«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
21 Червня 2018 року

 Бізнес

Газета Сегодня припинила використовувати пріоритетну викладку від Укрпошти

Сьогодні, 13.06.2018, національна щоденна газета "Сегодня" повідомила Українську Асоціацію Медіа Бізнесу про припинення використання послуги "пріоритетна викладка" від ПАТ "Укрпошта". "Звертаючись до досвіду, що ми набули за півроку співпраці, нажаль, змушені повідомити, що послуга «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань» надається ПАТ «Укрпошта» вкрай неякісно (а саме, відсутнє пріоритетне експонування нашого видання взагалі, відсутнє спеціальне обладнання, експонується далеко не свіжий випуск щоденної газети, тощо: при цьому лише частина поштових відділень виконує умови договору).

24
 
 
Відбитися від рейдерів

Земля на околицях Рівного не дає спокою грошовим мішкам. За спиною 61-річного Миколи Почтарука, директора ПСП “Шпанівське”, десятки гектарів родючої української землі, яка тягнеться аж до самісіньких околиць Рівного і яку працівники очолюваного ним господарства обробляють загалом уже понад півстоліття.

23
 
 
Кредити для агробізнесу допомагають у вирішенні нагальних питань

Цьогоріч весна дещо забарилася, й аграріям довелося проводити посівну в надто стислі терміни. І хоч зерно вже впало в благодатну землю, спочинку в хліборобів немає, адже надалі потрібно дбати про посіви, захист рослин від хвороб та шкідників, підживлення й догляд: лише від продуманої та ефективної роботи можна сподіватися на щедрий ужинок.

20
 
 
Європа у Підлозцях: тракториста тут здивуєш хіба що технікою радянського зразка

Господарювати на Млинівщині по-європейськи почали в 2004 році. Саме тоді в село Підлозці завітав німець Маркус Шютте, котрий і є власником ТзОВ «Хавест-агро», про яке, власне, йдеться у нашому матеріалі. Саме в Україні, на підлозцівських полях, він забажав продовжити батьківську справу. Тут земель пустувало чимало, а наша держава якраз була в пошуках інвесторів, тому й нагоду було використано сповна, хоча, звісно, й не без труднощів. Цілком очевидно, що таку роботу потрібно любити, бо інакше нічого не вийде.

19
 
 
Країна ще не втрачених можливостей

Так називає нашу державу 32-річний фермер із Німеччини Александер Волтерс, який нині господарює на землях шести колишніх колгоспів у Здолбунівському районі і дуже вболіває за те, щоб Україна своєї привабливості не розгубила остаточно.

19
 
 
У Києві презентували перспективні робітничі професії

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь у інформаційно-консультаційному заході «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що 23 квітня відбувся у Києві. Один із найпотужніших навчальних закладів системи профтехосвіти– РЦПТО ДСЗ представив у столиці різноманітні професії, за якими відбувається навчання його слухачів. Серед них - кравець, вишивальник, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), візажист, квіткар, виробник художніх виробів з лози, а також експозицію кваліфікаційних виробів слухачів – ковалів ручного кування і барвисту колекцію вишитого одягу.

17
 
 
Завод без адреси

Французькому підприємству “Консюмерс-Скло-Зоря” роками не погоджують поштову адресу. Хтозна, як довго тривала б ця ситуація, якби про неї не заговорили на високому рівні. Посол Франції в Україні Іза­бель Дюмон, перебуваючи в Рівному минулого тижня, заявила про існування такої проблеми. Отож Рівненська ОДА після від’їзду високої гості оперативно взялася вирішувати цей казус, наче не знала про його існування раніше.

15
 
 
Повідомлення про планову діяльність РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

22/03/2018 РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (на виконання вимог ст.4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля").

11
 
 
«Спрощенцям» на замітку: єдиний внесок сплачується незалежно від доходу

Податківці Рівного звертають увагу фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

1
 
 
Бурштиновий апокаліпсис зупинить рекультивація

Пілотний проект дозволить за п’ять років відновити пошкоджений нелегальним видобутком бурштину державний лісовий фонд. На Рівненщині будуть відновлювати землі державного лісового фонду, пошкоджені нелегальними бурштинокопачами. Постанову № 1063 «Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину» Кабінет Міністрів України прийняв ще в листопаді 2016 року. Торік рівненські лісгоспи склали перелік ділянок, що потребують рекультивації.

6
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»