політичних репресій на території Рівненщини в 1939–1941 рр.

8
 
 
Місцеві музиканти завітали в обласну бібліотеку

26 лютого у відділі мистецтв КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» облради відбулася творча зустріч з митцями обласного відділення Національної Всеукраїнської музичної спілки, головою якої в 2016 році обрано заслуженого працівника культури України, композитора, професора кафедри хорового диригування РДГУ Андрія Пастушенка.

8
 
 
У Рівненському театрі ляльок відбудеться показ вистави «Лісова пісня»

Прем’єра постановки відбулась у 2008 році. Ця драма-феєрія для дітей та дорослих за ці роки полюбилась як глядачам, так і нашим колегам з інших театрів. А у 2011 році наша творча група за цю виставу отримала урядову Премію імені Лесі Українки у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва».

8
 
 
Юні рівненські актори перемогли у міжнародному фестивалі

Учні театральної студії "Лялькові сходинки" здобули перемогу у ІІ Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія у місті Вільнюс. Наші вихованці вибороли усі перші місця у номінації "Театральний жанр".

3
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»