Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Звільнено командувача Чорноморського флоту

За даними журналістів, адмірала Ігоря Осипова, який командував Чорноморським флотом із 2019 року, замінить Віктор Соколов. Таку заміну пов'язують із вибухами на авіабазі у Криму, де було знищено до 8 російських бойових літаків.

Командувача Чорноморського флоту РФ Ігоря Осипова знято з посади, на цій посаді його замінить Віктор Суворов, про це повідомляють проросійські Telegram-канали.

Ігор Осипов

Ігор Осипов очолював російський флот із травня 2019 року.

Ігор Осипов

Кадрові перестановки, ймовірно, пов'язані із втратами, які зазнали російські ВМФ після вибухів у Новофедорівці.

Хто такий Віктор Соколов?

59-річний віцеадмірал Соколов командував мінно-торпедною бойовою частиною на кількох кораблях, був начальником штабу та також очолював дивізіон тральщиків. У 2013 році став заступником командувача північного флоту, з 2020 року керував військово-морською академією ім. адмірала Кузнєцова.

Віктор Соколов

Український журналіст Юрій Бутусов пов'язує звільнення адмірала Ігоря Осипова з катастрофічними, за його словами, наслідками вибухів на кримській авіабазі в селищі Новофедорівка, де базується головна ударна сила російського флоту — 43 морський штурмовий авіаполк.

За його словами, 9 серпня внаслідок одночасних вибухів складів боєприпасів у Криму було знищено, за найконсервативнішими оцінками, до 8 російських бойових літаків. Генштаб ЗСУ повідомив про 9 ліквідованих бортів. Інфраструктура авіабази зазнала тяжких втрат. Зі свого боку, Міноборони РФ не визнало втрати.

Журналіст нагадав, що адмірал Осипов зберіг свою посаду навіть після потоплення ракетного крейсера "Москва"

Бутусов зазначив, що авіабаза, зважаючи на все, була підірвана в результаті диверсії українців, оскільки інших попадань немає. Два віддалені склади вибухнули майже одночасно.

За матеріалом Focus.ua

#віна  #Перемога  #чм 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: