Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Злодію в законі" Тенго Гальському, якого затримали на Рівненщині, на 23 роки заборонили в`їзд в Україну

22 листопада 2019 року «вор в законі», у кримінальному світі відомий як «Тенго Пітерський» та «Тенго Гальський», був затриманий поліцейськими спільно та СБУ на трасі "Київ-Чоп" на Рівненщині. Він прямував до столиці й охарактеризував свою поїздку як «дружній візит до старих друзів».

За даними оперативників, «злодій в законі» їхав до столиці, аби зустрітися з особами з кримінального середовища та вирішити питання перерозподілу грошових потоків, отриманих від вчинення майнових злочинів.

За рішенням суду його було поміщено до держустанови «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України» з подальшим примусовим видворенням.

Сьогодні, 1 липня, «вора в законі» на прізвисько «Тенго Гальській» видворено за межі України із забороною в’їзду до України на 23 роки, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України. 

За інформацією "Ліга.Новини", справжнє ім'я Тенго Гальського Тенгіз Чарай, він - громадянин Грузії. За даними правоохоронців, Чарай був "коронований" у Санкт-Петербурзі у 2014 році. В Україні його вже неодноразово затримували та видворяли, зокрема двічі "злодія в законі" висилали з України у 2018 році. Тоді суд йому заборонив в'їзд в Україну на 10 років. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: