«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Серпня 2017 року

 Бізнес

За три пяді від води

Землю на березі Басівкутського озера спочатку розхапали, як гарячі пиріжки, а тепер активно забудовують. Просто на очах на березі Басівкутського озера росте будівля, зовні схожа на багатоквартирний будинок. Будівельні роботи тут ведуться прискореними темпами, рух на будмайданчику помітний практично протягом усього світлового дня.

29
 
 
Покинув школу і пішов на пасіку

Мешканцю Бущі Миколі Ужвіну бджоли повернули здоров’я і щодня додають енергії. Для того, щоб бджоли велися, вони у господаря мають бути на першому місці, – запевняє пасічник із Здолбунівщини Микола Ужвін. Тобто бджільництво не може бути лише захопленням, йому треба віддаватися сповна.

28
 
 
Продали незаконно

Апеляційний суд підтвердив недійсність договорів про продаж Рівненського радіозаводу. 5 липня Рівненський апеляційний суд залишив без змін рішення Господарського суду за позовом регіонального відділення Фонду Держмайна про визнання недійсними договорів купівлі-продажу майна радіозаводу, повыдомляэ прес-служба ОДА.

27
 
 
Таки справжній полковник

Шістдесяти­трьох­річний турецький полковник у відставці Сабрі Сіпахіоглу так закохався в Рівненщину, що заснував у селі Деражне Костопільського району ферму із розведення племінних овець. Попри те, що за два роки ще не заробив тут жодної гривні, хоча вклав чимало, має амбітні плани на майбутнє і впевнений, що все в нього вдасться.

26
 
 
Паркан повернувся, а хлопці з Нацкорпусу – поки ні

Про те, що існує декларація на початок будівельних робіт у цьому місці, дізналася спеціальна комісія. Нагадаємо, що після того, як півмісяця тому паркан на вул. Кавказькій, 9 у Рівному повалили хлопці з Нацкорпусу, його звели повторно.

25
 
 
Державі хоч би стіни відстояти

Колись це було одне із найбільших підприємств області, яке виготовляло продукцію як для пересічних краян, так і реалізовувало високотехнологічні потреби військового сектора. Мова про Рівненський радіотехнічний завод, який у 2008 році після приватизації був навмисно доведений власниками до банкрутства. З того часу тягнуться судові справи щодо повернення його у власність держави.Порівняно недавно цей процес таки зрушив із місця, а справу взяв під особистий контроль голова адміністрації Олексій Муляренко. Втім, як показує практика, загартовані у судових сутичках із державою керманичі колишнього радіогіганта, вочевидь, планують на прощання гримнути… стінами, які, що цілком ймовірно, можуть завалитися, не витримавши такого напору до наживи.

24
 
 
Працівники Рівненської АЕС обирають ПриватБанк

Понад вісім тисяч співробітників Рівненської АЕС мають можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут – це не просто зарахування грошей на карту. Це -сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку. ПриватБанк представлений в місті атомників найрозвиненішою в місті банкоматно-термінальною мережею та зручними відділеннями, у яких можна отримати повний спектр банківських послуг.

23
 
 
Александер Волтерс: «Відчуваю відповідальність перед цією землею і людьми»

Є люди, з якими і в житті, і в журналістській роботі, хочеться зустрічатися знову і знову. Адже від них черпаєш не лише цікавий матеріал для читача, а й море позитивної енергії, ентузіазму, вони дивують як особистості, вражають своєю людяністю, професіоналізмом, наполег­ливістю, зрештою, є просто цікавими і приємними співрозмовниками.

22
 
 
ПриватБанк запропонував місцевим громадам отримати додаткові доходи

У Корці отримають додатковий дохід від розміщення тимчасово вільних коштів бюджету на депозитних рахунках. Таке рішення було прийнято в квітні конкурсною комісією з розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитних рахунках у банках в 2017 році. Участь у конкурсі взяли державні банки, однак за всіма критеріями першість дісталась ПриватБанку.

17
 
 
Співпрацею із ТОВ “Агрохолдинг Зоря” задоволені

Новий 2017-й рік Група компаній «VITAGRO» розпочала із підписання соціальних угод із сільськими радами, на території яких орендує землі. Вони передбачають певні зобов’язання зі сторони інвестора стосовно закладів, що функціонують на території сільських рад. У цьому році, на відміну від попередніх, збільшено розмір соціальної допомоги із 70 до 100 гривень за гектар пайових земель. Загалом у Рівненському районі підписано соціальні угоди на суму майже 700 тисяч гривень. І хоча на вулиці лише квітень, ТОВ «Агрохолдинг Зоря», що входить до Групи компаній «VITAGRO», вже майже на 50 відсотків виконав свої зобов’язання.

17
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»