«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
23 Травня 2018 року

 Бізнес

Кредити для агробізнесу допомагають у вирішенні нагальних питань

Цьогоріч весна дещо забарилася, й аграріям довелося проводити посівну в надто стислі терміни. І хоч зерно вже впало в благодатну землю, спочинку в хліборобів немає, адже надалі потрібно дбати про посіви, захист рослин від хвороб та шкідників, підживлення й догляд: лише від продуманої та ефективної роботи можна сподіватися на щедрий ужинок.

20
 
 
Європа у Підлозцях: тракториста тут здивуєш хіба що технікою радянського зразка

Господарювати на Млинівщині по-європейськи почали в 2004 році. Саме тоді в село Підлозці завітав німець Маркус Шютте, котрий і є власником ТзОВ «Хавест-агро», про яке, власне, йдеться у нашому матеріалі. Саме в Україні, на підлозцівських полях, він забажав продовжити батьківську справу. Тут земель пустувало чимало, а наша держава якраз була в пошуках інвесторів, тому й нагоду було використано сповна, хоча, звісно, й не без труднощів. Цілком очевидно, що таку роботу потрібно любити, бо інакше нічого не вийде.

19
 
 
Країна ще не втрачених можливостей

Так називає нашу державу 32-річний фермер із Німеччини Александер Волтерс, який нині господарює на землях шести колишніх колгоспів у Здолбунівському районі і дуже вболіває за те, щоб Україна своєї привабливості не розгубила остаточно.

19
 
 
У Києві презентували перспективні робітничі професії

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь у інформаційно-консультаційному заході «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що 23 квітня відбувся у Києві. Один із найпотужніших навчальних закладів системи профтехосвіти– РЦПТО ДСЗ представив у столиці різноманітні професії, за якими відбувається навчання його слухачів. Серед них - кравець, вишивальник, манікюрник, перукар (перукар-модельєр), візажист, квіткар, виробник художніх виробів з лози, а також експозицію кваліфікаційних виробів слухачів – ковалів ручного кування і барвисту колекцію вишитого одягу.

17
 
 
Завод без адреси

Французькому підприємству “Консюмерс-Скло-Зоря” роками не погоджують поштову адресу. Хтозна, як довго тривала б ця ситуація, якби про неї не заговорили на високому рівні. Посол Франції в Україні Іза­бель Дюмон, перебуваючи в Рівному минулого тижня, заявила про існування такої проблеми. Отож Рівненська ОДА після від’їзду високої гості оперативно взялася вирішувати цей казус, наче не знала про його існування раніше.

15
 
 
Повідомлення про планову діяльність РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал»

22/03/2018 РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (на виконання вимог ст.4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля").

11
 
 
«Спрощенцям» на замітку: єдиний внесок сплачується незалежно від доходу

Податківці Рівного звертають увагу фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

1
 
 
Бурштиновий апокаліпсис зупинить рекультивація

Пілотний проект дозволить за п’ять років відновити пошкоджений нелегальним видобутком бурштину державний лісовий фонд. На Рівненщині будуть відновлювати землі державного лісового фонду, пошкоджені нелегальними бурштинокопачами. Постанову № 1063 «Деякі питання реалізації пілотного проекту рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину» Кабінет Міністрів України прийняв ще в листопаді 2016 року. Торік рівненські лісгоспи склали перелік ділянок, що потребують рекультивації.

6
 
 
Упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок

Відповідно до рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 13 лютого 2018 року №21, з метою підтримки соціально-незахищених верств населення у період нестабільної економічної ситуації в країні, створення належних умов для торгівлі власно вирощеною продукцією у традиційних ярмаркових заходах, ліквідації несанкціонованої торгівлі, утримання вулиць міста в належному санітарному стані, упродовж року у Рівному працюватиме ярмарок.

7
 
 
Трактористи приступають до роботи відразу після навчання

Професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на сучасному ринку праці затребувана завжди. У цьому переконалися і слухачі, котрі обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятостіза професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А2». Підвищення професійної кваліфікації дозволить їм ефективніше працювати та відповідати сучасним вимогам роботодавця.

5
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»