«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
23 Лютого 2018 року

 Бізнес

Упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13 лютого 2018 року №21, з метою підтримки соціально-незахищених верств населення у період нестабільної економічної ситуації в країні, створення належних умов для торгівлі власно вирощеною продукцією у традиційних ярмаркових заходах, ліквідації несанкціонованої торгівлі, утримання вулиць міста в належному санітарному стані, упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок.

7
 
 
Трактористи приступають до роботи відразу після навчання

Професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на сучасному ринку праці затребувана завжди. У цьому переконалися і слухачі, котрі обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятостіза професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А2». Підвищення професійної кваліфікації дозволить їм ефективніше працювати та відповідати сучасним вимогам роботодавця.

5
 
 
Слухачі побували на видовищному майстер-класі від столичного бренд-бармена

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості разом із майстром виробничого навчання Анатолієм Шолодько побували на унікальному семінарі у престижному рівненському клубі «Catarsis». У форматі вільного спілкування бренд-бармен Андрій Козачок запропонував унікальну дегустаціювідомих ірландських віскі та провів незабутній майстер-класіз приготування коктейлів.

5
 
 
85 тисяч євро – щоб навчити вирощувати ягоди

За грантові кошти жителів України та Білорусі навчатимуть органічному вирощуванню ягід. Для цього, як повідомляє прес-служба ОДА, створять консультаційний центр, проведуть тренінги та організують поїздки до експериментальних господарств.

4
 
 
Відоме рівненське підприємство надасть виробничі майданчики для навчання безробітних

Саме такої згоди дійшли керівник Рівненської обласної служби зайнятості Іван Ткачук та генеральний директор ПрАТ «Агроресурс» Володимир Редько. Навчання безробітних громадян на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості передбачає вивчення слухачами теоретичного курсу та виробниче навчання, до якого входить виробнича практика.

4
 
 
Олексій Кособуцький: «Не приховую, що хотів би стати гравцем світового капіталу»

Власник «Української Деревообробної Компанії» Олексій Кособуцький із Костополя не зовсім вписується в образ типового бізнесмена, бо в нього відсутня зверхність, він має свої погляди на життя, на бізнес та його роль, на особливості його ведення, і намагається жити з ними в гармонії.

11
 
 
Дайте вагони!

– кричали у четвер під стінами Рівненської дирекції “Укрзалізниці”. Працівники Підприємств “Укртехнофос”, “Мінераліз”, “Агродар-Рівне”, які входять до групи компаній “Укртехнофос”, у четвер прийшли під стіни Рівненської дирекції “Укрзалізниці” вимагати вагонів для відправки своєї продукції – мінеральних добрив – замовникам. Підприємства розташовані в Городку і Новій Любомирці Рівненського району, у бюджет якого вони щомісяця сплачують майже чотири мільйони гривень.

7
 
 
Базарні пристрасті: керівництво «Моріону» готується до суду з торговцями

Не вщухають пристрасті навколо ринку в Рівному, в епіцентрі – МПП «Моріон». Зокрема, днями деякі продавці, прийшовши на роботу, на своїх місцях побачили бетонні блоки. Таку ситуацію пов’язали з тим, що вони не погоджуються підписувати договір на оренду, бо ціну, мовляв, підняли одразу в кілька разів. Із вимогами захистити їх нібито від свавілля власників, котрі й самі орендують у міста цю землю, торговці неодноразово приходили на сесію Рівнеради.

5
 
 
Рівне без базару?

Через два роки речовий ринок в обласному центрі може припинити своє існування. Уже через два роки на місці нинішнього речового ринку, що на вул. Замковій у Рівному, може вирости кілька висоток, а сам ринок у нинішньому вигляді просто зникне з карти Рівного. Керівництво ринку подало на розгляд міської ради свої пропозиції щодо облаштування цієї території.

40
 
 
На Рівненщині розпочинається ярмарковий сезон

Перший ярмарок у Рівному відбудеться 30 вересня. Свою продукцію представлять понад півсотні аграріїв. Відтак, мешканці та гості Рівного зможуть купити за цінами виробника весь асортимент продукції.

38
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»