«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Квітня 2017 року

 Бізнес

Carlsberg Ukraine очолила список компаній із найбільш стабільною репутацією

Пивоварну компанія Carlsberg Ukraine визнано кращою в номінації «Репутаційна стабільність» за оцінками експертів всеукраїнського рейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти 2017» та ділового журналу «Бізнес».

16
 
 
ПриватБанк відзначив своє 25-річчя масштабним івентом «Приват.Share»

ПриватБанк відзначив своє 25-річчя масштабним івентом «Приват.Share», продемонструвавши свої найбільш інноваційні продукти та технології, що можуть змінити життя мільйонів українців на краще. Святкування 25-річчя ПриватБанку зруйнувало всі шаблони традиційних ювілейних урочистостей. Незважаючи на те, що 21 березня в Києві зібралися не лише друзі та клієнти банку, а й практично весь Кабінет міністрів України на чолі з прем’єр-міністром, а також більше сотні мерів і голів ОДА, захід відрізняла тепла неформальна атмосфера.

12
 
 
Рівненська водопровідна вода – якісна та безпечна

«Рівнеоблводоканал» належить до числа підприємств, які динамічно розвиваються. Тут кожного року запроваджують нові технології як у наданні послуг, так і в обслуговуванні клієнтів. Масштаби сучасного бачення розвитку підприємства, відверто кажучи, просто вражають, адже йдеться про безперебійне і якісне обслуговування десятків тисяч абонентів, належний догляд за всім водним господарством нашого міста.

11
 
 
Микола Драганчук: «Головне, щоб аеропорт працював ефективно»

Голова обласної ради Микола Драганчук на брифінгу, який провів спільно з першим заступником Олександром Корнійчуком та заступником голови облдержадміністрації Ігорем Тимошенком, розповів, чому скасував розпорядження щодо звільнення директора Міжнародного аеропорту «Рівне» Ігоря Насинюка.

10
 
 
Після націоналізації у Приватбанку - нові можливості й перспективи

Два місяці тому українське суспільство пережило доволі сильний стрес через чутки про можливе банкрутства ПриватБанку. На щастя, фінал цієї історії виявився благополучним: держава не просто вчасно втрутилася у непросту ситуацію, що склалася, але й взяла на себе весь фінансовий тягар із порятунку банку. Попри те, що таке рішення коштувало їй 116,8 млрд. гривень, сьогодні можна упевнено сказати, що воно було правильним.

9
 
 
Микола Драганчук привітав «лідерів якості Рівненщини»

28 лютого відбулося нагородження переможців обласного конкурсу, на якому визначали кращих виробників послуг, продукції та товарів краю. - Удостоїтися звання «Лідер якості Рівненщини» – це справді почесно, - зазначив, вітаючи переможців конкурсу, голова обласної ради Микола Драганчук.

8
 
 
До програми «Теплі кредити» залучили більше банків

Тепер «теплі» кредити можна буде отримати не лише в Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку, а й в Приватбанку. Нагадаємо, Уряд продовжив дію програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею.

6
 
 
До уваги підприємців: до вас можуть завітати псевдоінспектори!

Державна служба України з питань праці попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші. Про такі факти повідомили регіональні підрозділи Держпраці у Київській, Дніпропетровській, Львівській та Полтавській областях.

4
 
 
Муляренко компліментів не почув

Замість подяки від фермерів влада отримала прочухан. Такий захід фермери області проводять щорічно на початку року. На відміну від минулих років, цьогоріч вони владі не дякували, швидше навпаки – ганили її як могли. Найперше їм не сподобалося те, що голови адміністрації та облради, привітавши фермерів, вирішили покинути захід, зіславшись на щільний графік роботи і заплановані заходи, доручили заступникам вислухати всі проблеми.

3
 
 
Перевізники піднімають ціни

Орієнтовно ціна квитків має зрости до 30 відсотків. Наміри свої перевізники пояснюють здорожчанням вартості пального, автозапчастин, а також збільшенням податкового навантаження на підприємців з 1 січня.

2
 
 
Реклама
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»