«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Жовтня 2018 року

 Бізнес

Навіщо раді «головняк»?

Складається враження, що обласна рада, як орган колективної безвідповідальності, свідомо влазить у конфлікт з мешканцями будинку на Кавказькій, 6, та товариством «АЖУР ЛТД». Бо якщо депутати на найближчій сесії таки дадуть дозвіл на укладення інвестиційної угоди з ТОВ «БК Інтер-Буд», то це означатиме, що під «білий дім» постійно ходитимуть юрби незадоволених. Впадає в око, що за просування цього питання на сесії активно взявся начальник Управління майновим комплексом облради Валентин Кирилюк, якого ще називають директором «білого дому» та кумом голови облради Олександра Данильчука і який, схоже, гарно вміє домовлятися за потрібні рішення.

36
 
 
Бендеру і не снилося

Якби герой творів Ільфа і Петрова Остап Бендер жив у наші часи, він, безумовно, не бідував би, зумів би збагатитися дуже швидко. Адже цьому бажанню неабияк сприяє існуючий хаос у державі, безвідповідальність і безпомічність влади, продажні суди й відчуття вседозволеності та безкарності з боку тих, хто приймає незаконні рішення, через які, власне, і відбувається хаос у нашій державі. Отже послідовність кроків Остапа Бендера на шляху збагачення в нинішні часи мала би бути наступною.

28
 
 
Костопільчанам подарували і призи, і позитивні емоції

1 червня в самому серці Костополя, на вул. Грушевського, 29, відкрився новий мережевий магазин техніки та електроніки «Звонок». Це сучасний магазин, який займає 400 квадратних метрів, де завжди привітні і професійно підковані консультанти зроблять для вас екскурс у світ надсучасних технологій і допоможуть зробити правильний вибір. У нас завжди можна знайти все: від карти пам’яті, блендера до холодильника чи телевізора на 65 дюймів. Все це зроблено для комфорту наших клієнтів, щоб усі покупки зі світу техніки було зручно робити в одному місці – в магазині «Звонок». Це восьмий магазин у мережі, тож досвід компанії дає змогу надавати послуги високого ґатунку.

26
 
 
Поїхали на заробітки, а привезли ремесло

Тридцятирічний млинівчанин Роман Федін, як і десятки тисяч наших співвітчизників, два роки тому поїхав на заробітки в Італію доглядати за немічними людьми. У містечку П’єдемонте Матезе на півдні Італії, що за 100 кілометрів від Неаполя, вже кілька років поспіль доглядала літніх італійців його мама, яка й покликала сина і невістку до себе.

25
 
 
Газета Сегодня припинила використовувати пріоритетну викладку від Укрпошти

Сьогодні, 13.06.2018, національна щоденна газета "Сегодня" повідомила Українську Асоціацію Медіа Бізнесу про припинення використання послуги "пріоритетна викладка" від ПАТ "Укрпошта". "Звертаючись до досвіду, що ми набули за півроку співпраці, нажаль, змушені повідомити, що послуга «Пріоритетна викладка періодичних друкованих видань» надається ПАТ «Укрпошта» вкрай неякісно (а саме, відсутнє пріоритетне експонування нашого видання взагалі, відсутнє спеціальне обладнання, експонується далеко не свіжий випуск щоденної газети, тощо: при цьому лише частина поштових відділень виконує умови договору).

24
 
 
Відбитися від рейдерів

Земля на околицях Рівного не дає спокою грошовим мішкам. За спиною 61-річного Миколи Почтарука, директора ПСП “Шпанівське”, десятки гектарів родючої української землі, яка тягнеться аж до самісіньких околиць Рівного і яку працівники очолюваного ним господарства обробляють загалом уже понад півстоліття.

23
 
 
Кредити для агробізнесу допомагають у вирішенні нагальних питань

Цьогоріч весна дещо забарилася, й аграріям довелося проводити посівну в надто стислі терміни. І хоч зерно вже впало в благодатну землю, спочинку в хліборобів немає, адже надалі потрібно дбати про посіви, захист рослин від хвороб та шкідників, підживлення й догляд: лише від продуманої та ефективної роботи можна сподіватися на щедрий ужинок.

20
 
 
Європа у Підлозцях: тракториста тут здивуєш хіба що технікою радянського зразка

Господарювати на Млинівщині по-європейськи почали в 2004 році. Саме тоді в село Підлозці завітав німець Маркус Шютте, котрий і є власником ТзОВ «Хавест-агро», про яке, власне, йдеться у нашому матеріалі. Саме в Україні, на підлозцівських полях, він забажав продовжити батьківську справу. Тут земель пустувало чимало, а наша держава якраз була в пошуках інвесторів, тому й нагоду було використано сповна, хоча, звісно, й не без труднощів. Цілком очевидно, що таку роботу потрібно любити, бо інакше нічого не вийде.

19
 
 
Країна ще не втрачених можливостей

Так називає нашу державу 32-річний фермер із Німеччини Александер Волтерс, який нині господарює на землях шести колишніх колгоспів у Здолбунівському районі і дуже вболіває за те, щоб Україна своєї привабливості не розгубила остаточно.

19
 
 
У Києві презентували перспективні робітничі професії

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь у інформаційно-консультаційному заході «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що 23 квітня відбувся у Києві. Один із найпотужніших навчальних закладів системи профтехосвіти– РЦПТО ДСЗ представив у столиці різноманітні професії, за якими відбувається навчання його слухачів. Серед них - кравець, вишивальник, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), візажист, квіткар, виробник художніх виробів з лози, а також експозицію кваліфікаційних виробів слухачів – ковалів ручного кування і барвисту колекцію вишитого одягу.

17
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»