Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Знову новосілля

Йшлося ж бо про безпеку учнів та педагогів. Зрозуміло, що неабияк хвилювалися й батьки. Тепер ці переживання в минулому. Ми навіть не мріяли, що матимемо в Жалині таку добротну й затишну школу.

Зведений освітній заклад, як розповів голова Костопільської райдержадміністрації Сергій Коваль, винятково коштом району. Розпочалося будівництво у 2008-му, коли районну гілку виконавчої влади очолював теперішній перший заступник голови облради Михайло Кривко. Левову ж частину робіт виконано торік. Загалом школа вартувала 1,5 мільйона гривень.

Важливо, що зведений освітній заклад з урахуванням перспектив села – нині там за парту сіли 63 школярика, проте розрахований він на 120 учнів. Позитивна динаміка народжуваності в Жалині свідчить, що вже за кілька років новенька школа стане значно гамірнішою.

Вдячні слова на урочистостях із нагоди відкриття освітнього закладу, що відбулися в понеділок, були адресовані і представникам влади, і громаді села, котра брала активну участь в облаштуванні школи, і, звісно, будівельникам. Як і годиться, були й подарунки. Голова держадміністрації Василь Берташ та перший заступник голови облради Михайло Кривко подарували для потреб освітнього закладу телевізор, а депутат обласної ради, голова постійної комісії із питань.... Валентин Крока, котрий родом із Жалина, - музичний центр.

- Створення належних умов для навчання дітей – один із пріоритетів обласної влади, - наголосив голова облдержадміністрації Василь Берташ. – Звичайно, дати раду одразу всім проблемним школам, яких є понад двадцять, неможливо. Тому за моїм дорученням створено спеціальну комісію, яка об’їжджає всі ці освітні заклади, аби визначити, які з них є першочерговими. За результатами її роботи буде сформовано перелік об’єктів та запропоновано на розгляд депутатів облради. Вони й прийматимуть остаточне рішення, на які об’єкти цьогоріч будуть спрямовані кошти. Загалом щороку плануємо будувати на Рівненщині по 5-6 нових шкіл.

Світлана Тубіна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: