Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Звернення міського голови Рівного Олександра Третяка щодо ситуації електропостачанням та теплопостачанням у місті

Щодо ситуації з електроенергією в Рівному та в мікрорайоні «Північний» зокрема.

Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури цілодобово перебуває в зоні уваги міської влади, разом з тим необхідність неухильного забезпечення базових потреб населення повинно контролюватися на найвищому державному рівні.

Саме тому:

  • звернувся до керівництва НЕК Укренерго, СБУ в Рівненській області, по здійсненню позапланових перевірок на об’єктах енергетики щодо справедливого розподілу електроенергії між споживачами Рівного та заживлення об’єктів критичної інфраструктури.
  •  вимагаю від Рівнеобленерго та Рівнетеплоенерго - негайно синхронізувати схему відключення електроенергії в будинках з тепловими пунктами та котельнями і не порушувати нормативів відключення.
  • вимагаю належної комунікації операторів розподілу електроенергії зі споживачами, зокрема донести інформацію про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків. Неприпустимо тримати людей в невіданні, в той час, як я особисто приймаю дзвінки від десятків мешканців міста щодня зі скаргами.
  • вимагаю максимального дотримання оприлюднених графіків відключень для населення та інформування про аварійні відключення.

Рівненська міська рада


 

#звернення  #електропостачання  #Третяк 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: