«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

 Бізнес

Завод без адреси

Французькому підприємству “Консюмерс-Скло-Зоря” роками не погоджують поштову адресу. Хтозна, як довго тривала б ця ситуація, якби про неї не заговорили на високому рівні. Посол Франції в Україні Іза­бель Дюмон, перебуваючи в Рівному минулого тижня, заявила про існування такої проблеми. Отож Рівненська ОДА після від’їзду високої гості оперативно взялася вирішувати цей казус, наче не знала про його існування раніше.

15
 
 
Повідомлення про планову діяльність РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

22/03/2018 РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (на виконання вимог ст.4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля").

11
 
 
«Спрощенцям» на замітку: єдиний внесок сплачується незалежно від доходу

Податківці Рівного звертають увагу фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

1
 
 
Бурштиновий апокаліпсис зупинить рекультивація

Пілотний проект дозволить за п’ять років відновити пошкоджений нелегальним видобутком бурштину державний лісовий фонд. На Рівненщині будуть відновлювати землі державного лісового фонду, пошкоджені нелегальними бурштинокопачами. Постанову № 1063 «Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину» Кабінет Міністрів України прийняв ще в листопаді 2016 року. Торік рівненські лісгоспи склали перелік ділянок, що потребують рекультивації.

6
 
 
Упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13 лютого 2018 року №21, з метою підтримки соціально-незахищених верств населення у період нестабільної економічної ситуації в країні, створення належних умов для торгівлі власно вирощеною продукцією у традиційних ярмаркових заходах, ліквідації несанкціонованої торгівлі, утримання вулиць міста в належному санітарному стані, упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок.

7
 
 
Трактористи приступають до роботи відразу після навчання

Професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на сучасному ринку праці затребувана завжди. У цьому переконалися і слухачі, котрі обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятостіза професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А2». Підвищення професійної кваліфікації дозволить їм ефективніше працювати та відповідати сучасним вимогам роботодавця.

5
 
 
Слухачі побували на видовищному майстер-класі від столичного бренд-бармена

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості разом із майстром виробничого навчання Анатолієм Шолодько побували на унікальному семінарі у престижному рівненському клубі «Catarsis». У форматі вільного спілкування бренд-бармен Андрій Козачок запропонував унікальну дегустаціювідомих ірландських віскі та провів незабутній майстер-класіз приготування коктейлів.

5
 
 
85 тисяч євро – щоб навчити вирощувати ягоди

За грантові кошти жителів України та Білорусі навчатимуть органічному вирощуванню ягід. Для цього, як повідомляє прес-служба ОДА, створять консультаційний центр, проведуть тренінги та організують поїздки до експериментальних господарств.

4
 
 
Відоме рівненське підприємство надасть виробничі майданчики для навчання безробітних

Саме такої згоди дійшли керівник Рівненської обласної служби зайнятості Іван Ткачук та генеральний директор ПрАТ «Агроресурс» Володимир Редько. Навчання безробітних громадян на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості передбачає вивчення слухачами теоретичного курсу та виробниче навчання, до якого входить виробнича практика.

4
 
 
Олексій Кособуцький: «Не приховую, що хотів би стати гравцем світового капіталу»

Власник «Української Деревообробної Компанії» Олексій Кособуцький із Костополя не зовсім вписується в образ типового бізнесмена, бо в нього відсутня зверхність, він має свої погляди на життя, на бізнес та його роль, на особливості його ведення, і намагається жити з ними в гармонії.

11
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»