Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Знову зможе ходити: Захиснику з Рівненщини, який втратив на війні дві ноги, встановили протези

Сергій Копищук - військовий родом із Малого Жолудська - села у Вараському районі. До повномасштабного вторгнення він працював на заводі в Луцьку, але у лютому 2022 року опанував нову професію - 24-річний хлопець став військовим.

Сергій під час боїв з окупантами отримав важке поранення -  уламки російської міни посікли його ноги та тіло. Тож Герою ампутували обидві кінцівки – одну вище коліна, другу – нижче, – повідомляє ITV media group.

Попри це захисник продовжував боротися за життя, адже мав на те вагому причину: повернутися до своєї коханої.

Як тільки Сергій одужав, він не став зволікати і зробив своїй дівчині пропозицію. 

Пригадує, що, будучи на службі, навіть і не думав поки про одруження. Але, відчувши неймовірну відданість коханої у найважчі дні лікування, бачення на це питання змінилося. Тож тоді і почав планувати освідчення.

"Поки лікувався, плани були – стати на ноги, отримати протези. Але в якийсь момент ноги відступили перед почуттями", - пригадує військовий.

Відео, на якому Герой на візку освідчується дівчині, розлетілося по всіх соцмережах, зокрема в тіктоці набрало майже 3 мільйони переглядів.

Наразі ж Сергій може похвалитися новим досягненням: Герой вперше після втрати кінцівок знову встав на 2 ноги - йому встановили протези.

"Не передати наших емоцій. Перші кроки за такий довгий і тяжкий час", - так підписала відео кохана Сергія.

Пишаємося нашим захисником і впевнені, що в нього обов'язково все вийде.

@s.kopyshchyk Не передати наших емоцій! Перші кроки за такий довгий і тяжкий час! Але ми сильні і разом все подолаємо! Я тебе дуже кохаю, мій ГЕРОЙ!?? @Сергій Копищик #нікрокуназад???? #протезиніг #реабілітація #разомсильні #мійгерой?? ? Лови момент - Антитіла

#Захисник  #Вараський район  #Рівненщина  #протези  #медицина 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: