«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Листопада 2017 року

 Бізнес

Дайте вагони!

– кричали у четвер під стінами Рівненської дирекції “Укрзалізниці”. Працівники Підприємств “Укртехнофос”, “Мінераліз”, “Агродар-Рівне”, які входять до групи компаній “Укртехнофос”, у четвер прийшли під стіни Рівненської дирекції “Укрзалізниці” вимагати вагонів для відправки своєї продукції – мінеральних добрив – замовникам. Підприємства розташовані в Городку і Новій Любомирці Рівненського району, у бюджет якого вони щомісяця сплачують майже чотири мільйони гривень.

7
 
 
Базарні пристрасті: керівництво «Моріону» готується до суду з торговцями

Не вщухають пристрасті навколо ринку в Рівному, в епіцентрі – МПП «Моріон». Зокрема, днями деякі продавці, прийшовши на роботу, на своїх місцях побачили бетонні блоки. Таку ситуацію пов’язали з тим, що вони не погоджуються підписувати договір на оренду, бо ціну, мовляв, підняли одразу в кілька разів. Із вимогами захистити їх нібито від свавілля власників, котрі й самі орендують у міста цю землю, торговці неодноразово приходили на сесію Рівнеради.

5
 
 
Рівне без базару?

Через два роки речовий ринок в обласному центрі може припинити своє існування. Уже через два роки на місці нинішнього речового ринку, що на вул. Замковій у Рівному, може вирости кілька висоток, а сам ринок у нинішньому вигляді просто зникне з карти Рівного. Керівництво ринку подало на розгляд міської ради свої пропозиції щодо облаштування цієї території.

40
 
 
На Рівненщині розпочинається ярмарковий сезон

Перший ярмарок у Рівному відбудеться 30 вересня. Свою продукцію представлять понад півсотні аграріїв. Відтак, мешканці та гості Рівного зможуть купити за цінами виробника весь асортимент продукції.

38
 
 
Продаж овочів і фруктів, вирощених на власній садибі, не оподатковується

Як роз’яснили в Державній податковій інспекції у м.Рівному, порядок оподаткування доходів податком на доходи фізичних осіб, у тому числі від реалізації власної сільськогосподарської продукції, регламентується р.ІV Податкового кодексу України. Зокрема, за словами начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Наталії Фесовець, не оподатковуються доходи фізичних осіб, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

37
 
 
Рівняни запитують про податок на нерухоме майно…

Враховуючи настання граничного терміну сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, чимало рівнян цікавить порядок сплати цього податку. Начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Рівному Наталія Фесовець надає відповіді на питання, які стосуються надання пільг, порядку сплати, встановлених ставок податку на нерухомість та ряд інших, з якими найчастіше звертаються жителі міста.

34
 
 
Тропіки на Острожчині

Мандарини, ананаси, банани, грейпфрути, апельсини, гранати, лимони… Зірвати прямісінько з дерева ці екзотичні для нашого краю фрукти можна не в далеких теплих країнах, а зовсім недалечко – у селі Прогрес Острозького району. Місцевий ентузіаст Анатолій Третяк вирощує їх просто у термотеплиці за власним будинком. Також пенсіонер із дружиною Валентиною тримає велике господарство – має пасіку, невеличкий ставок, обробляє 3,5 га землі та мріє про горіховий сад. Як цьому всьому вдається давати раду, Анатолій Третяк розповів в інтерв’ю «Вістям Рівненщини».

34
 
 
За три пяді від води

Землю на березі Басівкутського озера спочатку розхапали, як гарячі пиріжки, а тепер активно забудовують. Просто на очах на березі Басівкутського озера росте будівля, зовні схожа на багатоквартирний будинок. Будівельні роботи тут ведуться прискореними темпами, рух на будмайданчику помітний практично протягом усього світлового дня.

29
 
 
Покинув школу і пішов на пасіку

Мешканцю Бущі Миколі Ужвіну бджоли повернули здоров’я і щодня додають енергії. Для того, щоб бджоли велися, вони у господаря мають бути на першому місці, – запевняє пасічник із Здолбунівщини Микола Ужвін. Тобто бджільництво не може бути лише захопленням, йому треба віддаватися сповна.

28
 
 
Продали незаконно

Апеляційний суд підтвердив недійсність договорів про продаж Рівненського радіозаводу. 5 липня Рівненський апеляційний суд залишив без змін рішення Господарського суду за позовом регіонального відділення Фонду Держмайна про визнання недійсними договорів купівлі-продажу майна радіозаводу, повыдомляэ прес-служба ОДА.

27
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»