Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

ЗСУ знищили "плавучу переправу" окупантів під Антонівським мостом

Збройні сили України знищили "плавучу переправу" російських окупантів під Антонівським мостом, що на Херсонщині. Цього разу українським захисникам допомогло відео колаборанта Кирила Стремоусова.

Про це в етері "24 Каналу" повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань. Він зазначив, що напередодні "гауляйтер" Стремоусов, який в Херсонській області є заступником окупаційного "глави адміністрації Херсонської області" Володимира Сальдо записував свої пропагандистські відео біля Антонівського мосту.

Він розповідав, що нібито ось-ось загарбники запустять і сам міст, і показував, як будують плавучий міст під Антонівським мостом.

"Тобто стягуючи баржі і викрадаючи їх у підприємців. Не по берегах окупованої Херсонщини, вони постягували до Антонівського моста, фіксують їх до опор Антонівського моста і саме на баржах будують такий собі автомобільний шлях. То вчора від потужного удару по Антонівському мосту був пошкоджений і той плавучий міст. Тобто він ще не добудований, але вчора і по ньому прилетіло", – розповів Хлань.

Він додав, що раніше ЗСУ також вдарили по Дар’ївському мосту через Інгулець, що з’єднує дві правобережні частини Херсонщини.

Наразі Антонівський автомобільний міст, дорога через греблю Каховської ГЕС і Дар’ївський міст не проїзні.

 

#Антонівський міст  #Херсон  #ЗСУ 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: