Золото і срібло – з Одеси до Квасилова

У ваговій категорії 50 кг квасилівчанин Євген Дерепа, перемігши у 4 сутичках спортсменів з Одеської, Кіровоградської, Харківської, Івано-Франківської областей, дійшов до фіналу, де його очікував одесит. У надзвичайно напруженій боротьбі перемогу святкував наш самбіст. У підсумку –
перше місце та звання чемпіона України!

Інший наш спортсмен Едуард Ляшук зупинився за крок до цього звання, вигравши 4 сутички і програвши у фіналі. Едуард наприкінці сутички провів больовий прийом, але для його фіксації арбітром не вистачило всього 2 секунди. Також непогану боротьбу продемонстрував Максим Куцель, але, на жаль, до трійки призерів потрапити не зміг, програвши сутичку за бронзову нагороду.  Готував спортсменів до змагань тренер районної ДЮСШ відділу освіти Антон Нечай.